Hotel Hedera

Kód: 106283
Chorvatsko - Rabac
Hotel
Oblíbený hotel Hedera *** (Rabac, Chorvatsko) je společně s hotely Mimosa, Narcis a kempem “Oliva” součástí hotelového Květinového komplexu (Complesso dei Fiori). Nachází se pouhých 50 metrů od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, jedné z nejkrásnějších zátok Chorvatska. Centrum města Rabac s obchody a zábavními možnostmi je odsud pouhých cca 800 m. Hosté mohou využít služeb celého resortu. Hotel byl renovován v roce 2015 a disponuje vstupní halou v hlavní budově s 24 hodinovou recepcí (možnost pronájmu trezorů či úschovy zavazadel), směnárnou, lobby barem, hlavní bufetovou restaurací, a la carte restaurací, snack barem u bazénu, aperitiv barem, taneční terasou, společenskou místností s TV, diskotékou, amfiteátrem, internetovým koutkem. Do 50 metrů se nachází grill-restaurace s místními specialitami a supermarket. Hotel zajišťuje služby praní prádla, čištění a žehlení (za poplatek). Centrum zdraví nabízí masáže, saunu, parní lázeň, solárium, salón krásy (kosmetické procedury, kadeřnictví) – všechny služby za poplatek. V areálu se nachází kryté a venkovní bazény, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar. Pro sportovní aktivity jsou připraveny tenisové kurty, volejbal, minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, klimatizovaný bowlingový sál, potápěčský klub či vodní sporty na pláži (zpravidla je v nabídce: jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe). Pro děti je připraven mini klub (6 -12 let), dětský bazén, hřiště, diskotéka a různé animační programy a soutěže během dne.
V hotelu Hedera se nabízí 244 komfortně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC) a klimatizací. Pokoje s orientací na moře nabízející nádherný výhled na záliv Maslinica a disponují balkonem nebo terasou a přistýlkami.
Připravena je pro vás chutná polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu. Za příplatek je možné si objednat obědy.
Pláže u resortu jsou oblázkové, přírodní kamenité, s velmi pozvolným vstupem do moře - vhodné pro rodiny s dětmi. Na pláži je tobogán pro děti. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem na moře (cca 26 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): koupelna (sprcha či vana, WC), fén, klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor, balkón nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 14 m², min./max. 2 dospělí): koupelna (sprcha či vana, WC), fén, klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor, výhled do ulice / parkoviště
Jednolůžkový pokoj Standard (cca 14 m², min./max. 1 osoba): koupelna (sprcha či vana, WC), fén, klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor, výhled do ulice / parkoviště

Příjezd je možný denně. Minimální délka pobytu jsou 3 noci.
Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
Wellness: vyhřívaný vnitřní bazén se sladkou vodou v hotelu Hedera (v provozu do konce května a od půlky září) a vyhřívaný vnitřní bazén s mořskou vodou v hotelu Mimosa (v provozu do konce května a od půlky září) – oba bazény jsou červen-září mimo provoz.
Miniclub (pro děti od 6-12 let, červen - září) – během animačního programu miniclubu dostanou děti 1 nápoj a malé občerstvení.
Mini disco (červen - září)
Sportovní animační program (červen - září). Denně večer živá hudba (červen - září).
Parkoviště zdarma (do vyčerpání kapacit).
Domácí zvířata nejsou povolena.
Za poplatek: tenis, stolní tenis, minigolf.

Check-in: od 14:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca. € 1,30 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 4 let 100.00%
  • od 5 - 7 let 50.00%
  • od 8 - 11 let 30.00%
  • >12 let 20.00%
Rybářské městečko Rabac (1375 obyv.) s malým přístavem je velmi oblíbeným letoviskem na jihovýchodním pobřeží Istrie, 5 km jihovýchodně od vnitrozemského Labinu. Rabac leží ve stejnojmenné zátoce, která vznikla zatopením dolního toku Rabackého potoka. Hotely a apartmánové komplexy letoviska Rabac se nacházejí podél pobřeží jižním i severním směrem od staré obce. Přibývají nové vily, domky a soukromé penziony, které šplhají vysoko do svahu nad původní městečko.

Na plážích jsou oblázky, štěrk a skalní plotny, které byly někdy doplněny uměle. Čtyři rabacké pláže se mohou pochlubit prestižní "Modrou vlajkou". V okolí jsou na členitém pobřeží četné malé zátoky, které zaručí skvělé koupání. Největší pláž se nachází v zátoce Maslinica, v jejíž těsné blízkosti je kemp Oliva a hotely Narcis, Hedera a Mimosa. Rekreanti tu mají k dispozici množství sportovního vyžití, bazén, tobogán a zábavní možnosti. Z vodních sportů je velmi oblíbené potápění (přímo v Rabacu, vynikající podmínky pro potápěče jsou u 15 km vzdáleného mysu Sveta Marina, potápěčské centrum v kempu Marina) , dále podmořský rybolov, vodní lyžování, vodní skútry aj. Dále jsou zde tenisová hřiště, odbíjená, fotbal a minigolf. Najdete tu upravené stezky na jogging, cyklostezky a dětská hřiště. Letní program zahrnuje celou řadu koncertů, vystoupení folklorních souborů, lidových slavností a večerních pořadů. Hotely pořádají vlastní zábavní akce a animační programy, např. diskotéky, taneční večery a soutěže.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky