Bella Italia Efa Village

Kód: 106201
Severní Jadran - Lignano Sabbiadoro
Village

Bella Italia Efa Village se nachází uprostřed piniového háje o rozloze 60 hektarů v oblíbeným letovisku Lignano Sabbiadoro (Itálie), pouhých 300 m od písečné pláže. Villaggio je rozdělené do 12 budov, ve kterých může být ubytováno až 3000 hostů. Klientům je k dispozici bar, restaurace s obsluhou i self-service, parkoviště, prádelna na žetony (za poplatek cca € 3,00 / žeton), krytý bazén (za poplatek 2,5 EUR/osoba/den), sportovní hřiště (basketbal, fotbal, tenis), plážový volejbal, posilovna, dětské hřiště, vlastní aquapark s venkovním bazénem se skluzavkami, tobogánem a dětskou částí, wifi zdarma ve veřejných prostorách, půjčovna kol (za poplatek) a miniklub v italském jazyce.

Prostorný komplex Bella Italia Efa Village se nachází na pomezí Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta. Okolí je protkané 12 km cest vhodných k procházkám. Komplex leží přímo u soukromé pláže o délce 1100 m. Zastávka městského autobusu se nachází hned naproti recepce. Villaggio je v provozu celoročně a je výbornou volbou pro klienty s nenáročnými požadavky na ubytování, ale očekávající dovolenou plnou pohody, zábavy a sportovního vyžití pro dospělé i děti.

Krátké video o komplexu Bella Italia Efa Village si můžete prohlédnout zde.
Pokoje

Dvoulůžkové pokoje Premium s přistýlkami (min. 2 osoby / max. 5 osob): všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou / WC, klimatizací, TV
Dvoulůžkové pokoje Classic s přistýlkami (min. 2 osoby / max. 5 osob): všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou / WC, klimatizací, TV

Domácí zvířata nejsou povolena.
Krytý bazén za poplatek: cca € 2,50 / osoba / den.
Je akceptována platba kreditní kartou: Mastercard, Visa.
Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci, v období 6.7. - 24.8. pobyty na min. 5 nocí.
Při pobytu od 7 nocí je 2 x oběd na osobu a pobyt v ceně.


Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 11 let 50.00%
  • >12 let 30.00%
Lignano Sabbiadoro je nejrušnější částí Lignana s bohatým denním i nočním životem a jedním z nejoblíbenějších letovisek italského Jadranu. Vyznačuje se širokými písečnými plážemi s jemným zlatým pískem. Najdete zde množství obchodů, restaurací, barů a diskoték. Středem města prochází hlavní obchodní třída, která z toho místa dělá místo vhodné pro milovníky kompromisu mezi relaxací a akčním prožitím dovolené.

Lignano Sabbiadoro je centrem poloostrova. Hlavní nákupní třída vede od Viale Centrale přes pěší zónu až po Terrazza al Mare ve špičce poloostrova. Lignano Pineta (česky borovicový les) leží ve střední části a vzniklo kolem roku 1950. Hlavní nákupní třída je v centru Pinety a vede od kostela k moři. Zde se nacházejí kavárny a bary. Lignano Riviera leží u ústí řeky Tagliamento a je o něco klidnější než Pineta. Je zde méně hotelů a více kempů. Řeka Tagliamento odděluje Rivieru od Bibione. V Rivieře se nachází přístav a golfové hřiště. Poblíž města se nachází zoologická zahrada Punta Verde s více než 1500 druhy zvířat.

Lignano se rozkládá podél osmikilometrové zlatavé pláže, sevřené z jedné strany řekou Tagliamento, jež tvoří hranici s regionem Veneto (Benátsko), a z druhé strany rozlehlou lagunou. Pečlivě udržované pláže s nabídkou lehátek, slunečníků a občerstvení, množství zeleně, dětská hřiště, vodní park Aquasplash, lunapark, zoo, dětský zábavní park Juniorpark, velké golfové hřiště i minigolf a v neposlední řadě rušné obchodní třídy i vyhlášené diskotéky, v hlavní sezóně i operní představení – to vše činí Lignano jedním z nejoblíbenějších letovisek severního Jadranu. Určitě zavítejte i do nedalekých Benátek, historického města na vodě.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky