Hotel Eden

Kód: 109411
Verona - Valeggio sul Mincio

Hotel


Hotel Eden se nachází v klidné oblasti ve vesničce Valeggio sul Mincio, kousek od letoviska Peschiera del Garda a cca 6 km od jezera Lago di Garda (Itálie). Nabízí komfortní ubytování s vlastním balkonem nebo terasou, moderní konferenční místnosti a vynikající restauraci přímo v srdci Valeggio Sul Mincio. Hotel Eden se nachází na strategické pozici, jen cca 25 km od historických měst Verona a Mantova. Nabízí hostům pohodlný pobyt v srdci oblasti plné přírodních, historických, scénických a gastronomických atrakcí. V okolí oblíbeného prázdninového letoviska Peschiera del Garda se nachází řada nákupních center a outletů. 


Hotelové pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou, satelitní televizí a klimatizací. Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma.


V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru. Nechybí salátový bufet. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a vegetariánskou stravu.


V hotelu Eden najdete 2 konferenční sály a velké vlastní parkoviště. V restauraci se podávají lahodné domácí těstoviny spolu s grilovaným masem a místními pochoutkami. 


Okolí hotelu nabízí spoustu možností na podníkání výletů. Zde nabízíme několik tipů:


Hrad Castello Scaligero di Valeggio sul Mincio (6 min. pěšky)

Botanická zahrada Parco Giardino Sigurtà (12 min. pěšky)

Vodní park Cavour (30 min. pěšky)

Akvapark Altomincio (45 min. pěšky)

Vodní park Parco Acquatico La Cavallara (4,9 km)

Hrad Castello Scaligero v Sirmione (8,3 km)

Zábavní park Gardaland (11,6 km)

Katedrála Mantova (21,8 km)

Historické město Verona s Arenou (25 km)


Další tipy na výlety u jezera Lago di Garda najdete zde.

Pokoje


dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (cca 20 m2, min. 2 osoby / max. 2 dospělí + 1 dítě / 3 osoby): sprcha / WC, fén, TV, telefon, klimatizace / topení, trezor, wi-fi, balkon nebo terasa

dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (cca 25 m2, min. 2 osoby / max. 2 dospělí + 2 děti / 4 osoby): sprcha / WC, fén, TV, telefon, klimatizace / topení, trezor, wi-fi, balkon nebo terasa

jednolůžový pokoj (cca 20 m2, min./max. 1 osoba): sprcha / WC, fén, TV, klimatizace / topení, trezor, telefon, wi-fi, balkon nebo terasa

Příjezd možný denně. Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Garáž: cca € 10,00 / noc

Domácí zvířata nejsou povolena.

Platba kreditní kartou akceptována: Visa, Mastercard.

Wi-fi v ceně.

Možnost zapůjčení dětské postýlky: cca € 10,00 / noc

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 0,80 na osobu (od 14 let) a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 2 let 100.00%
  • od 3 - 13 let 50.00%
  • >14 let 30.00%

Historické město Peschiera del Garda leží na jihovýchodním pobřeží jezera Lago di Garda v Itálii, cca 25 km od Verony. Peschiera del Garda čítá aktuálně cca 10.300 obyvatel (údaj z roku 2016). Nachází se na strategické pozici při výtoku řeky Mincio z Gardského jezera. Stará část města leží na třech malých ostrovech a vstupuje se do ní několika branami.


Centrum města je obklopeno masivními hradbami a starými kamennými zdmi ze šestnáctého století, které jsou připomínkou dob, kdy tuto oblast ovládalo Rakousko a město sloužilo jako pevnost. Peschiera je známá též díky své vojenské věznici, která byla zavřena v roce 2002. Ve městě se nachází prehistorické domy na kůlech (tzv. le palafitte), které jsou součástí světového dědictví Unesco.


Dnes se Peschiera del Garda považuje za velmi důležité místo pro cestovní ruch. Najdete tady typické restaurace, kavárny, bary, vinárny a obchůdky. Milovníci dobrého jídla, vína i kávy si zde zajisté přijdou na své. Ochutnejte v jednom z místních plážových barů osvěžující nápoj Aperol – Spritz a kochejte se přitom pohledem na jezero. Na břehu mezi Peschierou a Sirmione budete mít dostatek možností ke koupání a romantickým procházkám. Jen 2 km od Peschiery najdete populární zábavní park Gardaland a Canewaworld – aquapark Aqua Paradise a tématický park Movieland.


Nudit se tu rozhodně nebudete. Navštívit můžete např. botanickou zahradu „Parco Giardino Sigurtá“ nebo historickou osadu na soutoku řek „Borghetto“ u města Valeggio sul Mincio. Pro cyklisty je Peschiera del Garda hotový ráj. Cyklostezka podél řeky Mincio, dlouhá cca 43,5 km, vede až do města Mantova a nabízí úžasné pohledy na okolní krajinu. Za návštěvu stojí též romantické jezírko „Laghetto del Frassino“. Jedná se o malé jezero ledovcového původu o rozloze asi 80 hektarů a maximální hloubce 15 metrů. Jezero je raritou a obzvláště důležité z naturalistického pohledu, jelikož na jeho břehu žijí ojedinělé živočišné a rostlinné druhy. Z tohoto důvodu bylo v roce 2000 zařazeno mezi evropsky významné lokality (SCI) a chráněné oblasti (SPA).

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky