Jungle Adventure Park

Lanový park Jungle Adventure Park byl prvním "aktivním parkem" v Itálii postaveným podle francouzské myšlenky, která kombinovala Parcour s lesem. Zažijete zde vzrušení i adrenalin na trasách různých stupňů obtížností, pro děti i dospělé, dokonce i pro ty nejmenší děti ve věku 3-6 let na speciálních trasách v Baby parku. Jezero Lago di Garda je vzdáleno cca 8 km. 

Aktivní park, protože jde o zábavu, která není okamžitě pasivní, ale prožitá fyzicky. Jedná se nejen o fyzickou aktivitu, ale také o značnou koncentraci a koordinaci. To vše na čistém vzduchu, s pohybem, spalujícím přebytečné kalorie a odstraňujícím toxiny, které se hromadí v našem těle ve městě i v práci. I malé děti zde najdou svůj vlastní prostor a trasy přizpůsobené speciálně pro nejmenší (Baby Park pro děti 3-6 let).

Činnost zahrnuje bezpečnostní vybavení, instruktáž se simulací vzdušných her, pozemní dohled. Doporučené sportovní oblečení a obuv, materiály certifikované podle norem CE. 

Lanový park nabízí celkem 5 tras různých stupňů obtížnosti (zelená, červená, modrá, fialová, černá) a trasu pro děti (percorso Baby). Park je otevřený od května do konce září každý den od 10-19 hod. Ceník a další informace najdete zde.