Hotel Albergo Deva

Kód: 106005
Trentino - Riva del Garda
19.04.2019 - 14.10.2019
panoramatická pozice
děti do 6 let zdarma
venkovní bazén
Hotel
Hotel Albergo Deva najdete na svahu nad Gardským jezerem s impozantní horskou kulisou, zhruba 3 km od města Riva del Garda a také od samotného jezera Lago di Garda (Itálie). Deva Hotel je 3-hvězdičkový hotel s 20 prostornými pokoji pro 2 až 4 osoby, všechny tiché, pohodlné a vkusně zařízené, s vlastním sociálním zařízením, trezorem a satelitní TV. Hotel je vybaven barem, restaurací/pizzerií, nádhernou zahradou s venkovním bazénem, lehátky a slunečníky a parkovištěm. Z terasy restaurace se můžete kochat jedinečným výhledem na jezero Lago di Garda a okolní panorama. Hotel Deva se nachází cca 5 minut jízdy autem od Gardského jezera a 8 km od centra vodních sportů ve městečku Torbole.
Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie a je největším italským jezerem. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění.
Hotel Albergo Deva je ideálním místem pro letní dovolenou. Hotel je obklopený zelenými kopci s impozantním pohořím v pozadí. Ve městě Riva del Garda, Arco nebo třeba Trento můžete navštívit řadu historických památek, uměleckých děl, muzeí, kostelů, zámků a tvrzí. Jezero Garda může uspokojit i ty nejnáročnější milovníky vodních sportů a hustá síť turistických stezek a cyklostezek v nádherné přírodě nadchne všechny aktivně založené turisty. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 14 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefon, topení, wi-fi, pokoje se nachází v hlavní a vedlejší budově

Check-in: od 16 hod. / check-out: do 10 hod.
Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
Hotel nemá bezbariérový přístup.
Hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy.
Domácí zvířata jsou vítána (poplatek cca € 6,- na den je třeba uhradit přímo na místě v hotelu).
Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).
Příjezd možný denně, minimální délka pobytu 3 noci.
Jako alternativu k večeři je možné zvolit pizzu (kromě dne, kdy je hotelová pizzerie zavřená).
Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.
Dětská postýlka k dispozici na vyžádání: cca € 5,00 / noc.
Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 9 let 50.00%
  • >10 let 30.00%
Riva del Garda je nejsevernějším bodem a hlavním centrem severní části jezera Lago di Garda (Itálie). Okolí města Riva del Garda připomíná norský fjord a okouzlí širokými slunečnými plážemi a nádherným panoramatem. Jde o nejdůležitější obchodní centrum v této oblasti a nabízí nepřeberné množství kulturních a jiných událostí během celého roku.

Přímo nad městem, západně, je nejvyšším vrcholem Monte Rocchetta (1.575 m.n.m.), východním směrem pak Monte Baldo (2.218 m.n.m.). Riva del Garda je perfektním výchozím bodem pro aktivní dovolenou. Nabízí množství krásných tras pro mountain bike a nádherné panoramatické ferraty. Je ideálním místem pro windsurfing a plachtění, ale i pěší turistiku a jízdu na kole po cyklostezkách kolem řeky Sarca. Mírné klima je zárukou typicky středomořské vegetace s citroníky, olivovníky, vavříny a palmami.

Centrum historického města Riva del Garda Vás uchvátí svými architektonickými památkami, náměstím s arkádami a jedinečeným scaligerským vodním hradem La Rocca s příkopem a padacím mostem. V opevnění se nachází městské muzeum Museo Civico se sbírkami o historii města a oblasti. Středem města je Piazza 3 Novembre se symbolem města – středověkou kamennou věží Torre Apponale o výšce 34 m. V západní části náměstí se nachází Palazzo Pretorio z roku 1375 a Palazzo del Proveditore z konce 15. st, dnes sídlem radnice. Město je střeženo hradební věží Bastione di Riva. O kousek výš najdete kostelík St. Barbara, ke kterému si můžete udělat příjemný výlet. Ve městě Riva del Garda byly nalezeny pozůstatky z dob Římské říše, jako např. „Terme Romane“. Do centra města vedou dvě brány: Porta San Michele ze 13. st. a Porta San Marco z 11. st. Na pěší zóně s řadou módních butiků a obchodů s obuví, restaurací a penzionů podél hlavní ulice Viale Dante Alighieri je vždy čilý ruch. K posezení po dni plném adrenalinu zve bezpočet restaurací a kaváren ve všech zákoutích starého města. Každou 2. a 4. středu v měsíci se zde konají trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 2.646,00


Všechny nabídky