Hotel Romantic

Kód: 109425
Lago di Garda - Cavaion Veronese

Hotel Romatic se nachází v obci Cavaion Veronese, na východním pobřeží největšího italského jezera Lago di Garda (Itálie). K plážím a jezeru stejně tak jako k oblíbenému městu vína Bardolino je to cca 6 km. Zajeďte si na výlet do historického města Verona, Milano nebo do nádherného a slavného města na vodě Benátek (it. Venezia). Hotel Romantic s celkem 42 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, barem, restaurací, zahradní restaurací, kavárnou, výtahem, společenskou místností, garáží a parkovištěm. Hotel povoluje pobyt s domácími mazlíčky. V hotelu je billiard (za poplatek). Hostům je k dispozici venkovní bazén se slunečníky a lehátky a dětský bazén.

Hotel Romantic nabízí ubytování se snídaní. Možnost přiobjednání polopenze (více info v CK). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, veganskou, vegetariánskou a bezlaktózovou stravu.

Ubytováni budete na pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a wi-fi.

Dovolená v Cavaion je ideální pro výlety do okolí. Zajeďte si do oblíbených letovisk Peschiera del Garda, Garda nebo Malcesine. Vyjeďte si lanovkou na pohoří Monte Baldo, odkud budete mít nádherný výhled na celé jezero. Navštivte jeden z největších zábavních parků v Evropě Gardaland, svět filmu Movieland nebo aquapark Canevaworld. Město Milano nebo Benátky jsou odsud cca 1,5 hodiny jízdy autem. Jen 15 min od hotelu se nachází historické město a město Romea a Julie Verona s Arenou, kde se pořádájí opery pod širým nebem. Další tipy na výlet najdete zde. Dovolená v hotelu Romantic bude plná nezapomenutelných zážitků.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (ca. 18 m², min./max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, SAT-TV, trezor, klimatizace / topení, wi-fi

Dvoulůžkový pokoj Superior (ca. 20 m², min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, SAT-TV, trezor, klimatizace / topení, wi-fi, balkon nebo terasa

Jednolůžkový pokoj (ca. 15 m², min. / max. 1 osoba): sprcha / WC, fén, telefon, SAT-TV, trezor, klimatizace / topení, wi-fi

Domácí zvířata: za poplatek cca € 20,00 / den, max. do 10 kg, nutné uvést v rezervaci

Wi-fi: v celém hotelu bez poplatku

Parkoviště: do vyčerpání kapacit

Kreditní karta: hotel akceptuje platbu kreditní karou Visa a Mastercard

Hotelová kuchyně: připravuje na vyžádání vegetariánskou, bezlepkovou a bezlaktozovou stravu

Příjezd: denně, min. délka pobytu 1 noc (kromě hlavní sezony - 3 noci)

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 4 let 100.00%
  • od 5 - 12 let 50.00%
  • >13 let 20.00%

Jezero Lago di Garda je největší jezero v Itálii. Nachází se na severu Itálie, pouhých 30 km od Verony. Nabízí nádherné přírodní scenérie plné barev, obklopené Dolomity Brenta na severu a mírnými svahy a kopcovitou krajinou na jihu. Nejvyšší horou v okolí je se svými 2.218 m.n.m. Monte Baldo. Sever je tedy charakterizován spíše strmými a vysokými svahy, kdežto jih zasazený do Pádské nížiny má blízko ke středomořskému biotopu. Zabírá 370 km2 plochy, je 53 km dlouhé a 2,25 km (na severu) až 17,4 km (v jižní části) široké. Vzhledem k nadmořské výšce „pouhých“ 65 m.n.m. a maximální hloubce 365 m, se Lago di Garda řadí k největším kryptodepresím na zemském povrchu. Jezero je tektonického původu, jeho tvar byl však utvářen i ledovcem, jde zde tedy o ledovcovo-tektonický původ. Na jezeře je možno spatřit bezpočet ostrůvků. Mezi nejznámější patří Isola del Garda, San Biagio, Trimelone a Sogno.


Lago di Garda nabízí nekonečné množství sportovního vyžití: windsurfing, kitesurfing, plachtění, potápění, canyoning, horolezectví, pěší turistika, horská turistika, mountain bike, down hill, golf a paragliding. Kolem jezera se vine cyklostezka, je tak ideálním místem pro milovníky cykloturistiky a vyznavače in-line bruslení. Nejznámějšími letovisky na březích tohoto jezera jsou Riva del Garda, Limone sul Garda, Sirmione, Peschiera del Garda, Bardolino, Garda či Malcesine.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky