Hotel Berenice

Kód: 109712
Severní Jadran - Rimini

Hotel Berenice se nachází v letovisku Rimini (Rimini Marina) v regionu Emilia Romagna, jen cca 150 m od pláže. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, jídelním sálem a společenskou místností. U hotelu je bezplatné parkoviště (do vyčerpání kapacit). Pláž je písková s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi. V hotelu Berenice je možné zapůjčit kola (zdarma, dle dispozice).


Hotel nabízí ubytyování se snídaní (snídaně formou bufetu). Za příplatek je možné přiobjednat večeře v externí restauraci poblíž hotelu (více info v CK). K dispozici jsou bezlepkové i bezlaktózové produkty.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, trezorem a klimatizací. Všechny pokoje mají balkón. 


Dovolená u moře v Itálii v oblíbeném letovisku Rimini je ideální jak pro ty, co hledají klidnou dovolenou s romantickými procházkami, ale i pro aktivní jednotlivce, páry i rodiny. Cca 3 km od hotelu se nachází zábavní park Italia in Miniatura. V Rimini naleznete ještě akvárium s lachtany, delfinárium a zábavní park Fiabilandia, ve městě Riccione pak vodní park Aquafan. Největší zábavní park v Itálii Mirabilandia se nachází ve městě Ravenna, cca 40 km od Rimini. Celé letovisko Rimini spojuje krásná promenáda podél pobřeží. Rimini je největší italské letovisko na břehu Jaderského moře, ve střední části Itálie, v regionu Emilia Romagna. Místní písečné pláže plynule přechází do okolních měst v délce několika desítek kilometrů. Rimini se pyšní historickým centrem s římskými a středověkými památkami (např. most Ponte di Tiberio nebo vítězný oblouk Arco d´Augusto), starobylými paláci a kostely. Rimini má velmi výhodnou pozici pro výlety do okolí. Nejnavštěvovanější jsou republika San Marino (cca 20 km od Rimini), Riccione, Cesenatico, krápníkové jeskyně ve Frasassi, Ravenna i vzdálenější Benátky (Venezia). Podél promenády se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací, většinou otevřených až do pozdních večerních hodin. Nechybí ani bohatý noční život s kluby a diskotékami. Děti se mohou vyřádit na dětských hřištích v parcích i na plážích. Ze sportovního vyžití je tu volejbal, basketbal, stolní tenis, bocce, tenis, minigolf, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky, paragliding a mnoho dalších.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Classic (min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, trezor, TV, wi-fi, telefon, klimatizace, balkon

Dvoulůžkový pokoj Superior (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, trezor, TV, wi-fi, telefon, klimatizace, balkon, přistýlka formou patrové postele nebo rozkládací postele

Dvoulůžkový pokoj Deluxe (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, trezor, TV, wi-fi, telefon, klimatizace, balkon, přistýlka formou patrové postele nebo rozkládací postele

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci (kromě hl. sezony - 7 nocí)

Domácí zvířata: povolena, poplatek se hradí na místě v hotelu

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

Možnost zapůjčení kol zdarma v hotelu (dle dispozice)

Dětská postýlka: k dispozici zdarma, nutné uvést v rezervaci

Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a bezlaktózovou stravu.


Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 12:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,50 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 3 let 100.00%
  • od 4 - 11 let 100.00%
  • >12 let 30.00%
  • od 4 - 11 let 50.00% (>2 Osoby)

Město Rimini leží na Jaderské riviéře v regionu Emilia-Romagna v Itálii. Patří mezi největší evropské přímořské letovisko. Rimini je součástí Adriatické riviéry - oblast, táhnoucí se v délce v několika stovek kilometrů podél východního pobřeží Itálie. Její břehy jsou omývány Jaderským mořem a odtud také její název (italsky Adria). Turisty sem lákají zejména několik kilometrů dlouhé písečné pláže, které se pozvolna svažují do moře. Rimini se pyšní krásným historickým centrem se stavbami z doby Římské říše i z renesance. Významnou dominantou města je arkádový most Ponte di Tiberio (Tiberiův most), který je dlouhý 60 metrů a široký 5 metrů. Přežil všechny války, které se přes Rimini přehnaly. Z mostu je úžasný výhled na vodní kanál v celé šíři a na domy a lodě podél břehu. Srdcem starého města je náměstí Piazza Cavour, kde je spousta významných historických památek, jako např. palác Pallazzo dell´Arengo (1207), kašna „Fontana della Pigna“ a socha papeže Pavla V (z roku 1618). Dalším skvostem a perlou italské renesance je františkánský kostel Tempio Malastetiano s nádhernými freskami a sochami. Na jižním okraji starověkého města se nachází Augustův oblouk (italsky Arco d´Augusto) z bílého mramoru a tvoří vstupní bránu mezi severem a jihem.


Rimini je ideálním místem pro strávení odpočinkové i aktivní dovolené. Z vodních aktivit si můžete vybrat mezi koupáním, jízdou na vodních lyžích, potápěním, plachtěním, windsurfingem, rybařením a vodním pólem. Z dalších sportovních aktivit je velmi oblíbený ranní jogging, plážový volejbal, jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf a minigolf. Většina pláží je písčitých a táhnou se po celém pobřeží Jaderského moře. Z Rimini vede nejdelší evropská promenáda (15 km), která se táhne se přes Riccione a Cattolica až do městečka Gabicce Mare.


V Rimini najdete také mořské akvárium s delfináriem, dětský zábavný park Fiabilandia a lunapark. Dovolená v Rimini bude plná odpočinku a nezapomenutelných zážitků.


Dovolená u moře v Itálii v oblíbeném letovisku Rimini je ideální jak pro ty, co hledají klidnou dovolenou s romantickými procházkami, ale i pro aktivní jednotlivce, páry i rodiny. Cca 3 km od hotelu se nachází zábavní park Italia in Miniatura. V Rimini naleznete ještě akvárium s lachtany, delfinárium a zábavní park Fiabilandia, ve městě Riccione pak vodní park Aquafan. Největší zábavní park v Itálii Mirabilandia se nachází ve městě Ravenna, cca 40 km od Rimini. Celé letovisko Rimini spojuje krásná promenáda podél pobřeží. Místní písečné pláže plynule přechází do okolních měst v délce několika desítek kilometrů. Rimini má velmi výhodnou pozici pro podnikání výletů do okolí. Nejnavštěvovanější jsou republika San Marino (cca 20 km od Rimini) - jeden z nejmenších států na světě, dále Riccione, Cesenatico, krápníkové jeskyně ve Frasassi, Ravenna i vzdálenější Benátky (Venezia). Podél promenády se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací, většinou otevřených až do pozdních večerních hodin. Nechybí ani bohatý noční život s kluby a diskotékami. Děti se mohou vyřádit na dětských hřištích v parcích i na plážích.Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky