Hotel Schmalzerhof zima

Kód: 107050
Tyrolsko - Weer

Hotel Schmalzerhof se nachází uprostřed pohoří Karwendel, oblasti bohaté na stříbro, ve městě Weer v Tyrolsku (Rakousko). V zimě je vynikajícím výchozím bodem pro sportovní, kulturní i odpočinkovou dovolenou. Lyžařský areál Glungezer v Tulfes je od hotelu vzdálen cca 17 km a nabízí 23 km upravených tratí. Skiareál Kellerjoch cca 13 km od města Weer nabízí 14 km sjezdovek převážně jednoduchých a středně težkých, vhodných hlavně pro rodiny s dětmi. Nechybí ani běžkařské tratě či sáňkařská dráha. Hlavní město Tyrolska Innsbruck s nádherným historickým centrem a nákupními možnostmi je odsud jen cca 20 km. 


Hotel Schmalzerhof je vybaven vstupní halou s recepcí, barem, sluneční terasou, jídelním sálem a restaurací s regionální kuchyní. Hotel Schmalzerhof nabízí ubytování na 23 pokojích vybavených borovicovým nábytkem, vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou a WC a telefonem. Některé pokoje disponují balkonem. V celém hotelu můžete využít zdarma wi-fi.


Těšit se můžete na chutnou polopenzi: snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru. Hotelová kuchyně je v neděli zavřená, podává se pouze snídaně.


V okolí hotelu Schmalzerhof se můžete vydat na řadu výletů, v max. vzdálenosti 30 min. od hotelu, jako např. do muzea křišťálu Swarovski ve městě Wattens ("Swarovski Kristallwelten"), do Domu motýlů ("Schmetterlingshaus") či Muzea dinosaurů "Dinoland" v Terfens, do zoologické zahrady v Innsbrucku ("Alpenzoo Innsbruck") nebo do dolu "Silberbergwerk" ve městě Schwaz, kde se těžilo stříbro.


Pokoje


Dvoulůžkové pokoje (min. 2 osoby / max. 4 osoby): koupelna se sprchou nebo vanou / WC, telefon, wi-fi, některé pokoje mají balkon

Stravování začíná večeří v den příjezdu (kromě neděle) a končí snídaní v den odjezdu.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Poplatek za používání sauny v hotelu Rettenburg (cca 400 m od hotelu): cca € 16,00 za osobu / den (otvírací doba 16:00 - 22:00, pondělí zavřeno)

Check-in: od 14:00 hod.
Check-out: do 11:00 hod.
Pobytová taxa: cca. € 1,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 12 let 50.00%
  • od 13 - 17 let 10.00%

Město Weer se nachází v Tyrolsku v Rakousku a čítá cca 1545 obyvatel (údaj z roku 2012). Za nákupy a kulturou můžete vyrazit do cca 8 km vzdáleného města Schwaz a nebo do cca 30 km vzdáléného hlavního města Tyrolska - Innsbruck. Město Weer obklopuje na severu pohoří Karwendel a na jihu Tuxské Alpy. Nejvyšší horou v okolí je Kellerjoch se svými 2.344 m.n.m. Dovolená ve městě Weer nabízí jedinečnou příležitost, jak strávit aktivní i odpočinkovou dovolenou nedaleko lyžařského střediska. Skiareál Glungezer v Tulfes je odsud cca 17 km a nabízí 23 km upravených tratí a skiareál Kellerjoch cca 13 km od města Weer nabízí 14 km sjezdovek převážně jednoduchých a středně težkých, vhodných hlavně pro rodiny s dětmi. Nechybí ani běžkařské tratě či sáňkařská dráha.


Milovníci přírody se mohou těšit na úchvatný výhled na údolí Innental a okolní hory. Zimní dovolená se zde stává velmi speciálním zážitkem. Na Kellerjochu byl postaven jeden z prvních horských vleků v Tyrolsku a toto k rodinám s dětmi přátelské lyžařské středisko je místními a turisty velmi oblíbené dodnes.


Kromě malebné přírody nabízí i bohatý kulturní program. Schwaz je jedno z nejstarších měst v Evropě a jeho domy a ulice se středověkou atmosférou spolu s mnoha historickými památkami potěší určitě každého milovníka kultury.


V okolí města Weer se můžete vydat na řadu výletů jako např. do muzea křišťálu Swarovski ve městě Wattens ("Swarovski Kristallwelten"), do Domu motýlů ("Schmetterlingshaus") či Muzea dinosaurů "Dinoland" v Terfens, do zoologické zahrady v Innsbrucku ("Alpenzoo Innsbruck") nebo do dolu "Silberbergwerk" ve městě Schwaz, kde se těžilo stříbro.


Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky