Hotel Borgo Romantico Relais

Kód: 110902
Lago di Garda - Cavaion Veronese

Hotel Borgo Romantico Relais se nachází v obci Cavaion Veronese, na východním pobřeží největšího italského jezera Lago di Garda (Itálie). K plážím a jezeru stejně tak jako k oblíbenému městu vína Bardolino je to cca 6 km. Zajeďte si na výlet do historického města Verona, Milano nebo do nádherného a slavného města na vodě Benátek (it. Venezia). Hotel Romantic s celkem 42 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, barem, restaurací, zahradní restaurací, kavárnou, výtahem, společenskou místností, garáží a parkovištěm. Hotel povoluje pobyt s domácími mazlíčky. Hostům je k dispozici venkovní bazén se slunečníky a lehátky.

Hotel Borgo Romantico Relais nabízí ubytování se snídaní. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, veganskou, vegetariánskou a bezlaktózovou stravu.

Ubytováni budete na pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a wi-fi.

Dovolená v Cavaion je ideální pro výlety do okolí. Zajeďte si do oblíbených měst jako Peschiera del Garda, Garda nebo Malcesine. Vyjeďte si lanovkou na pohoří Monte Baldo, odkud budete mít nádherný výhled na celé jezero Lago di Garda. Navštivte jeden z největších zábavních parků v Evropě Gardaland, svět filmu Movieland nebo aquapark Canevaworld. Město Milano nebo Benátky jsou odsud cca 1,5 hodiny jízdy autem. Jen 15 min od hotelu se nachází historické město a město Romea a Julie Verona s Arenou, kde se pořádájí opery pod širým nebem. Další tipy na výlet najdete zde. Dovolená v hotelu Borgo Romantico Relais bude plná nezapomenutelných zážitků.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Superior (ca. 20 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, SAT-TV, trezor, klimatizace / topení, wi-fi, balkon nebo terasa


Domácí zvířata: za poplatek cca € 20,00 / den, max. do 10 kg, nutné uvést v rezervaci

Wi-fi: v celém hotelu zdarma

Parkoviště: do vyčerpání kapacit

Kreditní karta: hotel akceptuje platbu kreditní karou Visa a Mastercard

Hotelová kuchyně: připravuje na vyžádání vegetariánskou, bezlepkovou a bezlaktozovou stravu

Příjezd: denně, min. délka pobytu 2 noci (kromě hlavní sezony - 3 noci)

Garáž: za poplatek cca € 15,00 / den, platí se na místě v hotelu

Otvírací doba recepce: 07:00 - 23:00 hod.

Zapůjčení el. kol: cca € 30,00 / den, platí se na místě

Sauna: cca € 22,50 / den, platí se na místě

Dětská postýlka: cca € 15,00 / den, platí se na místě, nutné uvést v rezervaci

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 za osobu / den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 2 let 100.00%
  • od 3 - 12 let 742.00 Kč
  • >13 let 1120.00 Kč

Jezero Lago di Garda je největší jezero v Itálii. Nachází se na severu Itálie, pouhých 30 km od Verony. Nabízí nádherné přírodní scenérie plné barev, obklopené Dolomity Brenta na severu a mírnými svahy a kopcovitou krajinou na jihu. Nejvyšší horou v okolí je se svými 2.218 m.n.m. Monte Baldo. Sever je tedy charakterizován spíše strmými a vysokými svahy, kdežto jih zasazený do Pádské nížiny má blízko ke středomořskému biotopu. Zabírá 370 km2 plochy, je 53 km dlouhé a 2,25 km (na severu) až 17,4 km (v jižní části) široké. Vzhledem k nadmořské výšce „pouhých“ 65 m.n.m. a maximální hloubce 365 m, se Lago di Garda řadí k největším kryptodepresím na zemském povrchu. Jezero je tektonického původu, jeho tvar byl však utvářen i ledovcem, jde zde tedy o ledovcovo-tektonický původ. Na jezeře je možno spatřit bezpočet ostrůvků. Mezi nejznámější patří Isola del Garda, San Biagio, Trimelone a Sogno.


Lago di Garda nabízí nekonečné množství sportovního vyžití: windsurfing, kitesurfing, plachtění, potápění, canyoning, horolezectví, pěší turistika, horská turistika, mountain bike, down hill, golf a paragliding. Kolem jezera se vine cyklostezka, je tak ideálním místem pro milovníky cykloturistiky a vyznavače in-line bruslení. Nejznámějšími letovisky na březích tohoto jezera jsou Riva del Garda, Limone sul Garda, Sirmione, Peschiera del Garda, Bardolino, Garda či Malcesine.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky