Hotel Rivus

Kód: 109241
Lago di Garda - Peschiera

Hotel Rivus se nachází u řeky Mincio, cca 1,5 km od centra města Peschiera del Garda a Gardského jezera (Itálie). Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací, pizeríí, barem a jídelním sálem. Hotel Rivus nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. U hotelu je zahrada s venkovním bazénem s lehátky. Hosté mohou využít wellness (za poplatek) s parní lázní, saunou a vířivkou.  U hotelu je bezplatné parkoviště.


V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu. Je možné přiobjednat polopenzi (za příplatek, více info u CK).


Ubytováni budete na moderních pokojích s balkonem, TV, topením, klimatizací a vlastním sociálním zařízením. 


Hotel Rivus leží cca 1 km od dálnice A4 a 18 km od letiště Villafranca ve Veroně. Do zábavního parku Gardaland, vodního světa Sea Life a aquaparku Aqua Paradise je to cca 15 min. autem. Do města Peschiera del Garda dojdete podél řeky Mincio za 20 minut. Dovolená v oblíbeném prázdninovém středisku Peschiera del Garda bude plná odpočinku i kultury. Kousek od Peschiera del Garda se nachází velká nákupní střediska a outlety. Okolí je bohaté na cyklostezky. U jezera je možné vyzkoušet různé vodní sporty jako plachtění, kitesurf, windsurf nebo potápění. Pro další tipy na výlety u jezera Lago di Garda klikněte zde.Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha nebo vana/WC, fén, topení, klimatizace, trezor, TV, minibar, wi-fi, balkon

Příjezd možný denně, min. délka pobytu jsou 2 noci (kromě hlavní sezony - 3/5 nocí).

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou MasterCard a Visa.

Wellness: parní lázeň, sauna, vířivka - za poplatek, více info v hotelu.

Možnost přiobjednání polopenze (za poplatek, více info v CK).

Sleva 10% při včasné rezervaci do 31.3.

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 1 let 100.00%
  • od 2 - 11 let 50.00%
  • od 12 - 17 let 30.00%
  • >18 let 20.00%

Historické město Peschiera del Garda leží na jihovýchodním pobřeží jezera Lago di Garda v Itálii, cca 25 km od Verony. Peschiera del Garda čítá aktuálně cca 10.300 obyvatel (údaj z roku 2016). Nachází se na strategické pozici při výtoku řeky Mincio z Gardského jezera. Stará část města leží na třech malých ostrovech a vstupuje se do ní několika branami.


Centrum města je obklopeno masivními hradbami a starými kamennými zdmi ze šestnáctého století, které jsou připomínkou dob, kdy tuto oblast ovládalo Rakousko a město sloužilo jako pevnost. Peschiera je známá též díky své vojenské věznici, která byla zavřena v roce 2002. Ve městě se nachází prehistorické domy na kůlech (tzv. le palafitte), které jsou součástí světového dědictví Unesco. 


Dnes se Peschiera del Garda považuje za velmi důležité místo pro cestovní ruch. Najdete tady typické restaurace, kavárny, bary, vinárny a obchůdky. Milovníci dobrého jídla, vína i kávy si zde zajisté přijdou na své. Ochutnejte v jednom z místních plážových barů osvěžující nápoj Aperol – Spritz a kochejte se přitom pohledem na jezero. Na břehu mezi Peschierou a Sirmione budete mít dostatek možností ke koupání a romantickým procházkám. Jen 2 km od Peschiery najdete populární zábavní park Gardaland a Canewaworld – aquapark Aqua Paradise a tématický park Movieland.


Nudit se tu rozhodně nebudete. Navštívit můžete např. botanickou zahradu „Parco Giardino Sigurtá“ nebo historickou osadu na soutoku řek „Borghetto“ u města Valeggio sul Mincio. Pro cyklisty je Peschiera del Garda hotový ráj. Cyklostezka podél řeky Mincio, dlouhá cca 43,5 km, vede až do města Mantova a nabízí úžasné pohledy na okolní krajinu. Za návštěvu stojí též romantické jezírko „Laghetto del Frassino“. Jedná se o malé jezero ledovcového původu o rozloze asi 80 hektarů a maximální hloubce 15 metrů. Jezero je raritou a obzvláště důležité z naturalistického pohledu, jelikož na jeho břehu žijí ojedinělé živočišné a rostlinné druhy. Z tohoto důvodu bylo v roce 2000 zařazeno mezi evropsky významné lokality (SCI) a chráněné oblasti (SPA).Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky