Hotel Rainhof zima

Kód: 106736
J. Tyrolsko - Schnals

Hotel


Tradiční rodinný hotel Rainhof s vlastní selskou usedlostí se nachází v údolí Schnals / Val Senales, v nadmořské výšce 1500 m.n.m., cca 10 minut jízdy od lyžařského střediska Maso Corto. Počátky tohoto rodinného hotelu sahají až do 12. století. Hotel Rainhof se nachází na kraji vesnice Unser Frau / Madonna di Senales. Centrum s restauracemi, bary a nákupními možnostmi cca 400 m. Rainhof Hotel nabízí ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a výhledem na hory. Hotel s celkem 30 pokoji disponuje vstupní halou s recepcí, výtahem, barem, restaurací, jídelním sálem, sluneční terasou, společenskou místností a lyžářnou. Hotelové wellness centrum má krytý bazén (cca 7 x 3 m) s vířivkou, finskou saunu, infračervenkou kabinku, Kneippův bazének a turecké lázně. Pokrmy servírované v restauraci jsou připravovány z místních surovin. Stravování probíhá formou polopenze - snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech včetně salátového bufetu. Mnoho produktů pochází z vlastní výroby. U hotelu je parkoviště.


Natur Aktiv Hotel Rainhof hraničí s přírodním parkem Texelgruppe a je vzdálen 3 km od jezera Vernago. Do Bolzana dojedete za 50 minut. Vlek/lanovka: cca 9 km Schnalstal, běžecká stopa: cca 9 km. Zastávka skibusu cca 200 m od hotelu. Lyžařská škola: cca 9 km.


Domácí zvířata jsou povolena za poplatek. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (cca 20 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, topení, TV, některé pokoje s balkonem, přistýlka formou rozkládací pohovky nebo patrové postele

Rodinný pokoj (cca 20 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): podobné vybavení jako dvoulůžkové pokoje, navíc 2 přistýlky formou rozkládací pohovky nebo patrové postele

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Domácí zvířata povolena za poplatek: cca € 2,00 / den

Wi-fi za poplatek: cca 2 €/h., 10 €/10 h. nebo dle vývěsky v hotelu.

Možnost zapůjčení županu za poplatek.

Check-in: od 14:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,80 na osobu (od 14 let) a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 9 let 100.00%
  • od 10 - 16 let 50.00%
  • >17 let 30.00%

Údolí Schnalstal/Val Senales se nachází v Jižním Tyrolsku, poblíž lázeňského města Merano (Itálie). Obzvláště půvabná je lyžařská oblast na ledovci Schnalstaler Gletscher. Již od podzimu jsou zde skvělé podmínky pro lyžování a snowboardování. Vychutnejte si fascinující zimní horský svět v údolí Val Senales. Prachový sníh, slunce a relaxace - užijte si parádní lyžování bez dlouhých front na vleky a žádné přeplněné svahy. Najdete zde lyžařské školy pro malé i velké. Na samém konci údolí Val Senales (německy Schnalstal) se rozkládá menší vysokohorský areál Senales s ledovcem a malou hotelovou vesničkou přímo na svém úpatí. Kromě širokých, lehkých i středně težkých sjezdovek, se můžete vyřádit i na liduprázdných červených sjezdovkách, rozbíhajících se i po okolních třítisícových svazích.


Středisko Val Senales je jeden z mála italských ledovcových areálů proslavených i nejvýše položeným hotelem v Alpách - Hotel Grawand (3.212 m). Ledovec zaručuje stabilní lyžařské podmínky po většinu roku a nabízí sjezdovky o celkové délce 35 km. Před několika lety zde byl také objeven 5 tisíc let starý pravěký člověk Ötzi. Snowborďáky jistě potěší snowpark Gentlemenriders Nitro Snow Park. Třešničkou na dortu je potom 8 km dlouhý sjezd až do údolí.


Madonna di Senales / Unser Frau leží cca 4 km od vesnice Senales / Schnals, v provinci Bolzano / Bozen, na úpatí třetí nejvyšší hory Jižního Tyrolska - Palla Bianca (3.738 m.n.m.). 


Merano je město protikladů. Na pozadí středomořsky působícího lázeňského města Meran/Merano se ukazují strmé, ohromující třítisícovky masívu Texelgruppe, největšího přírodního parku Jižního Tyrolska/Südtirol. Díky těmto horským ochranným valům má kotlina, v níž Merano leží, výhodnou klimatickou polohu. Díky mírnému podnebí zde dobře prospívají jabloně, vinná réva nebo např. palmy.


Velmi působivá je také rozmanitost Merana a okolí. Vedle příjemné atmosféry při nákupech v podloubí Merana láká k výletu i hřebenový přechod Meraner Höhenweg s velkolepými výhledy na krásy přírodního parku Texelgruppe. Venkov, staré horské usedlosti a nedotčená příroda v údolích Passeiertal a Ultental ukazují zase úplně jiný svět. Rozmanitost se ukazuje také v architektuře Merana a okolí. Četnost pozoruhodných staveb sahá od staletých zámků a hradů až k současné moderní architektuře.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky