Hotel San Zeno

Kód: 109240
Lago di Garda - San Zeno di Montagna

Hotel San Zeno se nachází v letovisku San Zeno di Montagna, cca 8 km od jezera Lago di Garda (Itálie). Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, zahradou, jídelním sálem, barem, venkovním bazénem s lehátky a slunečníky. U hotelu je parkoviště. 


Stravování probíhá formou polopenze: servírované snídaně a večeře o 3 chodech s možností výběru. Nápoje k večeři jsou v ceně (1/2 l vody, 1 x sklenice vína nebo 1 x pivo, soft drink - na osobu). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou stravu.


Ubytováni budete na pohodlných pokojích s max. 2 přistýlkami, vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, topením, trezorem a wi-fi.


Okolí hotelu je bohaté na výlety a sportovní vyžití. Dovolená v letovisku San Zeno nabízí klidnou dovolenou s nádherným výhledem na jezero a řadou sportovního i kulturního vyžití. Přímo v letovisku San Zeno najdete lanový park Jungle park Adventure. Zajeďte si do zábavního parku Gardaland, navštivte svět filmu Movieland nebo Zoo Safari. Projeďte se lodí po jezeře, vyjeďte si lanovkou na Monte Baldo nebo se jen tak projďete pro promenádě kolem jezera Lago di Garda. Z nejznámějších a nejnavšťěvovanějších letovisek jmenujeme např. Garda, Bardolino, Riva del Garda nebo město citronovníků Limone sul Garda. Další tipy na výlet u jezera Lago di Garda najdete zde.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 16 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, topení, TV, telefon, trezor, wi-fi

Příjezd možný denně, min. délka pobytu jsou 2 noci.

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Domácí zvířata jsou vítána, poplatek cca € 5,00 / den (hradí se na místě v hotelu), nutné nahlásit předem.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.

Dětská postýlka na vyžádání za poplatek: cca € 10,00 / den (hradí se na místě v hotelu).

Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou stravu.


Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 12 let 50.00%
  • >13 let 20.00%

Město San Zeno di Montagna na východním pobřeží jezera Lago di Garda, leží zhruba 7 km od Gardy, vysoko v kopcích, a pyšní se panoramatickým výhledem na celé jezero. Krajina kolem jezera, největšího v Itálii, je velmi atraktivní oblastí pro pěší turistiku, treking, cykloturistiku, mountainbike, horolezectví, golf, plachtění, kitesurf a windsurf, aquasub, potápění, jízdu na koni i aktivní odpočinek. Voda v jezeře je průzračně čistá a příjemná ke koupání. Mezi zajímavosti v okolí patří Madonna Della Corona, svatyně postavená přímo na skále. Na jih od Gardy, poblíž letoviska Peschiera del Garda, se nachází proslulý Gardaland - jeden z největších zábavních parků v Evropě. Hned vedle pak můžete navštívit svět filmu Movieland a aquapark Canevaworld.


Okolí městečka San Zeno di Montagna je ideálním prostředím pro klidné procházky, nejlépe po příjemných stezkách uprostřed olivových sadů, lesů a borů. Výletních stezek jsou desítky, od pobřeží jezera až na nejvyšší vrcholky okolních hor, kde často jediná přístupová cesta vede po horolezeckých stezkách. Samotné San Zeno je překrásná vesnice se skvělým přístupem do okolních hor. Je zde také druhá (méně známá a zároveň levnější) lanovka na nejvyšší horu oblasti – Monte Baldo. Kraj samotný je jakoby neposkvrněný turismem. Především v mimosezóně se zde cítíte jak na typické italské dědině. Kdo hledá trochu adrenalinu, může zkusit paragliding z hory Monte Baldo nebo lanový park Jungle Park Adventure přímo v San Zeno di Montagna.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Pro další tipy na výlety klikněte zde: tipy na výlety u jezera Lago di Garda.


Nezapomeňte přitom, že dovolená je také příležitostí k objevování specialit místní kuchyně a dobrého vína. 

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky