Hotel Drago

Kód: 109136
Lago di Garda - Brenzone

Hotel

Hotel Drago přímo u jezera Lago di Garda (Itálie) se skládá z hlavní a cca 10 m vzdálené vedlejší budovy. Od městečka Malcesine a Brenzone je vzdálen cca 5 km. Oblíbené letovisko Malcesine se pyšní nejen středověkým hradem a krásným centrem s romantickými úzkými uličkami, ale i vhodnými podmínkami pro plachtění, windsurfing, cykloturistiku a pěší turistiku. Zábavní park Gardaland a Movieland jsou vzdáleny jen cca 45 minut a historické město Verona cca 1 hodinu jízdy autem. Přímo před hotelem je zastávka veřejného autobusu poskytující spojení s jen několik minut jízdy vzdálenými městy Brenzone a Malcesine.

Renovovaný hotel Drago nabízí vše, co si můžete přát: venkovní bazén (částečně krytý) s lehátky a slunečníky, oblíbenou lokalitu a pozici hned u jezera a pláží. Menší oblázková pláž je od hotelu oddělena jen místní komunikací. Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, snack barem vedle bazénu (otevřen v hlavní sezoně), výtahem, fitness, dětským hřištěm, parkovištěm a wi-fi (za poplatek). Ubytováni budete v příjemně zařízených pokojích se sprchou, WC, telefonem, Sat-TV, klimatizací a topením. Některé pokoje mají balkon s výhledem na bazén nebo na jezero. Těšit se můžete na vynikající kuchyni. V ceně je zahrnuta polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Na vyžádání možnost přípravy bezlepkové a vegetariánské stravy.

Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie a je největším italským jezerem. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing, plachtění. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.


Pokoje

Dvoulůžkový pokoj bez balkonu (cca 14 m², min./max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, wi-fi, klimatizace (cca 15.6.-15.9.), topení (pokoje v hlavní i vedlejší budově)

Dvoulůžkový pokoj s balkonem (cca 16 m², min. 2 dospělí/max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, wi-fi, klimatizace (cca 15.6.-15.9.), topení, balkon (pokoje v hlavní i vedlejší budově), výhled na jezero nebo na bazén

Jednolůžkový pokoj (cca 14 m², min./max. 1 osoba): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, wi-fi, klimatizace (cca 15.6.-15.9.), topení (pokoje v hlavní i vedlejší budově)


Hotel nemá bezbariérový přístup.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Bezplatné parkoviště / garáž u hotelu (do vyčerpání kapacit).

Wi-fi za poplatek (info v hotelu).

Klimatizace v provozu od cca půlky června do cca půlky září (dle uvážení vedení hotelu).

Na vyžádání možnost přípravy bezlepkové a vegetariánské stravy (nutné nahlásit předem).

Dětská postýlka na vyžádání zdarma (nutné nahlásit předem).

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Platba kreditní kartou akceptována: Visa, Mastercard.

Příjezd možný denně. Minimální délka pobytu je 5 nocí.


Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 12 let 50.00%
  • >13 let 30.00%

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století.


K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurf, windsurf, plachtění) i pěší turistiky. Jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Pro další tipy na výlety klikněte zde: tipy na výlety u jezera Lago di Garda .

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky