Hotel Lohmann

Kód: 110883
Tyrolsko - Obergurgl
24.06.2023 - 08.09.2023

děti do 11 let zdarma

slevová karta

nápoje v ceně

Hotel Lohmann se nachází ve středisku Obergurgl (1.930 m.n.m.) uprostřed údolí Ötztal v Tyrolsku v Rakousku. Okolí nabízí nepřeberné možnosti sportovních aktivit a proto je tato oblast oblíbeným prázdninovým cílem po celý rok. V ceně je slevová karta "Ötztal Premium Card" s řadou slev a výhod. Hotel Lohmann je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací, barem a úschovnou kol. U hotelu je bezplatné parkoviště a garáž (za poplatek). Hoteloví hosté mají zdarma k dispozici wellness s finskou saunou, parní lázní a infračervenou kabinkou. Solárium je za poplatek. Možnost přiobjednání masáží (za poplatek). Wi-fi je po celém hotelu zdarma. Pro děti je zde dětský koutek. Hotel Lohmann akceptuje pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek).


Ubytováni budete na prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, telefonem a trezorem. Všechny pokoje mají balkon. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.


Stravování probíhá formou all inclusive (snídaně, oběd, svačinka, večeře formou bufetu).


Údolí Ötztal leží v tyrolských Alpách a je snadno dostupné z České republiky (cca 450 km z Prahy). Největší atrakcí jsou termální lázně Aqua Dome v městečku Längenfeld s mnoha vnitřními i venkovními bazény a dětským vodním světem. Termální lázně jsou otevřené po celý rok. Ötztal je ideálním cílem pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, pro které je zde spousta atrakcí. Jsou zde perfektní podmínky pro turistiku, vodní sporty i výlety na kole či mountainbike. S dětmi můžete vyrazit do velkého rodinného zábavního parku pod širým nebem ve městě Huben s vodními skluzavkami, prolézačkami, trampolínami a houpačkami. V Umhausenu můžete navštívit přírodní koupaliště nebo třeba prehistorický skanzen a dozvědět se, jak se žilo v neolitu. Údolí Ötztal je totiž nalezištěm pračlověka Ötziho. Oblíbenou atrakcí je outdoorový adrenalinový park Area 47. Ve městě Imst pak můžete vyzkoušet letní bobovou dráhu Alpine Coaster nebo se projet dětským vláčkem. Dovolená v údolí Ötztal bude plná odpočinku a nezapomenutelných zážitků.

Pokoje


Junior Suite (ca. 42 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): manželská postel, rozkládací pohovka, sprcha nebo vana / WC, fén, Sat-TV, trezor, telefon, wi-fi, balkon

Rodinný apartmán (ca. 45 m², min. 3 osoby / max. 5 osob): pokoj s manželskou postelí, obývací část s manželskou postelí a pohovkou, sprcha nebo vana / WC, fén, Sat-TV, trezor, telefon, wi-fi, balkon

Dvoulůžkový pokoj Standard (ca. 25 m², min. 2 osoby / max. 2 osoby + 2 děti): manželská postel, sprcha nebo vana / WC, fén, Sat-TV, trezor, telefon, wi-fi

Domácí zvířata: povolena, poplatek cca € 15,00 za den, nutné uvést v rezervaci, poplatek se hradí na místě v hotelu

Dětská postýlka: na vyžádání zdarma, nutné uvést v rezervaci

Parkoviště: do vyčerpání kapacit

Garáž: do vyčerpání kapacit, za poplatek cca € 9,00 / den, hradí se na místě v hotelu

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

V hotelu se domluvíte: německy, anglicky

Za poplatek: masáže, solárium

Wellness: finská sauna, parní lázeň, infračervená kabinka

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu 1 noc

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 3,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 10 let 100.00%
  • od 11 - 14 let 50.00%
  • >15 let 40.00%
Sleva dle data příjezdu:
  • Zůstaň 7 - Zaplať 6 24.06.2023 - 08.09.2023

Vesnička Obergurgl se nachází v nadmořské výšce 1.930 metrů v údolí Ötztal v Tyrolsku a je zároveň nejvyšší vesnicí s kostelem v Rakousku. Okolí nabízí spoustu možností k odpočinku i aktivní dovolené. Tyrolsko je rájem pro kolaře a nadšence pěší turistiky. Kochat se můžete krásnou přírodou s rozkvetlými loukami, potůčky, vodopády a horskými velikány. U vašich výletů můžete využít slev a výhod slevové karty Ötztal Inside Summer Card, př. na lanovky, jízdu veřejnými dopravními prostředky, pro vstupy do muzeí a hradů a spoustu dalšího. Gurgl je jedna z frakcí obce Sölden v okrese Imst v Tyrolsku a čítá kolem 405 obyvatel (údaj z roku 2021). Gurgl leží v Ötztálských Alpách (Ötztaler Alpen) a je obklopen vrcholy nad 3500 m.n.m. a ledovci, z nichž největší je Gurgler Ferner. Gurgl bývá též přezdíván ledovcovou vesnicí. Můžete si zde užít symbiozi mezi přírodou a požitkem. Díky své vysoké nadmořské výšce a lanovkám, které vás vyvezou až na samý vrchol okolních hor, jste jen krok od nádherných výhledů a vzrušujících prázdninových cílů. 


Vydejte se na výlet do prehistorického skanzenu Ötzi-Dorf (Ötzi Museum), kde je detailně popsán život před 5000 lety. Součástí je i Greifvogelpark - park o rozloze 5000 m2, kde můžete obdivovat dravé ptáky z blízka, jako např. orla, káně, sokola a luňáka. Za nákupy a kulturou si zajeďte do Innsbrucku, hlavního města Tyrolska. Nedaleko vesnice Obergurgl se nachází muzeum "Křišťálové světy Swarovski" (německy "Swarovski Kristallwelten") ve Wattens, kde můžete obdivovat krásu křištálů a drahokamů. Areál Swarovski Kristallwelten vznikl v roce 1995 při příležitosti výročí 100 let existence firmy Swarovski. Podobu parku navrhl multimediální umělec André Heller a vytvořil tak jedinečné místo fantazie. Neměli byste si nechat ujít ani výlet k vodopádům Stuibenfall. Pro děti je v údolí Ötztal řada dětských hřišť a zábavních i outdoor parků. 


Údolí Ötztal leží v tyrolských Alpách a je snadno dostupné z České republiky (cca 450 km z Prahy). Jednou z největší atrakcí jsou termální lázně Aqua Dome v městečku Längenfeld s mnoha vnitřními i venkovními bazény a dětským vodním světem. Termální lázně jsou otevřené po celý rok. Ötztal je ideálním cílem pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, pro které je zde připravena spousta atrakcí. Jsou zde perfektní podmínky pro turistiku, vodní sporty i výlety na kole či mountainbike. S dětmi můžete vyrazit do velkého rodinného zábavního parku pod širým nebem ve městě Huben s vodními skluzavkami, prolézačkami, trampolínami a houpačkami. V Umhausenu můžete navštívit přírodní koupaliště nebo třeba prehistorický skanzen Ötzidorf a dozvědět se, jak se žilo v neolitu. Údolí Ötztal je totiž nalezištěm pračlověka Ötziho. Oblíbenou atrakcí je outdoorový adrenalinový park Area 47. Ve městě Imst pak můžete vyzkoušet letní bobovou dráhu Alpine Coaster nebo se projet dětským vláčkem. Dovolená v údolí Ötztal bude plná odpočinku a nezapomenutelných zážitků.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

1 noc od 2.415,00


Všechny nabídky