Hotel Azzurra

Kód: 109273
Lago di Garda - Sirmione

Hotel Azzurra se nachází v klidné části v oblíbeném letovisku Sirmione u největšího italského jezera lago di Garda. Hotel nabízí ubytování se strategickou polohou jen cca 100 m od jezera a jen pár minut od centra města Sirmione (cca 2 km). Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, barem, restaurací, společenskou místností s TV, výtahem, terasou a zahradou s dětským hřištěm. U hotelu je zdarma parkoviště a garáž. Hotel Azzurra je vhodný pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Je ideální pro milovníky vodních sportů jako windsurfing, kitesurfing, plachtění nebo potápění. V okolí můžete podnikat spoustu výletů a pěších túr nebo se projet na kole na jedné z mnoha cyklostezek. Určitě doporučujeme výlet lodí k ostrovu Isola del Garda, které se rozprostírá na Gardském jezeře.


Ubytováni budete na dvoulůžkových pokojích s max. 2 přistýlkami. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, trezor, telefon a TV. Nechybí ani wi-fi připojení.


Stravování probíhá formou polopenze - snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru včetně salátového bufetu.


Dovolená ve městě Sirmione bude nezapomenutelným zážitkem. Navštivte hrad Rocca scaligera ze 13. století, obklopený vodním příkopem. Zavítejte do lázní s termálními prameny nebo se zajeďte podívat do Catullovy jeskyně ("Grotte di Catullo") - zříceniny velké starořímské vily a pozůstatky římských lázní na ploše asi 2 hektary. V současné době je zde archeologické muzeum. Pro další tipy na výlety klikněte zde.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha/WC, fén, klimatizace, telefon, trezor, wi-fi

Příjezd možný denně, min. délka pobytu je 1 noc (kromě hlavní sezony - 3 noci).

Domácí zvířata (max. 5 kg) povolena za poplatek € 10,00 / den, nutné nahlásit předem.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Check-in: od 14:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 13 let 50.00%
  • >14 let 30.00%

Sirmione se nachází na jihu jezera Lago di Garda (Itálie). Dominantou tohoto kouzelného středověkého města je vodní hrad Rocca Scaligera. Ve městě naleznete nádherné křivolaké uličky, několik historických památek, včetně římské vily, v níž pravděpodobně sídlil římský básník Catullus.


Lázeňské městečko Sirmione se rozkládá na 4 km dlouhém mysu, který vybíhá do jezera Lago di Garda a je právem nazýván perlou jezera.


Do městečka se jde přes původní padací most, který je u hradu Scaligera – Rocca Scaligiera ze 13. století. Je obklopen hradním vodním příkopem. Za hradem je vstup do městečka, které je protkané úzkými uličkami, z nichž každou můžete dojít k pobřeží jezera. Z místního přístavu vyjíždějí lodě do blízkých letovisek i na projížďku kolem poloostrova.


V městečku Sirmione je mnoho malých krámků se suvenýry a s jídlem, butiky, bary a restaurace. Je zde živý turistický ruch. Jsou zde i wellness lázně s termálními prameny, krásné vily a zahrady. Zájemci se mohou zajet podívat do Catullovy jeskyně ("Grotte di Catullo") - zříceniny velké starořímské vily a pozůstatky římských lázní na ploše asi 2 hektary. V současné době je zde archeologické muzeum.


U ostrova pramení asi 18 metrů pod zemí 80°C horký léčivý pramen Boiola.


Je zde možno provozovat různé vodní sporty, golf, cykloturistiku a pěší turistiku. Dovolená v Sirmione je ideální pro všechny - nadšence sportu i odpočinku. 

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky