Hotel Jörgenwirt

Kód: 105377
Jižní Tyrolsko - Feldthurns
28.03.2018 - 03.11.2018
aktivní dovolená
dítě do 6 let zdarma
ochutnávka vína
Hotel
Hotel Jörgenwirt se nachází v malebném městečku Feldthurns v údolí Eisacktal (Jižní Tyrolsko, Itálie). Hotel Jörgenwirt je perfektním místem pro klidnou, pohodovou dovolenou, ale i pro sportovní nadšence. Nechte se uchvátit šarmem venkova, zelenými loukami a pastvinami a překrásným horským panoramatem. Feldthurns je poklidná vesnička v údolí Eisacktal, cca 8 km jižně od Bressanone (Brixen), s panoramatem jako z pohlednice. Koupaliště je od hotelu zhruba 2 km. Pro milovníky pěších túr se nabízí nepřeberné množství turistických tras v přírodním parku Puez-Geisler, vedoucích k horským chatám s nádherným výhledem.
Hotel Jörgenwirt v tyrolském stylu nabízí 28 pokojů, restauraci, bar, kavárnu, společenskou místnost a výtah. Venku se nachází terasa a louka na opalování. K dispozici je též menší wellness s finskou saunou, parní lázní, vířivkou a solariem. Za poplatek masáže a kosmetické služby. Pro děti je zde dětské hřiště. Jsou pro vás přichystány bohaté snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech, které si budete moci vybrat z široké nabídky zdejších specialit. Mimo to můžete ochutnat spoustu sýru z místních obchůdků i tradiční zeleninu a ovoce charakteristické pro zdejší oblast. Pokud jste milovníci delikates, doporučujeme vyjet až na podzim k příležitosti typických slavností Törggelen. Zažijete tu nejúžasnější atmosféru a čeká vás tu i ochutnávka hroznového moštu, nového vína, špeku, pečených kaštanů a dalších dobrot. Úžasné barvy podzimu spolu s posledními hřejivými slunečními paprsky si můžete vychutnat na nádherné panoramatické stezce "Kastanienweg" (Kaštanová cesta).
Ubytování budete v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, televizí a balkonem nebo terasou. V hotelu se domluvíte anglicky, italsky a německy.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 23 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, balkon / terasa
Jednolůžkový pokoj Standard (cca 14 m², min./max. 1 dospělý): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, balkon / terasa
Příjezd možný denně kromě úterý. Minimální délka pobytu jsou 3 noci.
Sleva při pobytu na 7 nocí (pobyt na 7 nocí za cenu 6).
Domácí zvířata jsou vítána za poplatek: € 10 za den (platí se na místě v hotelu).
Možnost platby kreditní kartou: Visa, Mastercard
Dětská postýlka k dispozici zdarma (nutné nahlásit předem).
Solárium za poplatek (info v hotelu).
Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 9 let 50.00%
  • >10 let 30.00%
Sleva dle data příjezdu:
  • Zůstaň 7 - Zaplať 6 28.03.2018 - 03.11.2018
Feldthurns - tato přátelská a slunečná vesnička se nachází uprostřed luk a polí, obklopená ševelícími listnatými lesy a háji impozantních kaštanovníků. Na prosluněném svahu se rozprostírají osady Schrambach a Schnauders.

Příjemné ubytování, speciality místní kuchyně, působivé vyhlídky na vrcholky horské skupiny Geislergruppe a starodávné vesničky ležící na úpatích a svazích místních vrchů jsou zárukou nezapomenutelné dovolené. Feldthurns je ideálním místem pro pěší turistiku. Místní stezky Vás zavedou malebnou krajinou k horským chatám s dechberoucím výhledem, k impozantním vodopádům, až na vrcholek 2.436 metrů vysoké "domácí" hory Königsangerspitze.

Na podzim zde zažijete tu nejúžasnější atmosféru "Törggelen": čeká na Vás ochutnávka hroznového moštu, nového vína, špeku, pečených kaštanů a ta nejlepší nálada.
Nedaleko tohoto malebného městečka můžete navštívit biskupské město Bressanone (něm. Brixen) - historické, umělecké, kulturní, ekonomické, společenské a administrativní centrum údolí Valle Isarca (německy Eisacktal).

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 2.814,00 Kč


Všechny nabídky