Hotel Bellevue zima

Kód: 106788
Česká republika - Harrachov

Malebný horský hotel Bellevue leží přímo na sjezdovce, na úpatí Čertovy hory v Krkonoších v nadmořské výšce cca 850 metrů. Centrum města Harrachov je odsud cca 300 m. Hotel Bellevue se těší nádherné poklidné poloze s panoramatickým výhledem na Harrachov, v bezprostřední blízkosti skokanského můstku i hlavního lyžařského vleku. Půjčovnu lyží i lyžařskou školu cca 100 metrů od hotelu. Město Harrachov nabízí k navštívení pivní lázně Harachov, bowling Harrachov, bobovou dráhu, pivovar Harrachov či hornické muzeum a muzeum skla Harrachov. Hotel je ideální volbou pro aktivní lyžaře, kteří chtějí z hotelu vyjet na lyžích přímo na sjezdovku. Přímo za hotelem je dostupné také noční lyžování (denně do 20:00).


Ubytováni budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a WiFi. V místní stylově zařízené restauraci si pochutnáte na polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech). V hotelu se nachází menší wellness, kde si můžete dopřát třeba masáž (za poplatek). K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, apres ski bar s terasou a panoramatickým výhledem na město Harachov a vrcholky hor Krkonoš. Hosté mohou využívat saunu, malou posilovnu, stolní tenis, úschovnu kol a půjčovnu horských kol.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj (min. 2 osoby, max. 3 osoby + dítě do 2,9 let): sprcha/WC, fén, TV, možnost dětské přistýlky pro děti do 2.9 let

Sleva 5% za včasnou rezervaci (min. 60 dní před příjezdem).

Ve všech pokojích je možné přidat dětskou postýlku (buď vlastní nebo zapůjčenou v hotelu) pro děti do 2,9 let.

Děstká postýlka k dispozici za poplatek, více info v hotelu. Nutné předem nahlásit.

Domácí zvířata jsou vítána, poplatek: cca 100,00 Kč / den

Poplatek za parkoviště: cca 30,00 Kč / den

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Možnost objednání masáží za poplatek (viz ceník v hotelu).

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 15 let 406.00 Kč
  • >16 let 770.00 Kč

Harrachov je kulturním i sportovním centrem západních Krkonoš. Navštívit zde můžete jednu z nejstarších skláren v České republice, Hornické muzeum s prohlídkou těžební štoly nebo 1 000 metrů dlouhou bobovou dráhu. Harrachov je také známým místem skokanských soutěží a nabízí ideální podmínky pro lyžaře a běžkaře. Hlavní dominantou města je silueta mamutího skokanského můstku na pozadí Čertovy hory (1022 m n.m.).


Harrachov je vyhlášeným centrem turistiky a zimních sportů. Celé území je protkáno bezpočtem turistických a cyklistických tras, desítkami kilometrů upravovaných lyžařských stop a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti. Proslavilo se hlavně díky Mamutovi a dalším skokanským můstkům na úbočí Čertovy hory. Z vrcholu Čertovy hory vedou 4 sjezdovky všech stupňů obtížností – černá pro nejnáročnější, dvě červené a turistická modrá. Pro děti jsou zde k dispozici cvičné loučky. Najdete zde též nespočet lyžařských škol a půjčoven lyžařského vybavení. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí okolo Harrachova a také velká běžecká magistrála. Kvalitně upravované běžecké tratě jsou také jen 3 km od Harrachova.


Sjezdovky u Harrachova jsou vyhlášené pro svou špičkovou úpravu. Na Čertovu horu vedou dvě čtyřsedačkové lanovky. Z Rýžoviště 900 metrů dlouhá lanovka Alfa a z centra Harrachova 1 300 metrů dlouhá lanovka Delta s celoročním provozem. Obě provozuje Sportovní areál Harrachov. Lanovky na vrcholu od sebe dělí jen několik desítek metrů, a tak si lyžaři můžou vybírat z každé strany ze všech sjezdovek.


V Harrachově ale najdete i řadu dalších menších sjezdovek a vleků. Do jednotného skiregionu kromě Sportovního areálu Harrachov patří např. také skiareál Zákoutí nebo skiareál Amálka. Na své si zde přijdou lyžaři všech výkonností i věkových kategorií.


Sportovní areál Harrachov nabízí necelých osm kilometrů sjezdovek. Kromě toho jsou v Harrachově vynikající podmínky pro běžecké lyžování – běžecký stadion a kolem Harrachova kolem 100 kilometrů běžeckých tras. Lanovky jsou v provozu od osmi do čtyř odpoledne. Až do osmi hodin večer nabízí areál večerní lyžování ve spodní části sjezdovky Červená II., kde zájemce vozí čtyři sta metrový lyžařský vlek Doplik. Sjezdovka Červená II. navíc nabízí skvělé výhledy na západní část Jizerských hor a Ještěd.


Ani sáňkaři nebo pěší turisté nepřijdou zkrátka.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky