Hotel Europa

Kód: 110678
Trentino - Molveno

Hotel Europa se nachází jen cca 150 m od jezera Lago di Molveno, v centru města Molveno v regionu Trentino (Itálie). U jezera je louka o rozloze 12 hektarů s lehátky. Pro děti jsou zde 3 dětská hřiště. Dovolená u jezera Molveno je ideální pro rodiny s dětmi, ale i horolezce a nadšence cyklistiky a mountain bike. Z hotelu je nádherný výhled na pohoří Brenta a Paganella. Hotel je ideální jak pro aktivní tak pro odpočinkovou dovolenou. Hotel Europa je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací (12:00-14:30, 19:00-21:30), barem (07:00-24:00), zahradou s lehátky, kolárnou a wi-fi. U hotelu je bezplatné parkoviště (do vyčerpání kapacit). Domácí zvířata nejsou povolena. Hosté obdrží slevovou kartu Dolomiti Paganella Guest Card s řadou slev a výhod, zlevněným vstupem do zámků, hradů a muzeí a zdarma používáním veřejných dopravních prostředků.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a wi-fi.


Stravování probíhá formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře á la carte / pizza).


Okolí nabízí nespočet možností pro podnikání výletů. Trentino je ideálním místem pro provozování outdoor aktivit jako horolezectví, mountain bike, cyklistika, down hill, paragliding, kitesurfing, windsurfing, stand up paddeling, jízda na koni, vysokohorská turistika a další.


Dovolená u jezera Molveno - to je zábava pro dospělé i děti a pro milovníky sportu i odpočinku. Najdete zde aquapark s vodními atrakcemi a půjčovnu lodiček a šlapadel. Určitě doporučujeme výlet po stezkách v korunách stromů v parku Forest Park. Za nákupy a kulturou si můžete zajet do hlavního města regionu Trento nebo do Bolzana, hlavního města Jižního Tyrolska (italsky Alto Adige). Zajeďte si k největšímu italskému jezeru Lago di Garda (cca 1 hodina cesty autem). Při špatném počasí lze využít acquapark AcquaIN v nedalekém městě Andaló.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory Brenta (ca. 20m², min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, minibar (za poplatek), trezor, telefon, SAT-TV, wi-fi, balkon

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero (ca. 20m², min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, zahrada, minibar (za poplatek), trezor, telefon, SAT-TV, wi-fi, balkon / lodžie

Dvoulůžkový pokoj ve vedlejší budově s výhledem na jezero (ca. 18m², min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, balkon, SAT-TV, wi-fi, balkon

Dvoulůžkový pokoj ve vedlejší budově s výhledem do lesa (ca. 18m², min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, SAT-TV, wi-fi

Domácí zvířata: nepovolena

Parkoviště: zdarma, do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: hotel akceptuje všechny kreditní karty kromě American Express

Minibar: za poplatek dle konzumace

Wi-fi: po celém hotelu zdarma

Slevová karta Dolomiti Paganella Guest Card: sleva na vstup do muzeí a hradů, používání veřejných dopravních prostředků zdarma

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu 3 noci


Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu (od 14 let) a den, platí se na místě v hotelu

Město Molveno leží u stejnojmenného jezera v nadmořské výšce 864 metrů v regionu Trentino (Itálie). Molveno je elegantní městečko na úpatí překrásného horského masivu Dolomiti di Brenta a pohoří Paganella. V létě je oblíbeným místem ke koupání v relativně teplé a křišťálově čisté vodě s možností kochat se nádhernou scenérii okolních štítů hor. Přístup do přírodního parku Adamello Brenta je usnadněn lanovkami nacházejícími se pouhých 5 km od centra Molvena v Andaló. Nezapomenutelný je výhled z vrcholu Paganelly na jezero Lago di Garda, na horské masivy Monte Bondone a Brenta i na údolí Adige.


Molveno je malebné městečko v regionu Trentino. Symbolem města je kostelík sv. Vigilia ze 13. století. Najdete zde romantickou pěší zónou i promenádu okolo jezera. Okolí nabízí dostatek příležitostí ke sportu. Pro milovníky horských kol je v oblasti připravena řada značených horských cyklostezek, pro nadšence pěší turistiky stovky kilometrů značených tras či horolezecké výstupy v masivu Dolomiti di Brenta. Za nákupy a kulturou si můžete zajet do města hlavního města regionu Trento nebo do Bolzana, hlavního města Jižního Tyrolska (italsky Alto Adige). Zajeďte si k největšímu italskému jezeru Lago di Garda (cca 1 hodina cesty autem). Při špatném počasí lze využít aquapark AcquaIN v nedalekém městě Andaló.


Okolí nabízí nespočet možností pro podnikání výletů. Trentino je ideálním místem pro provozování outdoor aktivit jako horolezectví, mountain bike, cyklistika, down hill, paragliding, kitesurfing, windsurfing, stand up paddeling, jízda na koni, vysokohorská turistika a další. Jezero Molveno, ležící v nadmořské výšce 800 m na úpatí pohoří Dolomiti Brenta a horského masívu Paganella, je největším alpským jezerem přírodního původu v Itálii. Jezero Molveno získalo ocenění „nejlepší italské jezero“, udělované hlavní italskou asociací na ochranu životního prostředí Legambiente a italským turistickým klubem Touring Club. Ocenění je udělováno za pozornost věnovanou přírodě, umění, tradicím, enogastronomii a zavádění zásad udržitelného cestovního ruchu. Zároveň již po několikáté získalo ocenění „5 plachet“ za „kvalitu a ochranu životního prostředí a péči věnovanou italským jezerům“.


Dovolená u jezera Molveno - to je zábava pro dospělé i děti a pro milovníky sportu i odpočinku. Najdete zde i aquapark s vodními atrakcemi a půjčovnu lodiček a šlapadel. Určitě doporučujeme výlet po stezkách v korunách stromů v parku Forest Park. 

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky