Camping Wien

Kód: 105101
Lago di Garda - Peschiera
14.04.2018 - 07.10.2018
přímo u jezera
ubytování pro až 5 osob
venkovní bazén, dětský bazén
Hotel
Camping Wien se nachází přímo u jezera Lago di Garda, v klidné pozici, cca 2 km od oblíbeného letoviska Peschiera del Garda (Itálie). K dispozici je recepce, bar, pizzeria a restaurace s výhledem na jezero, menší supermarket, panoramatický venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazének a dětské hřiště. Před kempem Wien (cca 100 m) se nachází velký supermarket Eurospin a kousek dál Lidl. Klimatizované apartmány pro 2-4 osoby mají vlastní terasu s posezením a plně vybavenou kuchyň. Hosté kempu Wien mají přímý přístup na pláž a promenádu. Tipů na výlet v okolí camping Wien je spousta – navštivte třeba jeden z největších zábavních parků v Evropě Gardaland, aquapark Canevaworld, Movieland, Safari park a Zoo, město Sirmione s lázněmi, letovisko Peschiera del Garda, Shakespearovo město Verona s arénou a krásným historickým centrem, botanickou zahradu Parco Sigurta' u Valeggio sul Mincio nebo fascinující romantickou osadu na soutoku řek Borghetto. Další tipy na výlety najdete zde.

Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie a je největším italským jezerem. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění, horolezectví nebo cyklistiku. Kdo touží po trochu adrenalinu, může vyzkoušet paragliding.

Camping Wien je ideálním místem pro letní dovolenou. Nachází se přímo u jezera a pláží, s krásnou promenádou a panoramatem jako z pohádky. Ve městě Riva del Garda, Arco nebo třeba Trento můžete navštívit řadu historických památek, uměleckých děl, muzeí, kostelů, zámků a tvrzí. Jezero Garda může uspokojit i ty nejnáročnější milovníky vodních sportů a hustá síť turistických stezek a cyklostezek v nádherné přírodě nadchne všechny aktivně založené turisty. Další tipy na výlety najdete zde.

Pokoje
Dvoupokojové apartmány (cca 32 m2, min. 2 dospělí/max. 2 dospělí + 2 děti): pokoj s manželskou postelí, sprcha/WC, TV, fén, klimatizace, topení, kuchyně s rozkládacím gaučem, nádobí, lednička, povlečení, terasa
Maxicaravan (cca 22 m2, min. 2 dospělí/max. 2 dospělí + 2 děti): dvě ložnice, sprcha/WC, klimatizace, topení, kuchyně, nádobí, lednička, povlečení
Třípokojové apartmány (cca 40 m2, min. 2 dospělí/max. 2 dospělí + 2 děti): dvě ložnice, sprcha/WC, TV, fén, klimatizace, topení, kuchyně s rozkládacím gaučem, nádobí, lednička, povlečení
Vratná záloha: € 50,- za apartmán
Závěrečný úklid provádí buď klienti sami (při nedostatcích bude z kauce zadrženo € 30,-) nebo za poplatek € 30,- za apartmán
Wi-fi u recepce, v baru a v restauraci v ceně.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Bezplatné parkoviště (do vyčerpání kapacit).
Pro vstup do bazénu je nutná koupací čepice.
Vzít s sebou: ručníky, osušky a utěrky.
Recepce: 08:00-20:00 hod.

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca 0,80 € za osobu (od 13 let) a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • >2 let 100.00%
Historické město Peschiera del Garda leží na jihovýchodním pobřeží jezera Lago di Garda v Itálii, cca 25 km od Verony. Peschiera del Garda čítá aktuálně cca 10.300 obyvatel (údaj z roku 2016). Nachází se na strategické pozici při výtoku řeky Mincio z Gardského jezera. Stará část města leží na třech malých ostrovech a vstupuje se do ní několika branami.

Centrum města je obklopeno masivními hradbami a starými kamennými zdmi ze šestnáctého století, které jsou připomínkou dob, kdy tuto oblast ovládalo Rakousko a město sloužilo jako pevnost. Peschiera je známá též díky své vojenské věznici, která byla zavřena v roce 2002. Ve městě se nachází prehistorické domy na kůlech (tzv. le palafitte), které jsou součástí světového dědictví Unesco.

Dnes se Peschiera del Garda považuje za velmi důležité místo pro cestovní ruch. Najdete tady typické restaurace, kavárny, bary, vinárny a obchůdky. Milovníci dobrého jídla, vína i kávy si zde zajisté přijdou na své. Ochutnejte v jednom z místních plážových barů osvěžující nápoj Aperol – Spritz a kochejte se přitom pohledem na jezero. Na břehu mezi Peschierou a Sirmione budete mít dostatek možností ke koupání a romantickým procházkám. Jen 2 km od Peschiery najdete populární zábavní park Gardaland a Canewaworld – aquapark Aqua Paradise a tématický park Movieland.

Nudit se tu rozhodně nebudete. Navštívit můžete např. botanickou zahradu „Parco Giardino Sigurtá“ nebo historickou osadu na soutoku řek „Borghetto“ u města Valeggio sul Mincio. Pro cyklisty je Peschiera del Garda hotový ráj. Cyklostezka podél řeky Mincio, dlouhá cca 43,5 km, vede až do města Mantova a nabízí úžasné pohledy na okolní krajinu. Za návštěvu stojí též romantické jezírko „Laghetto del Frassino“. Jedná se o malé jezero ledovcového původu o rozloze asi 80 hektarů a maximální hloubce 15 metrů. Jezero je raritou a obzvláště důležité z naturalistického pohledu, jelikož na jeho břehu žijí ojedinělé živočišné a rostlinné druhy. Z tohoto důvodu bylo v roce 2000 zařazeno mezi evropsky významné lokality (SCI) a chráněné oblasti (SPA).


1 Hodnocení pro Wien

  1. Lucie -

    Týden strávený v tomto kempu byl báječný... umístění přímo u jezera, ubytování, mini restaurace a personál kempu - vše úžasné! Je to místo mnoha možností. Kromě vodních radovánek ( půjčili jsme si dokonce loď :) si můžete zajezdit na kole i s dětmi kolem jezera či po místních komunikacích, kde cyklisty respektují na 100%... Krásná příroda s výhledy na jezero a hory v dáli nás tady jednoduše okouzlily!!! Všem doporučujeme :)

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 1.596,00 Kč


Všechny nabídky