Hotel Kursaal

Kód: 109499
Střední Jadran - Bellaria

Hotel Kursaal se nachází cca 200 m od pláže v letovisku Bellaria v regionu Emilia Romagna (Itálie). Do Rimini je to cca 13 km a Cesenatico cca 11 km. Hotel má celkem 38 pokojů a je vybaven vstupní halou s recepcí a terasou.

Ubytováni budete na pokojích pro až 4 osoby s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, balkonem a minibarem. Hotel nabízí stravování formou polopenze (snídaně a večeře). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a bezlaktózovou stravu. V hotelu je k dispozici stolní tenis, hokej a billiard.


Letovisko Bellaria - Igea Marina se nachází na severu Riminské riviéry a čítá přibližně 19 000 obyvatel (údaj z roku 2021). Letovisko je rozděleno řekou Uso na 2 části - Bellaria a Igea Marina. Pláž je písčitá s čistým mořem. Tato oblast láká zelení a nádhernými promenádami. V okolí je možné podnikat spoustu výletů a sportovních aktivit jako cyklistiku a turistiku. Krásná je procházka v parku Parco del Gelso. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi díky pozvolnému vstupu do moře. Najdete zde také aquapark Aquabell a zábavný park Mirabilandia kousek od Ravenny. Dalším tipem na výlet je delfinárium a akvárium v Rimini nebo motýlí dům "Casa delle farfalle" ve městě Milano Marittima. Za kulturou se můžete vydat do města Ferrara nebo Ravenna. Dovolená v letovisku Bellaria v regionu Emilia Romagna bude plná odpočinku i zábavy.


 

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj s max. 2 přistýlkami (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana / WC, klimatizace, TV, balkon, trezor, telefon, minibar (za poplatek dle konzumace)

Příjezd možný denně, min. délka pobytu 1 noc (kromě hlavní sezony - 7 nocí).

Domácí zvířata jsou povolena za poplatek cca € 20,00 / pobyt (hradí se na místě v hotelu, nutné nahlásit předem).

Dětská postýlka v ceně (nutné uvést v rezervaci).

Plážový set za poplatek cca € 15,00 / den, od 3. řady, platí se na místě v hotelu.

Parkoviště (dle dispozice) za poplatek cca € 5,00 / den (hradí se na místě v hotelu).

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.

V hotelu se domluvíte italsky a anglicky.

Večeře je servírována v jídelním sále hotelu Mirage.

Otvírací doba recepce: 07:00 - 22:00

Vzdálenost od pláže: cca 200 m.

Check-in: od 14:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 2 let 100.00%
  • >3 let 50.00%

Letovisko Bellaria - Igea Marina se nachází na severu Riminské riviéry v Itálii a čítá přibližně 19 000 obyvatel (údaj z roku 2021). Město je rozděleno řekou Uso na 2 části - Bellaria a Igea Marina. Středisko láká dlouhou písčitou pláží, čistým mořem, zelení a nádhernými promenádami. V okolí je možné podnikat spoustu výletů a sportovních aktivit jako cyklistiku a turistiku. Krásná je procházka v parku Parco del Gelso. Díky pozvolnému vstupu do moře je letovisko vhodné pro rodiny s dětmi. Najdete zde také aquapark Aquabell a zábavný park Mirabilandia kousek od Ravenny. Dalším tipem na výlet je delfinárium a akvárium v Rimini nebo motýlí dům Casa delle farfalle v Milano Marittima. Za kulturou se můžete vydat do města Ferrara nebo Ravenna. Dovolená v letovisku Bellaria v regionu Emilia Romagna bude plná odpočinku i zábavy.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky