Grand Hotel Liberty zima

Kód: 106769
Trentino - Riva del Garda

Grand Hotel Liberty je impozantní palác z devatenáctého století v centru města Riva del Garda, jen cca 300 m od největšího italského jezera Lago di Garda. Prostorné stylové pokoje, krásná zahrada s fontánami, palmy a muškáty a v neposlední řadě vynikající kuchyně promění váš pobyt ve fantastickou a nezapomenutelnou dovolenou. Riva del Garda je "perlou jezera Lago di Garda". Hlavní dominantou města je šikmá věž Torre Apponale, která se zvedá nad přístavem. V centru dominují městské scenérii paláce z doby benátské vlády. Riva del Garda je nejsevernějším bodem a hlavním centrem severní části jezera Lago di Garda (Itálie). Okolí města Riva del Garda připomíná norský fjord a okouzlí širokými slunečnými plážemi a nádherným panoramatem. Jde o nejdůležitější obchodní centrum v této oblasti a nabízí nepřeberné množství kulturních a jiných událostí během celého roku.


Hotel Grand Liberty je vybaven vstupní halou s recepcí a výtahem, společenskou místností, čítárnou, internetovým koutkem (za poplatek), jídelním sálem, restaurací, barem, kavárnou, terasou, wellness, krytým a venkovním bazénem a garáží / parkovištěm. Hostům je k dispozici místnost pro uschování jízdních kol. Hotel disponuje 94 prostornými pokoji. Pro děti je zde herna. Součástí hotelového wellness o rozloze 1500 m2 je krytý bazén (12 x 6 m), parní lázeň, sauna, biosauna, relaxační místnost, vířivka, Kneippův bazének a "Light-therapy-shower". Otevírací doba: krytý bazén a posilovna od 9:00 do 22:00, saunový úsek od 15:00 do 22:00 (nebo dle vývěsky v hotelu). Možnosti objednání masáží a kosmetických služeb (za poplatek).


Těšit se můžete na chutnou polopenzi: snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře o 3 chodech s možností výběru včetně salátového bufetu. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, veganskou, vegetariánskou a bezlaktózovou stravu.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Komfort s možností přistýlky (cca 16 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, telefon, klimatizace / topení, minibar (za poplatek), trezor, SAT-TV, wi-fi

Minimální délka pobytu: 2 noci.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

V hotelu se domluvíte německy, anglicky, francouzsky, italsky.

Poplatek za vstup do wellness: cca € 15,00 na osobu a den

Garáž pro motorkáře je v ceně.

Garáž pro auta za poplatek: cca € 5,00 / den.

Domácí zvířata vítána, poplatek: cca € 10,00 / den

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

Wi-fi je v ceně.

Posilovna za poplatek, více info v hotelu.

Venkovní bazén je v provozu od dubna do října.

Dětská postýlka k dispozici zdarma. 

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,50 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 4 let 100.00%
  • od 5 - 12 let 50.00%
  • >13 let 20.00%

Riva del Garda je nejsevernějším bodem a hlavním centrem severní části jezera Lago di Garda (Itálie). Okolí města Riva del Garda připomíná norský fjord a okouzlí širokými slunečnými plážemi a nádherným panoramatem. Jde o nejdůležitější obchodní centrum v této oblasti a nabízí nepřeberné množství kulturních a jiných událostí během celého roku.


Přímo nad městem, západně, je nejvyšším vrcholem Monte Rocchetta (1.575 m.n.m.), východním směrem pak Monte Baldo (2.218 m.n.m.). Riva del Garda je perfektním výchozím bodem pro aktivní dovolenou. Nabízí množství krásných tras pro mountain bike a nádherné panoramatické ferraty. Je ideálním místem pro windsurfing a plachtění, ale i pěší turistiku a jízdu na kole po cyklostezkách kolem řeky Sarca. Mírné klima je zárukou typicky středomořské vegetace s citroníky, olivovníky, vavříny a palmami. 


Centrum historického města Riva del Garda Vás uchvátí svými architektonickými památkami, náměstím s arkádami a jedinečeným scaligerským vodním hradem La Rocca s příkopem a padacím mostem. V opevnění se nachází městské muzeum Museo Civico se sbírkami o historii města a oblasti. Středem města je Piazza 3 Novembre se symbolem města – středověkou kamennou věží Torre Apponale o výšce 34 m. V západní části náměstí se nachází Palazzo Pretorio z roku 1375 a Palazzo del Proveditore z konce 15. st, dnes sídlem radnice. Město je střeženo hradební věží Bastione di Riva. O kousek výš najdete kostelík St. Barbara, ke kterému si můžete udělat příjemný výlet. Ve městě Riva del Garda byly nalezeny pozůstatky z dob Římské říše, jako např. „Terme Romane“. Do centra města vedou dvě brány: Porta San Michele ze 13. st. a Porta San Marco z 11. st. Na pěší zóně s řadou módních butiků a obchodů s obuví, restaurací a penzionů podél hlavní ulice Viale Dante Alighieri je vždy čilý ruch. K posezení po dni plném adrenalinu zve bezpočet restaurací a kaváren ve všech zákoutích starého města. Každou 2. a 4. středu v měsíci se zde konají trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky