Hotel Gramaser

Kód: 111147
Tyrolsko - Ischgl

Hotel Gramaser se nachází v centru vesničky Ischgl v Tyrolsku (Rakousko). Lanovka Silvretta Seilbahn je odsud pouhé 2 minuty pěšky. Hotel Gramaser je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací á-la-carte, jídelním sálem, barem, výtahem a wellness. U hotelu je bezplatné parkoviště a garáž.

Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, trezorem a wi-fi.


Stravování probíhá formou rozšířené polopenze (snídaně formou bufetu, odpolední svačinka, večeře o 4 chodech s možností výběru). K dispozici je pestrý bufet se saláty, polévkami, předkrmy a dezerty. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání vegetariánské pokrmy.


Užijte si léto uprostřed tyrolských Alp. Vyražte na procházky k horským chatám, po vrcholcích hor, vyzkoušejte některou z horolezeckých tras nebo se osvěžte v jezeře. Okolí je ideální pro milovníky ferrat, mountain bike, pěších túr a motorkáře. Dovolená v Ischglu nabízí nespočet sportovních aktivit i možností k odpočinku. Se slevovou kartou Silvretta Card budete mít na výběr z řady slev a výhod, např. zdarma lanovky Paznaun, Samnaun, Montafon/Brandnertal, poplatek za horskou silnici Silvretta Hochalpenstrasse, zdarma vstup do Alpinarium Galtür a Seilbahnmuseum Ischgl. Silvretta Card zajistí držitelům širokou škálu volných vstupů a slev na různé aktivity v regionu. Karta slouží mimo jiné jako bezplatná jízdenka do veřejné dopravy, umožňuje volný vstup do bazénů, apod. 

S kartou Silvretta Card můžete zdarma využít lanovek a navštívit různé turistické cíle:

- lanovky Ischgl, Galtür, Kappl, See, Samnaun

- místní autobusovou dopravu z Landecku na Bielerhöhe (přehradní jezero Silvretta)

- venkovní i kryté bazény v celém regionu

- Alpinarium v Galtüru a Muzeum lanovek v Ischglu

- vysokohorskou silnici Silvretta Hochalpenstrasse

- možnost otestování nejnovějších motorek v High-Bike Testcenter v Paznaunu


Pokoje


dvoulůžkový pokoj (cca 25 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, TV, trezor, některé pokoje mají balkon

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Mastercard, Visa, Maestro.

Check-in: od 14:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.
Pobytová taxa: Ortstaxe in der Höhe von ca. € 3,50 (Kinder bis 14,9 Jahre frei) pro Person pro Nacht im Preis nicht
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 6 let 100.00%
  • od 7 - 9 let 70.00%
  • od 10 - 15 let 50.00%
  • >16 let 10.00%

Známá vesnička Ischgl leží v nadmořské výšce 1376 metrů v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko v okrese Landeck. Ischgl se nachází přímo na úpatí střediska Ischgl-Samnaun v Paznaunském údolí. Před 100 lety zde stál pouze kostelík se dvěma skromnými usedlostmi, dnes je tato obec kosmopolitní moderní středisko. Žije zde 1 578 obyvatel (údaj z roku 2022). 


Dovolená v Ischglu v údolí Paznaun se slevovou kartou Silvretta Card zajistí perfektní dovolenou s bohatou nabídkou sportovních i volnočasových aktivit. Užijte si léto na horách v tyrolských Alpách a navštivte střediska jako Galtür, Ischgl, Kappl nebo See. Za kulturou a na nákupy se vydejte do hlavního města Tyrolska Innsbrucku. Za koupáním vyražte do "Games, Sports & Water Park" v letovisku See, do Forest Pool v Ischglu, Sports & Culture Center v Galtür nebo do Silvretta Center v Ischglu. Z dalších aktivit jmenujeme např. rybaření nebo tenis, z adrenalinových sportů můžete vyzkoušet paragliding nebo canyoning. Vaše dovolená v Ischglu bude plná nezapomenutelných zážitků.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky