Hotel Karoli

Kód: 105763
Bavorsko - Waldkirchen
Hotel

Hotel Karoli se nachází cca 1 km od centra města Waldkirchen v Bavorském lese (Německo) v nadmořské výšce 573 metrů. Město Waldkirchen je nejmladším a největším městem na jihu Bavorského lesa, ležícím kousek od hranic s Českou republikou a Rakouskem. Za nákupy a na výlet můžete vyrazit do kulturní metropole Regensburg, zapsané na listině světového a kulturního dědictví UNESCO, nebo do historického města Passau, rozprostírajícím se na soutoku tří řek: Dunaje, Innu a Ilzu. K vašim výletům můžete využít slevové karty GUTi Card, kterou obdržíte zdarma v hotelu. V horkých letních dnech se můžete osvěžit v jezeře Erlauzwieseler See (cca 5 km). Jen 500 metrů od hotelu se nachází tenisové hřiště, minigolf, veřejné koupaliště Karoli Badepark a aquapark Karoli s nádherným „mediterraneem“ a prohřátou slanou vodou navozující uvolněnou středomořskou atmosféru, které láká k návštěvě v létě i v zimě. V Aquaparku se můžete těšit na bazény s termální slanou vodou, masážní sprchy, venkovní a vnitřní bazén a relaxační místnost. K dispozici je též aromatická lázeň, biosauna, parní lázeň a sanarium. Při relaxování vás bude doprovázet příjemná oddychová hudba a vůně bylinek. Jen cca 5 kilometrů od hotelu je golfové hřiště.
Hotel Karoli poskytuje příjemné ubytování v 76 pokojích. Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, společenskou místností, jídelním sálem, restaurací, hotelovým barem, uzamykatelnou kolárnou a lyžárnou. Parkoviště je přímo u hotelu. Pro děti je zde k dispozici dětský koutek a v létě dětské hřiště. Denně můžete využít hotelové posilovny a wellness (cca 200 m2) se saunou a relaxační místností (otevírací doba dle vývěsky v hotelu). Za poplatek můžete využít masáží a kosmetických služeb.
Stravování probíhá formou ultra all inclusive (bohaté snídaně, pozdní snídaně, oběd, odpolední svačinka, večeře formou bufetu nebo o 4 chodech, alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den v ceně). Rodiny s dětmi mohou využít dětské postýlky (na vyžádání, zdarma) a dětské židle (zdarma, dle dispozice).
Ubytováni budete na pokojích s vlastní koupelnou (sprcha, WC, fén), satelitní TV, telefonem, rádiem, posezením a balkónem.
Waldkirchen nabízí po celý rok výběr z pestré škály aktivit. V létě si zde přijdou na své turisté, cyklisté, hráči golfu i ostatní. V zimě je na řadě lyžování, běžkování, snowboarding, zimní turistika a mnoho dalších aktivit. Cvičný vlek a lanovka v lyžařské oblasti Waldkirchen - Oberfrauenwald leží cca 7 km od hotelu. Další lanovka ve skiareálu Hochficht se nachází cca 30 km od hotelu. Běžecká stopa a zimní turistická trasa se nachází jen cca 500 m od hotelu. Tipy na výlety v okolí najdete zde: tipy na výlety v Bavorském lese.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkami (cca 25-30 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha / WC, fén, SAT-TV, telefon, rádio, posezení, trezor, přistýlky formou rozkládací postele, balkón
Jednolůžkový pokoj (cca 20 m2, min./ max. 1 dospělá osoba): sprcha / WC, fén, SAT-TV, telefon, rádio, posezení, trezor, balkón
Domácí zvířata jsou vítána (nutno nahlásit předem, poplatek cca € 8,00 / den se platí přímo na místě).
Garáž: není k dispozici.
Stravování: začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
Hotel je bezbariérový.
Rodiny s dětmi mohou využít dětské židle a dětské postýlky (zdarma, na vyžádání).
Možnost zapůjčení županu: cca € 8,00 za župan.
Infračervená kabinka: cca € 8,00 za použití.
Za poplatek: masáže a kosmetické služby.
Recepce: 08:00 - 18:00 hod.
Jsou akceptovány platby kreditní kartou Maestro.
Výměna ložního prádla prvních 7 dní není k dispozici, poté 1 x týdně.
Výměna ručníků - dle potřeby.
Úklid pokojů - denně.

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,30 na osobu (od 15 let) a den, děti 3-14 let € 1,00 na den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 6 let 100.00%
  • od 7 - 10 let 70.00%
  • od 11 - 14 let 35.00%
  • >15 let 30.00%
Waldkirchen je město v německé spolkové zemi Bavorsko, v zemském okrese Freyung-Grafenau. Má přes 10 000 obyvatel (2009) a je tak největším městem okresu. Město Waldkirchen se nachází v Národním parku Bavorský les, na německé části Šumavy, a nabízí nespočet možností, jak tady strávit úžasnou dovolenou. Nekonečné lesy, horská jezera, romantická údolí a řada atrakcí pro malé i velké dělají z této oblasti opravdový prázdninový ráj.

Středisko Waldkirchen je významným centrem a největším městem na jihu Bavorského lesa. Leží mezi městem Passau a Národním parkem Bavorský les, u hranic s Českou republikou a Rakouskem. Oblíbeným cílem turistů je místní Aquapark s řadou vodních atrakcí. Těšit se můžete i na hustou síť turistických stezek a cyklostezek. Za návštěvu rozhodně stojí Skanzen ve Finsterau. Obdivovat zde můžete dobové stavby z 18 a 19 století. Při nepřejícím počasí zajisté přijdou vhod termální lázně v Bad Füssing.

Waldkirchen je oblíbeným turistickým centrem v Bavorském lese s možností sportovního vyžití ve všech ročních obdobích. Toto kdysi důležité obchodní místo na „Zlaté stezce“ se dnes v Bavorském lese řadí k obcím s největším počtem návštěvníků. K zastaveníhodným místům ve Waldkirchenu zajisté patří Muzeum Zlaté stezky, kde je dokumentována minulost této stezky jako obchodní cesty přinášející kulturní a hospodářské spojení v průběhu téměř tisíce let. Další významnou památkou města jsou městské hradby, které se z části dochovaly dodnes. Nechal je vystavět Ulrich von Nussdorf v letech 1460 - 1470 k ochraně svého nejdůležitějšího sídla na Zlaté stezce. Mají deset obranných věží a dvě brány. Ani milovníci kultury nepřijdou zkrátka. Vypravit se můžete do metropole Regensburg, zapsané na listině světového a kulturního dědictví UNESCO, či do historického města Passau, rozprostírajícího se na soutoku 3 řek: Dunaje, Innu a Ilzu. Tipy na výlety v okolí najdete zde: tipy na výlety v Bavorském lese.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky