Hotel Saccardi & Spa

Kód: 107018
Verona - Verona
Hotel

Hotel Saccardi & Spa **** se nachází cca 8 km od centra historického města Verona (Itálie). Výhodou hotelu Saccardi je jeho strategická pozice: letiště "Aeroporto Valerio Catullo" jen odsud jen cca 2 km a největší italské jezero Lago di Garda jen cca 15 km. Hotel Saccardi & Spa je vhodný pro ty, co chtějí navštívit překrásné město Verona, město Romea a Julie s amfiteátrem pod širým nebem a operním představením, nebo si zajet do jednoho z největších zábavních parků Itálie - Gardalandu. Poblíž Gardalandu se nachází také aquapark Canevaworld a svět filmu Movieland. Okolí hotelu Saccardi & Spa tvoří nádherná mírně kopcovitá krajina s vinicemi, kde máte pocit, jako byste se nacházeli v Toskánsku a ne na severu Itálie. Hotel Saccardi & Spa nabízí kongresové sály, SPA, restauraci a bar. Klientům je k dispozici zdarma shuttle bus k letišti i do centra města Verona.

Hotel Saccardi & Spa byl kompletně renovován v roce 2015. Hotel disponuje 126 moderními pokoji s minibarem, TV, Wi-fi a vlastním sociálním zařízením. K vybavení hotelu patří wellness centrum s vnitřním bazénem. Technologie, pohodlí, ticho a střízlivost: čtyři slova, která definují 126 pokojů hotelu Saccardi, rozdělených mezi Standard a Suites. Všechny nekuřácké pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, individuálně regulovanou klimatizací, minibarem, telefonem, rádiem, wifi připojením k internetu, digitální pozemní TV a Mediaset Premium Hotel a trezorem.

Wellness centrum hotelu Saccardi & Spa vás přivítá v kompletně zrekonstruovaném prostoru v jemných barvách, pro maximální oddych a klid. Po vstupu do velkého otevřeného prostoru, kde se můžete skrz okenní vitríny dívat na salinní bazén, jsou pro vás k dispozici masážní sprchy a ledová jeskyně. Dejte si teplý bylinkový čaj, lehněte si na lehátko a užívejte ticha, klidu a oddychu. Využít můžete finskou saunu, tureckou lázeň, vířivku a relaxační místnost. Dopřejte si masáž či si vyberte z široké nabídky kosmetických služeb. Plně vybavená tělocvična Technogym je vám k dispozici po celý den. V létě si můžete vychutnat drink u venkovního bazénu s lehátky a slunečníky. Při špatném počasí a v zimních dnech vám přijde vhod vnitřní bazén s vyhřívanou vodou. V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu. Možnost objednání polopenze (za příplatek). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a vegetariánskou stravu.

Na výlet si můžete zajet do historického města Verona, k romantickému soutoku řek Borghetto, k nádherným útesům u jezera Lago di Garda nebo třeba do Milana. Milovníky golfu jistě potěší nedaleké golfové hřiště Golf Club Verona (cca 6 km od hotelu).


Pokoje

Dvoulůžkový pokoj (cca 20 m2, min./max. 2 dospělí): sprcha nebo vana/WC, TV, klimatizace, topení, trezor

Jednolůžkový pokoj (cca 20 m2, min./max. 1 dospělý): sprcha nebo vana/WC, TV, klimatizace, topení, trezor


Hotel je bezbariérový (bezbariérové pokoje na vyžádání).

Domácí zvířata nejsou povolena.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

Dětská postýlka: poplatek cca € 5,00 za den (platí se na místě v hotelu).

Příplatek za polopenzi: cca € 20 za osobu a den.

Možnost přípravy bezlepkové a vegetariánské stravy na vyžádání.

Možnosti využití masáží (za poplatek).

Příjezd možný denně, možné pobyty už od 1 noci.

V hotelu se domluvíte italsky, anglicky a německy.


Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,50 na osobu a den

Na východě benátské oblasti najdeme město Verona, zapsané na seznamu UNESCO, s řadou historických památek. Najdeme zde domy s pomalovanými fasádami, ze kterých na nás dýchá duch dávno zašlých dob. Velikost mistrů italské architektury tady vyniká naplno. Každý, kdo navštíví Veronu, nesmí opomenout návštívit Dům Jůlie ("Casa di Giulietta"). Zdi jsou zde popsané vzkazy zamilovaných párů. Najdete zde sochu Julie a slavný balkon. Kousek od Domu Jůlie stojí třetí největší amfiteátr světa. Po římském Koloseu a aréně v Capui nedaleko Neapole se pyšní třetí nejrozsáhlejší stavbou tohoto typu právě Verona. Tento velmi dobře zachovalý amfiteátr dodnes hostí spoustu hudebních a operních představení.


Ačkoliv v lednu roku 1117 otřáslo Veronou mohutné zemětřesení, které zničilo spoustu tehdejších staveb, část jedné z nich přečkala až do naší doby. Řeč je o starořímské bráně "Porta Borsari". Za bránou se otevírá síť úzkých kouzelných uliček se starými domy a menšími náměstími. Při vaší procházce Veronou zavítejte do jedné z nejproslulejších kaváren - "Caffé delle Erbe". Stojí na náměstí Piazza delle Erbe, které má strategickou polohu. Jde o přirozený střed města, odkud se dá velmi rychle dostat ke všem důležitým turistickým magnetům Verony. Kavárnu určitě nepřejdete, jelikož se z ní vinou zvuky nástrojů muzikantů. Za doprovodu živé hudby si vychutnejte italské pochoutky nebo čerstvě upraženou kávu.


Verona patří mezi poklady světového dědictví UNESCO. Z významných památek jmenujme např. hrad Castelvecchio či náměstí Piazza dei Signori obklopené úchvatnými paláci, na které se z centra náměstí dívá Dantova socha. Po troše ticha a odpočinku ve městě plném turistů zatouží dříve či později každý. K tomu nejlépe poslouží jeden z místních městských parků. Za zmínku stojí především park "Giardino Giusti". Nachází se nedaleko centra, takže na rozdíl od většiny podobných oáz klidu se sem nemusíme trmácet přes půl města.


Na výlet můžete vyrazit k romantickému soutoku řek Borghetto, k nádherným útesům u města Manerba del Garda u jezera Lago di Garda nebo třeba do Milána. Další tipy na výlety najdete zde.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky