City Hotel Merano

Kód: 109432
SJ. Tyrolsko - Meran

City Hotel Merano se nachází přímo v centru krásných lázní Meran (italsky Merano). Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, barem, kavárnou, restaurací, zahradou a posilovnou. Hostům je k dispozici finská sauna, parní lázeň, relaxační místnost, vířivka a sluneční terasa s lehátky. V hotelu je kolárna a garáž. Po celém hotelu je připojení wi-fi zdarma. V hotelu City Hotel Merano si můžete zapůjčit E-bike (za poplatek) a využít masáží či kosmetických služeb (za poplatek). Hotel povoluje pobyt s domácími mazlíčky. Hotel je bezbariérový.


Hotel nabízí ubytování se snídaní formou bufetu nebo á la carte. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, bezlaktózovou, veganskou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, trezorem, minibarem, balkonem a wi-fi připojením.


Dovolená v lázeňském městě Meran / Merano v Jižním Tyrolsku bude jedinečným zážitkem. Nenechte si ujít návštěvu zámku Trauttmansdorff nebo lázní "Terme Merano" přímo v centru města. V okolí města si můžete vybrat z 18 kilometrů vycházkových tras. Díky mírnému klimatu zde rostou palmy, oleandry a kaktusy. Z centra vede mnoho vycházkových tras, které měla ráda už císařovna Sissi, která Meran často navštěvovala. Na její počest byla ve městě postavena socha z mramoru z Lasy. Trasa Tappeinerweg Vás dovede k sedačkové lanovce na vrcholek Küchelberg (vybudována v roce 1952), která Vás doveze až do obce Dorf Tirol/Tirol. 


Pokoje 


Dvoulůžkový pokoj Suite "Lifestyle" (ca. 38 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): oddělená ložnice s manželskou postelí King-Size, sprcha / WC, fén, trezor, klimatizace / topení, telefon, Sat-TV, minibar, vařič na vodu, wi-fi, přistýlky, balkon

Dvoulůžkový pokoj Suite "City" (ca. 44 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): oddělená ložnice s manželskou postelí King-Size, sprcha / WC, fén, trezor, klimatizace / topení, telefon, Sat-TV, minibar, vařič na vodu, wi-fi, přistýlky, balkon

Dvoulůžkový pokoj "Panoramic Suite" (ca. 43-53 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): 5. patro, oddělená ložnice s manželskou postelí King-Size, sprcha / WC, fén, trezor, klimatizace / topení, telefon, Sat-TV, minibar, vařič na vodu, wi-fi, přistýlky, balkon, panoramatický výhled na horu Monte San Zeno, dóm a hlavní třídu

Domácí zvířata: povolena, na vyžádání, poplatek cca € 10,00 / den, nutné uvést v rezervaci

Garáž: zdarma k dispozici, do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Mastercard a Visa

V hotelu se domluvíte: anglicky, italsky, německy

Wi-fi: v ceně po celém hotelu

Dětská postýlka: zdarma, na vyžádání

Pokoje: telefon a minibar za poplatek

E-Bike: možnost zapůjčení za poplatek cca € 19,00 / 4 hodiny nebo cca € 25,00 / celý den (do vyčerpání kapacit)

Slevová karta: Meran Guest Card

Sleva: 5% za včasnou rezervaci do 30.4.

Check-in: od 13:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,50 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 3 let 100.00%
  • od 4 - 9 let 714.00 Kč
  • od 10 - 13 let 1148.00 Kč
  • >14 let 1722.00 Kč

Meran (italsky Merano) je město plné elegance a života, s bohatou historií. Meran je mezinárodním městem v Jižním Tyrolsku, které se pyšní nejen zvláštní atmosférou prosycenou uměním, ale také přírodou, která ho obklopuje. Je druhým největším městem Jižního Tyrolska. Leží v údolí Adige v nadmořské výšce  200 metrů, obklopené až 3 300 m vysokými horskými velikány. S více než 300 slunečnými dny v roce je velmi oblíbenou turistickou destinací.


Okouzlující stará část města Meran je plná velkolepých budov, které vznikly ve středověku a v období Belle Époque. Některé z nich jsou využívány dodnes – například lázeňský dům Kurhaus nebo městské divadlo. Obzvláště krásná jsou podloubí a uličky v nejstarší městské čtvrti Steinach. V průběhu let se k těmto historickým budovám přidaly moderní výtvory, jako například termální lázně Therme Meran. 


Meran je díky 18 kilometrům vycházkových tras a 16 hektarům zeleně opravdové „zahradní město“ se středoevropským šarmem. Tento dojem umocňují palmy, oleandry, kaktusy a barevné záhony. Z centra vede mnoho vycházkových tras, které měla ráda už císařovna Sissi, která Meran často navštěvovala. Na její počest byla ve městě postavena socha z mramoru z Lasy. Trasa Tappeinerweg Vás dovede k sedačkové lanovce na vrcholek Küchelberg (vybudována v roce 1952), která Vás doveze až do obce Dorf Tirol/Tirol. 


Pár kilometrů od starého města se na ploše 12 hektarů rozprostírají avantgardní botanické zahrady zámku Schloss Trauttmansdorff. Během vycházky po idylických pěšinkách a cestách si nenechte ujít „Thun‘scher Gucker“. Tento obrovský dalekohled Vám umožní prohlédnout si Meranskou kotlinu z ptačí perspektivy. Hned vedle zahrad se nachází Touriseum, první muzeum dějin turismu v Jižním Tyrolsku. Za návštěvu stojí také Frauenmuseum, muzeum, jehož sbírka čítá dámské oblečení a šperky z doby od roku 1820 až 1990, a synagoga, ve které se dnes nachází židovské museum.


Meran - to je město protikladů. Na pozadí středomořsky působícího lázeňského města Meran se ukazují strmé, ohromující třítisícovky masívu Texelgruppe, největšího přírodního parku Jižního Tyrolska / Südtirol. Díky těmto horským ochranným valům má tato kotlina výhodnou klimatickou polohu. Daří se zde dobře především jabloním, vinné révě a palmám. Velmi působivá je během dovolené také rozmanitost Merana a okolí. Vedle středozemní, městské atmosféry při nákupech v podloubí Merana láká i hřebenový přechod Meraner Höhenweg s velkolepými výhledy na krásu přírodního parku Naturpark Texelgruppe. Venkov, staré horské usedlosti a nedotčená příroda v údolích Passeiertal a Ultental ukazují opět jiný svět. Rozmanitost se ukazuje také v architektuře Merana a okolí. Četnost pozoruhodných staveb sahá od staletých zámků a hradů až k současné architektuře. Za kulturou a nákupy můžete vyrazit i do hlavního města Jižního Tyrolska - Bozen (italsky Bolzano).

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky