Hotel Antico Monastero Suite

Kód: 108368
Lago di Garda - Toscolano
27.03.2021 - 01.11.2021

přímo u jezera

děti do 6 let zdarma

miniclub pro děti

Hotel

Hotel Antico Monastero ve městě Toscolano Maderno je nový komplex 3 budov ležící na břehu jezera Lago di Garda (Itálie). Komplex byl přebudován ze starobylého kláštera ze 14. století a je rozdělený na hotel a na residenci. Hotel leží v krásném klidném prostředí obklopený zelení, se zahradou, venkovním bazénem s lehátky a slunečníky a dětským bazénem. Do centra města Toscolano Maderno je to cca 500 m. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, výtah, soukromá pláž, stolní tenis, dětské hřiště, minimarket (cca od půlky května do půlky září), tenisové kurty (za poplatek), fotbalové hřiště, wi-fi ve společenských místnostech zdarma a internetový koutek (za poplatek). Parkoviště u hotelu zdarma. Hotel nabízí snídaně formou bufetu. Hotelová restaurace na vyžádání připravuje bezlepkovou a vegetariánskou stravu. Pro děti animace v měsících červenec a srpen (v německém jazyce).

V okolí Toscolano Maderno můžete navštívit amfiteátr pod širým nebem "Vittoriale" a botanickou zahradu v Gardone Riviera. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland a aquapark Canevaworld či Movieland (svět filmu – kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek) u města Peschiera del Garda, Verona – „město Romea a Julie“ (historické centrum, Arena – opera pod širým nebem) a nádherné útesy u Manerby. V historickém městě Sirmione si můžete prohlédnout "Grotte di Catullo" – zříceninu impozantní římské vily, archeologické ruiny na více než 20.000 m2. Jezero Lago di Garda může uspokojit i ty nejnáročnější milovníky vodních sportů a hustá síť turistických stezek a cyklostezek v nádherné přírodě nadchne všechny aktivně založené turisty. Další tipy na výlety najdete zde.


Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Superior (cca 20 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefon, balkon

Dvoulůžkový pokoj Deluxe (cca 22 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, balkonHotel nemá bezbariérový přístup.

Příjezd možný denně. Minimální délka pobytu jsou 3 noci (kromě období 17.7.-20.8., kdy je minimální délka pobytu 4 noci).

Klimatizace (od cca půlky června do cca půlky září) v ceně.

Tenisové kurty za poplatek (cca € 10,00 / 1 hod).

Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).

Miniclub pro děti (v německém jazyce) v měsících červenec a srpen.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

V hotelu se domluvíte italsky, německy a anglicky.

Dětská postýlka (pro děti do 2 let) k dispozici na vyžádání zdarma (nutné nahlásit při rezervaci).

Sleva 10% za včasnou rezervaci do 31.3.


Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,20 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 11 let 40.00%
  • >12 let 20.00%

Městečko Toscolano Maderno se nachází na západním pobřeží jezera Lago di Garda a nabízí nespočet příležitostí k výletům pěším, na kole ale i v koňském sedle. Toscolano Maderno se skládá ze dvou částí – Toscolano a Maderno, oddělených potokem Toscolano, a dalších několika osad. Toscolano lemují dvě veřejné pláže a dlouhá promenáda s pouličními kavárnami, bary a butiky. Nedaleko Toscolana se nachází i největší zábavní park svého druhu, který ocení zejména rodiče s dětmi.


Toscolano Maderno čítá 7.979 obyvatel a spadá pod okres Brescia (Lombardia). Je římského původu, což dokazují pozůstatky velké vily, ve které se dochovaly nádherné mozaiky. Město Toscolano Maderno je známé díky výrobě papíru. V roce 1300 zde byla založena jedna z nejstarších výroben papíru v Evropě. Z tohoto důvodu je často nazýváno „valle delle Cartiere“, což v překladu znamená údolí papíru.


Na vyvýšenině Supina můžete navštívit svatyni „Santuario di Supina“ z konce 14. století. Můžete se vydat k úžasným vodopádům „Cascata del Pisot“, objevovat okolní historická města a poznat kuriózní stará řemesla. V místních restauracích můžete ochutnat lokální produkty a speciality, především ryby z jezera Lago di Garda jako např. pstruhy, štiky či sardinky. Pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového a dostat se blíže k fantastickému světu jachtingu, mohou zarezervovat kurz plachtění a naučit se kormidlovat loď. Kdo má rád horskou turistiku, může zkusit cca 3 hodinový výšlap k horské chatě „Rifugio Campei di Fondo“ v nadmořské výšce 804 metrů. V okolí města Toscolano můžete obdivovat typické terasy a skleníky s citrusy.


Co určitě nesmíte opomenout, je výlet lodí k nejznámějšímu ostrovu jezera – Isola del Garda. Navštivte nedaleké město Gardone a jeho památník Italů – „Vittoriale“ nebo zavítejte do města Saló s oblíbeným trhem, který se pořádá každou sobotu. Přejeďte lodí do historického města Malcesine na východním pobřeží jezera a vyjeďte si lanovkou na pohoří Monte Baldo. Budete odtud mít skvělý výhled na celé jezero Lago di Garda.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Pro další tipy na výlety klikněte zde: tipy na výlety u jezera Lago di Garda .

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.704,00


Všechny nabídky