Hotel Rosa

Kód: 104938
Lago di Garda - Malcesine
28.03.2018 - 20.10.2018
přímo u jezera
polopenze
venkovní bazén
Hotel Hotel Rosa *** je situován přímo u břehu největšího italského jezera Lago di Garda, pouhých 5 minut jízdy od malebného města Malcesine. Hotel disponuje velkou zahradou s bazénem a terasou s výhledem na jezero. Hotel Rosa nabízí polopenzi (snídaně a večeře). U hotelu je bezplatné parkoviště / garáž.
Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích (cca 10-13 m²) s vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, fénem, topením, trezorem, telefonem a TV. Vybrat si můžete z pokojů s výhledem na jezero nebo bez výhledu na zadní straně hotelu.
Těšte se na polopenzi, během které ochutnáte italské i mezinárodní dobroty. Součástí hotelu je velká zahrada s bazénem, který ke svému odpočinku můžete využívat neomezeně. Krásná je také terasa s dechberoucím výhledem přímo na jezero.
Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie na pomezí Alp. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky a panuje zde příjemné středomořské klima.

Malcesine je typickým gardským letoviskem, kde si přes den dopřejete sluníčko a koupání na krásných plážích, večer zase příjemné procházky po promenádě s přístavem a romantickými uličkami plnými obchodů barů a restaurací, kde můžete okusit vyhlášenou italskou kuchyni. Městečko nabízí spoustu vyžití. Vydejte se k hradu Castello Scaligero ze 13. století, kostelu Santa Maria di Navene, paláci Palazzo dei Capitani nebo se vyvezte moderní lanovkou na horu Monte Baldo a pokochejte se výhledem na jezero. Skvělým zážitkem je také plavba lodí po jezeře a výlet do města plného citrónovníků - Limone sul Garda.
Třpytící se hladina jezera Lago di Garda, neomezený vstup do bazénu s lehátky a slunečníky a k tomu navíc skvělá italská kuchyně. Pobyt v hotelu Rosa *** na břehu jezera je tou nejlepší možností na letní dovolenou.
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj na zadní straně (cca 10 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, topení, trezor, telefon, TV, wi-fi, bez balkonu, pohled do svahu / skály / zdi s omezeným denním světlem
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na jezero (cca 13 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, topení, trezor, telefon, TV, wi-fi, balkon, výhled na jezero

kuchyně:
bezlepková strava: na vyžádání - v ceněregionální kuchyněvegetariánská strava: na vyžádání - v ceně
tipy:
tipy na výlety: lanovkou na horu Monte Baldo, lodí do Limone sul Garda
Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,50 na osobu (od 15 let) a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 12 let 50.00%
  • >13 let 30.00%
poloha:
lékárna: v centru města Malcesine, cca 3 km od hotelubary: cca. 1,5 km od hotelupřímo u moře/jezeraleží u cesty: Gardesana přímo za hotelemnákupní možnosti: v centru města Malcesine, cca 3 km od hoteluvzdálenost od nejbližšího obchodu: cca. 300 mnadmořská výška: 60 m nemocnice: Malcesineměstská doprava: cca. 300 m nejbližší výjezd z dálnice: Rovereto Sud - Lago di Garda Nordnejbližší vlakové nádraží: Roveretonejbližší letiště: Veronapošta: v Malcesine, cca 3 km od hoteluexterní restaurace: v Malcesine, cca 3 km od hoteluvzdálenost od pláže: přímo u jezerado centra: cca 3 km do centra města Malcesine

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů dle článku 13 zákona Nr. 196/2003

naposledy shlédnuté

3 noci od 91.00 €


Všechny nabídky