Hotel Miralaghi

Kód: 110866
Toskánsko - Chianciano Terme
06.05.2023 - 31.10.2023

aktivní dovolená

děti do 7 let zdarma

sleva od 7 nocí

HOTEL


Hotel Miralaghi se nachází v lázeňském městě Chianciano Terme (Toskánsko, Itálie), obklopený kopci toskánské krajiny. Hotel Miralaghi se pyšní příjemnou pohostinností rodiny Gambacurta.


Kouzelná dovolená, absolutní relax mezi wellness a pohodlím v příjemné atmosféře toskánské pohostinnosti, jen pár kroků od slavných lázní Chianciano a Sant'Elena.


Hotel Miralaghi se nachází na hlavní třídě, cca 300 m od historického centra města Chianciano Terme. Hotel Miralaghi se skládá z hlavní budovy a vedlejší budovy (hotel Gloria). Hotel Miralaghi disponuje 49 pokoji, společenskou místností, kavárnou / barem, výtahem, sluneční terasou a místností pro čištění a opravu kol. U hotelu je parkoviště. 


Hosté se mohou těšit na chutnou polopenzi (snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru, salátový bufet).


Prostorné pokoje nabízí ubytování pro až 4 osoby. K vybavení patří sprcha nebo vana / WC, fén, klimatizace / topení, minibar (za poplatek), SAT-TV a telefon.


Procházkou od hotelu Miralaghi se snadno dostanete do lázeňského parku Acqua Santa Park, ve kterém se nachází jak tradiční a velmi renomovaný pramen Fonte Santa, který léčí onemocnění jater, tak nová lázeňská struktura nejvyšší kvality a perfektní v nové koncepci wellness a termálních bazénů Theia.


Dopřejte si dovolenou plnou pohody, která těží z výjimečných léčebných vlastností lázeňských pramenů a termálních bahenních lázní.


Terme di Chianciano, Sant'Elena, stejně jako nový termální bazén Theia a přírodní stezky senzorických termálních lázní Chianciano jsou pohodlně dosažitelné z hotelu Miralaghi příjemnou procházkou nebo díky bezplatnému kyvadlovému autobusu.

POKOJE


Dvoulůžkový pokoj s přistýlkami (cca 18 m2, min. 2 osoby / max. 2 dospělé osoby + 2 děti): sprcha nebo vana / WC, fén, klimatizace / topení, minibar (za poplatek), SAT-TV, telefon, wi-fi


Domácí zvířata nejsou povolena.

Příjezd je možný denně. Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V hotelu se domluvíte italsky a anglicky.

K dispozici je prostor pro umývání / čištění a opravu kol.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Mastercard, Visa.

Wi-fi ve veřejných prostorách, v lobby a u recepce zdarma.

Sleva při pobytu od 7 nocí - jedna noc zdarma!

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 0,80 za osobu (od 12 let) a den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 6 let 100.00%
  • od 7 - 12 let 50.00%
  • >13 let 30.00%
Sleva dle data příjezdu:
  • Zůstaň 7 - Zaplať 6 06.05.2023 - 01.08.2023
  • Zůstaň 7 - Zaplať 6 01.09.2023 - 31.10.2023

Chinciano Terme jsou termální lázně na jihovýchodě regionu Toskánsko. Lázeňské město najdete mezi Florencií a Římem v atraktivní lokalitě s typickou toskánskou jemně kopcovitou krajinou. Chianciano Terme je ideálním místem pro strávení klidné dovolené v Itálii. Kromě léčebných kúr a termálního koupaliště zde naleznete i wellness-centrum a thalassoterapii. Starší středověká část města Chianciano Terme se může pochlubit množstvím kulturních památek.


Chianciano Terme díky své poloze na vyvýšeném místě nabízejí krásné panoramatické výhledy. Pokud budete chtít poznávat i jiné krásy, které přináší tento rozmanitý toskánský kraj, naplánujte si výlet do 85 km vzdáleného náhorního města Siena, útulného města plného překrásných gotických cihlových staveb. Dalším tipem na výlet je zhruba deset kilometrů ležící městečko Montepulciano. Jedná se o středověkou vesnici s unikátními vinicemi. Toskánsko je vlastí proslulého červeného vína Chianti.


V srdci úchvatné idylické krajiny se choulí středověké vesnice, k nimž patří například San Gimignano či Pienza. K nejnavštěvovanějším místům v regionu patří především střediska kultury jako je Florencie, Siena a Pisa. Při svých výletech tak poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu a oceníte lahodnou chuť vína Chianti.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

2 noci od 2.330,00


Všechny nabídky