Hotel Laurenzhof

Kód: 108375
Korutany - Lendorf

Tradiční hotel Laurenzhof se nachází na romantickém a klidném místě s úchvatným výhledem na okolní horské masivy, pouhých 10 minut jízdy autem od národního parku Nockberge a jen 7 km od jezera Milstätter See a města Spittal v Korutanech v Rakousku. Hotel Laurenzhof nabízí wellness centrum s krytým bazénem i sluneční terasu. Hotel poskytuje ubytování v pokojích se soukromým balkonem, vlastní koupelnou, minibarem a satelitní TV. Hotel Laurenzhof se nachází v Horních Korutanech v obci Lendorf. Je vzdálen cca 7 km od města Spittal an der Drau. Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, lobby s wi-fi zdarma, knihovnou, výtahem, salónkem, jídelním sálem, restaurací, barem, kavárnou, terasou a parkovištěm. Hosté hotelu mají denně vstup zdarma do wellness (cca250 m2, přístupné dětem od 12 let za doprovodu jednoho z rodičů): krytý bazén (5 x 10 m), finská sauna, bio sauna, parní lázeň, organické bylinné sanarium, infračervená kabina, relaxační pokoj. Možnost objednání masáží (za poplatek).


Stravování probíhá formou all inclusive light (snídaně, svačinka, večeře) s nápoji v ceně. Dětské židle k dispozici zdarma. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a vegetariánskou stravu.


Hotel Laurenzhof je ideální volbou pro vaši letní dovolenou, vhodné pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. V okolí se nachází teplá jezera ke koupání (Wörther See, Faakersee, Milstätter See, Ossiach) a zdravé termální prameny. Nadýchejte se čistého horského vzduchu při procházkách po horách, na vrchol Goldeck (příjemná, nenáročná procházka i pro rodiny s dětmi), pro páry doporučujeme romantickou procházku po stezce "Weg der Liebe" (stezka lásky) nebo okružní cestu po Milstätter Almstrasse s návštěvou horských chat Schwaiger Hütte – Alexander Hütte – Millstätter Hütte. Jezero Millstätter See nabízí zábavu pro všechny. Najdete zde celkem 12 pláží, tři potápěčské stanice a půjčovny lodí a střediska vodních sportů. Ať už se projedete v kánoi nebo na šlapadle nebo vyzkoušíte jízdu na vodních lyžích - u jezera Millstatt je vše možné! V létě vás nejen zve k plavání a koupání - pronajměte si loď z vodních lyžařských škol a zažijte jezero z úplně jiné perspektivy. Mimochodem: Věděli jste, že vicevropský vítěz Wakeboardingu a „jezdec roku 2016“, Dominik Hernler, pochází z Döbriach u jezera Millstatt?


Ať už koupání, relaxaci, potápění nebo vodní sporty: je tu pro každého něco. Z hotelu Laurenzhof se dostanete k jezeru Millstatt, druhému největšímu jezeru v Korutanech, za pouhých 10 minut autem. Vzhledem k jeho velké hloubce (nejhlubší bod je 141 metrů pod hladinou vody, průměrná hloubka je kolem 90 metrů), to není jen nejhlubší, ale také nejbohatší vodní jezero v zemi.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Classic (min./max. 2 osoby): sprcha nebo vana, WC, balkon, minibar (za poplatek), trezor, telefon, TV

Dvoulůžkový pokoj Comfort s max. 2 přistýlkami (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana, WC, balkon, minibar (za poplatek), trezor, telefon, TV, až 2 přistýlky

Jednolůžkový pokoj (min./max. 1 osoba): sprcha nebo vana, WC, balkon, minibar (za poplatek), trezor, telefon, TV

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu je 5 nocí.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

V hotelu se domluvíte anglicky a německy.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

Hotel akceptuje domácí mazlíčky: poplatek € 9,00 / den (hradí se na místě v hotelu).

Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a vegetariánskou stravu.

Možnost využití masáží (za poplatek, více info v hotelu).


Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,60 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 6 let 100.00%
  • od 7 - 14 let 50.00%
  • od 15 - 17 let 30.00%
  • >18 let 30.00%

Lendorf je obec v Rakousku ve spolkové zemi Korutany, v okrese Spittal an der Drau, v nadmořské výšce 584 metrů. Žije tu 1 789 obyvatel. Obec Lendorf je známá především jako sídlo římského muzea v Teurnii. Na hoře Holzer Berg v St. Peter v Holzu existovalo lidské osídlení již v roce 1200 B.C. Archeologické vykopávky odhalily dobře zachovalé zbytky chrámu z doby před 1600 lety. Je to kapitol gallo-římského města Teurnia, hlavní město římské provincie Noricum. V muzeu můžete obdivovat šperky, zbraně, nářadí, mince, nejstarší biskupský kostel v Rakousku a mozaikové dno z roku 500 nl.


Na hoře Hühnersberg poblíž Lendorfu se nachází jedinečná botanická rarita: žlutý rododendron, který roste pouze na několika dalších místech ve východní Evropě a na jihu Černého moře. Botanici stále nedokážou vysvětlit, jak tento chráněný druh, který kvete v květnu a červnu, dorazil do Korutan.


Turisté, kteří se chtějí zdravě pohybovat pod širým nebem, se mohou projet po cyklostezce Drava nebo se projít po Alta Via del Millstätter See, která je dlouhá 196 kilometrů a lze ji projít ve 13 denních etapách.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky