Hotel Iseo Lago

Kód: 110955
Lago Iseo - Iseo

Hotel Iseo Lago se nachází jen pár metrů od jezera Lago d'Iseo v regionu Lombardie v Itálii. Hotel je vybaven recepcí, výtahem, společenskou místností, čítárnou, restaurací, barem, kavárnou, sluneční terasou a zahradou. Hostům jsou k dispozici tři venkovní bazény s pool barem, slunečníky a lehátky, posilovna a wellness (za poplatek) se saunou, parní lázní a vířivkou. V hotelu Iseo Lago je možné zapůjčit kola (za poplatek). U hotelu je dětské hřiště a bezplatné parkoviště. Nadšenci golfu si mohou zahrát na golfovém hřišti "campo da golf Franciacorta" (cca 5 km od hotelu).


Hotel nabízí stravování formou polopenze (snídaně a večeře).


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, wi-fi, TV, minibarem a telefonem. Každý pokoj má balkon.


Hotel Iseo Lago je zasazen do zeleně a kopcovité krajiny s vinicemi. Najdete zde přes 100 různých vinných sklepů, které vyrábí slavné šampaňské Franciacorta. Můžete podnikat nespočet výletů do okolí. Vydejte se do města Bergamo nebo Milano. Okolo jezera vedou turistické stezky s nádherným výhledem na jezero a okolní pohoří. Udělejte si výlet lodí ke známému ostrovu "Montisola" (Monte Isola), největšímu osídlenému jezernímu ostrovu v Evropě. V bezprostřední blízkosti se nachází přírodní park "Torbiere del Sebino", kde žijí chráněné druhy ptactva.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj (ca. 20m², min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, klimatizace, minibar, trezor, telefon, SAT-TV, wi-fi, balkon

Jednolůžkový pokoj (ca. 20m², min. / max. 1 osoba): sprcha / WC, fén, klimatizace, minibar, trezor, telefon, SAT-TV, wi-fi, balkon

Domácí zvířata: nepovolena

Parkoviště: k dispozici zdarma (do vyčerpání kapacit)

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

Pokoje: minibar a telefon jsou za poplatek

V hotelu se domluvíte: anglicky a italsky

Wi-fi: zdarma po celém hotelu

Kola: k zapůjčení na recepci, za poplatek

Golf: cca 5 km od hotelu golfové hřiště Franciacorta

Příjezd: každý den, min. délka pobytu jsou 2 noci (kromě hl. sezony - 3 noci)

Sleva: 10% za včasnou rezervaci do 31.3

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 za osobu / den

Iseo je hlavním turistickým střediskem na břehu stejnojmenného jezera Lago d'Iseo, u kterého leží. Iseo je středověké město spadající pod okres Brescia v regionu Lombardie na severu Itálie. V centru města Iseo se nachází krásné náměstí "Piazza Giuseppe Garibaldi" s elegantními paláci a sochou Garibaldi. Dále zde najdete dům "Casa dei Palatini", kde v interéru můžete obdivovat fresky zobrazující rytíře. Každý pátek se zde koná trh s typickými řemeslnými a regionálními produkty. Iseo čítá celkem 8.944 obyvatel (údaj z roku 2020). Jezero Lago d'Iseo nabízí bohaté sportovní a kulturní vyžití v nádherné krajině obklopené horami. Krásná příroda, kopce s vinicemi, bohatá nabídka sportovních a kulturních aktivit, nákupy, vynikající kuchyně a regionální vína. Dovolená u jezera Lago d'Iseo bude plná nezapomenutelných zážitků.


Určitě doporučujeme udělat okruh kolem jezera (cca 65 km), na kterém můžete obdivovat středověká městečka, hrady, zámky a dechberoucí výhledy na jezero a okolní přírodu. Autem vám to potrvá přibližně 2 hodiny, na kole pak počítejte s 3-4 hodinami. Projeďte se lodí po jezeře a zavítejte na největší osídlený jezerní ostrov v Evropě - Monte Isola (též Montisola). Obdivovat zde můžete barevné loďky v přístavu, úzké uličky se strmým schodištěm, kamenné domy a sídla, obchůdky a vůni jezera a místní přírody. Vydejte se na procházku olivovým hájem a lesem ke kostelu Santuario della Madonna della Ceriola, odkud budete mít úžasný výhled na celý ostrov a jezero.


Z dalších měst navštivte Lovere, které patří od roku 2003 k nejkrásnějším středověkým městům Itálie (italsky I Borghi più belli d’Italia). Pyšní se krásným historickým centrem s elegantními paláci a promenádou podél jezera s bary a kavárnami přímo vybízejícími k posezení a odpočinku. Nenechte si ujít návštěvu baziliky Basilica di S. Maria in Valvendra ze 14. století, výstup na věž Torre Civica, a navštivte muzeum Galleria dell’Accademia Tadini se sbírkou obrazů, kde můžete shlédnout i díla známého italského malíře a umělce Canova (otevřeno od dubna do října).


Mezi další významná střediska patří Sarnico a Pisogne. Sarnico je město plné života s krásnou promenádou a historickým centrem. Může se pochlubit vilami "ville Liberty" známého architekta Sommaruga. Pisogne se nachází na severu východního pobřeží a je jakýmsi spojovatelem mezi jezerem a horami Dolomiti. Charakteristické historické centrum města tvořené úzkými uličkami a paláci jemných pastelových barev, náměstí s bary a restauracemi. Město získává zvláštní magickou atmosféru při západu slunce. Vystupte na věž "la Torre del Vescovo" a "la Pieve di Santa Maria in Silvis". Pěkná je i procházka "Antica strada Valeriana", která vede z Pisogne do Pilzone d’Iseo (cca 24 km). Letní dovolená u jezera Lago d'Iseo bude plná nových chutí a vůní a nezapomenutelných zážitků.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky