Hotel Feldrand

Kód: 110925
J. Tyrolsko - Sarntal

Hotel Feldrand se nachází v údolí Sarntal (it. Sarentino) v Itálii v nadmořské výšce cca 1200 metrů s překrásným pohledem na pohoří Dolomity. Hotel Feldrand je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací, barem, kavárnou a terasou. Hotelovým hostům je k dispozici wellness (finská sauna, parní lázeň, infračervená kabinka, vířivka, relaxační místnost), krytý bazén a posilovna. Je možné přiobjednat masáže. U hotelu je bezplatné parkoviště a garáž (za poplatek). Hotel Feldrand povoluje pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek). Wi-fi připojení je po celém hotelu zdarma.


Hotel Feldrand nabízí stravování formou polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru). Jídlo pro děti do 2 let bude počítáno extra.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a balkonem. Pro děti do 3 let jsou k dispozici dětské postýlky (za poplatek).


Jižní Tyrolsko leží na severu Itálie a lemuje hranice s Rakouskem. Legendami opředená krajina okouzlí kopcemi posetými vinicemi, tradičním kulinářským uměním a prastarými zvyky místních obyvatel. V létě lákají zelené louky a voňavé jehličnaté lesy rodiny k procházkám a projížďkám na kolech. V Jižním Tyrolsku se mluví německy, italsky a ladínsky. K typickým regionálním specialitám patří špek, polotvrdý sýr Stelvio a mezinárodně oceňované víno. V okolí najdete řadu významných historických památek a hradů jako Franzensfeste (it. Fortezza), Bruneck (it. Brunico) a Fischburg, zámky Sonnenburg, Schlandersberg a Trauttmansdorf, zpřístupněné doly Villanders, Prettau a Ridnaun, kostely a církevní stavby a pozoruhodná muzea, jimž kraluje Archeologické muzeum v Bolzanu s ledovcovou mumií Ötzi. Užijte si nádhernou letní dovolenou v srdci Dolomit.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Feldrand Comfort (cca. 20 m², min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, topení, telefon, Sat.-TV, wi-fi, koberec, balkon

Třílůžkový pokoj Lärche Komfort (ca. 24 m², min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, topení, telefon, Sat.-TV, wi-fi, parkety, balkon

Čtyřlůžkový pokoj Feldrand Family (ca. 30 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, topení, telefon, Sat.-TV, wi-fi, koberec, balkon
Domácí zvířata: povolena, poplatek € 16,00 / den, nutné uvést v rezervaci

Parkoviště: zdarma, do vyčerpání kapacit

Garáž: za poplatek € 15,00 / den, do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

Wi-fi: zdarma po celém hotelu

Možnost zapůjčení županu: € 6,00 / pobyt

Otvírací doba recepce a baru: denně 08:00 - 22:00 hod.

Dětská postýlka: € 12,00 (pro děti do 2,9 let) / den, hradí se na místě v hotelu, nutné uvést v rezervaci

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu 3 noci

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,90 na osobu (od 14 let) a den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 1 let 100.00%
  • od 2 - 2 let 70.00%
  • od 3 - 5 let 50.00%
  • od 6 - 9 let 30.00%
  • od 10 - 13 let 20.00%
  • >14 let 15.00%

Vesnička Sarentino se nachází v nadmořské výšce cca 1200 metrů v Jižním Tyrolsku v Itálii a pyšní se úžasným výhledem na pohoří Dolomity. Hotel je ideálním cílem pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Okolí přímo zve k procházkám po rozkvetlých loukách, voňavými jehličnatými lesy k horským chatám, kde můžete posedět a dát si sklenku vína a některou z místních specialit. Oblibenými sportovními aktivitami jsou letní turistika, jízda na kole a mountainbike. Místní silnice jsou rájem pro motorkáře. Určitě doporučujeme výlet k horské chatě Ebenbergalm, k jezeru Kratzberger See (2150 m), na vrchol "Hurler" (2400 m) nebo Weißhorn (2705 m). Highlight pro všechny milovníky hor je vrchol "der Hirzer" (2800 m), který je nejvyšším vrcholem Sarntálských Alp (německy Sarntaler Alpen). Naučná stezka "Der Sagenweg" u Aberstückl je ideálním cílem pro rodiny s dětmi. Jedná se o příjemnou procházku s poznáváním pověstí z údolí Sarntal. Stezka č. 13 vás zavede po cca 45 minutách z Wippingerhof do Aberstückl, přes lesy a louky, k horské chatě Durralm. Po cestě narazíte na řadu naučných tabulí. Nadšenci dvou kol a moutainbike se tu budou cítit jako v ráji. Široká nabídka cyklotras od nejjednodušších až po velmi náročné nabídne dechberoucí pohled na okolní horské velikány. Náročnější trasou je stezka k horské chatě Hausberger Alm nebo k magickým „Stoanernen Mandln“. Absolutním snem všech motorkářů je okružní cesta z hotelu Feldrand přes Penser Joch do města Vipiteno a přes průsmyk Jaufenpass do údolí Val Passiria, přes lázeňské město Merano a hlavní město Jižního Tyrolska Bolzano zpět do údolí Val Sarentino (něm. Sarntal).


Jedinečná krajina Jižního Tyrolska ležící uprostřed Dolomit nabízí bohatý program pro Vaši letní dovolenou. Ať už cyklistika, pěší turistika nebo horolezectví v oblastech nad 2000 metrů nad mořem nebo procházky v údolí kolem vinic, hradů a zámků, Vaše dovolená v údolí Val Sarentino bude plná aktivit i možností k odpočinku. Turistické trasy o délce přes 13 000 km vás zavedou skrz panenskou přírodu k vrcholkům Dolomit zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro rodiny s dětmi doropučujeme krásnou procházku po cestách Waalwege, kterou lemují řeky a nádherná příroda. Pro horolezce doporučujeme hřebenové přechody a vrcholové cesty Meraner Höhenweg a Dolomiten Höhenweg nebo symbol Dolomit – tři zuby Drei Zinnen. Na vinařské stezce od údolí Etschtal přes Bolzano do Überetsche můžete v jednom ze 150 vinných sklípků ochutnat vynikající místní víno. Cyklisty čeká lákavý výběr ze 600 kilometrů tras včetně trailů v Dolomitech, pohodlných jízd v údolí a cyklotras s historickými památkami Via Claudia Augusta. Odpočinout a zaplavat si můžete v jezeře Kalterer See (it. lago di Caldaro), nejteplejším jezeře v Alpách. Z dalších vodních sportů můžete vyzkoušet rafting, jízdu na kanoe, kitesurfing, windsurfing a plachtění. Vaše dovolená v hotelu Feldrand bude plná odpočinku a nezapomenutelných zážitků.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky