Hotel Astoria

Kód: 109752
Pesaro - Pesaro

Hotel Astoria se nachází jen pár metrů od pláže a kousek od centra města Pesaro v regionu Marche (Itálie). Hotel je ideálním cílem pro strávení klidné letní dovolené u moře. Hotel Astoria s celkem 85 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, barem, restaurací, společenskou místností, zahradou s dětským hřištěm a venkovním bazénem se slunečníky a lehátky (dle dispozice). Hotel Astoria povoluje pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek). U hotelu je parkoviště za poplatek. V hotelu je možné zapůjčit kola (za poplatek). Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře.


Hotel Astoria nabízí stravování formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech, voda v ceně). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou stravu.


Ubytováni budete na pokojích pro 2-5 osob s vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, trezorem a klimatizací.


Pesaro leží na pobřeží Jaderského moře ve střední části Itálie v regionu Marche. Založili jej už Římané a vždy patřilo a patří mezi nejvýznamější města v kraji. Milovníci kultury mohou navštívt několik muzeí a galerií. Ve městě Pesaro můžete obdivovat pozůstatky městských hradeb, antické paláce a starobylé vily. Na hlavním náměstí Piazza del Popolo se nachází nádherná kašna se sochami tritónů a mořských koní. Pesaro je moderním turistickým letoviskem s řadou obchodů, restaurací a kaváren. Nechybí krásná promenáda podél moře. Místní písečná pláž se táhne několik kilometrů až do vedlejších měst. Hotel Astoria je ideálním místem pro Vaši letní dovolenou. Okolí je bohaté na výlety za kulturou i za nákupy. Určitě navštivte města San Benedetto del Tronto, Villa Rosa, Martinsicuro, Fano, Alba Adriatica, Silvi Marina nebo Montesilvano.  


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (min. 2 osoby / max. 5 osob): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, TV, klimatizace, wi-fi

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu 3 noci (kromě hlavní sezony - 7 nocí)

Hotel akceptuje pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek, nutné nahlásit předem).

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.

Parkoviště u hotelu za poplatek: cca € 8,00 / den (v období 6.8.-24.8. € 10,00 / den).

Možnost zapůjčení kol (za poplatek, více info v hotelu).

Dětská židle zdarma, na vyžádání.


Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu (od 14 let) a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 0 - 5 let 50.00% (>2 Osoby)
  • od 6 - 11 let 50.00%
  • >12 let 15.00%

Pesaro se nachází u Jaderského moře ve střední Itálii v regionu Marche. Pesaro se pyšní krásným historickým centrem, kde se dochovala řada cenných architektonických památek. Pesaro je ideálním místem pro strávení příjemné letní dovolené v kombinaci s poznáváním kultury a relaxací. Podél pobřeží vede krásná promenáda lemovaná četnými obchody, krámky se suvenýry, restauracemi a kavárnami lákajícími ochutnat místní speciality. Promenádu využívají také milovníci cyklistiky, jízdy na kolečkových bruslích a joggingu, pro které je zde vyhrazena speciální plocha. 


Italské letovisko Pesaro je po Anconě nejlidnatějším městem celé oblasti Marche. Pesaro leží poblíž hranic s krajem Emilia Romagna, jehož nese četné charakteristiky, ať už jazykové, kulturní či gastronomické. Město je lemováno kopcovitou krajinou, jež chrání Pesaro před západními větry, proto je zde velmi příjemné klima. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře.


V okolí Pesara se díky příznivým přírodním podmínkám produkuje řada potravin nejvyšší kvality jako např. lanýži, olivový olej, sýry a víno Sangiovese.


V okolí se nachází celá řada historických měst jako Urbino, rodiště Rafaela Santiho, renesanční klenot zbudovaný vévodou Federicem da Montefeltro, jedna z nejměnších republik na světě San Marino, nebo Rimini, které kromě starobylého centra skýtá i nepřebernou paletu zábavy.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky