Hotel Tuscany Inn

Kód: 110700
Toskánsko - Montecatini Terme
06.01.2023 - 28.12.2023

kurz vaření (od 7 nocí)

ochutnávka vína

10% sleva do lázní

Hotel Tuscany Inn se nachází v lázeňském městě Montecatini Terme v Toskánsku (Itálie). Hotel je vybaven recepcí, výtahem, barem, restaurací, společenskou místností s TV, čítárnou, wi-fi a parkovištěm. Hostům je k dispozici wellness se saunou a parní lázní a posilovna v Sportclub 84 (cca 450 m od hotelu).


Ubytováni budete na pokojích Standard s max. 2 přistýlkami. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, trezor, TV a telefon.


Stravování probíhá formou polopenze: snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, bezlaktózovou, vegetariánskou a veganskou stravu.


Montecatini Terme je proslulé svými termálními prameny a lázněmi již od antiky. Navštivte nejslavnější italské lázně. Určitě si zajeďte na výlet a za kulturou do Florencie nebo Pisy, které je od lázní jen necelou hodinu cesty autem nebo do historické Sieny. Montecatini Terme založil arcivévoda Leopold I. Toskánský (Pietro Leopoldo) koncem 18. století, kdy začal využívat místní prameny bohaté na síru. Tohle lázeňské město je typické svými elegatními kolonádami, z nichž většina byla dokončena v první polovině 20. století. V centru je rozsáhlý krajinný park s mnoha lázeňskými zařízeními. Mezi nejvýznamnější komplexy patří Terme Tettuccio, Terme Regina, Terme Torretta, Terme Tamerici a Terme Excelsior. Dalším typem na výlet je výjezd lanovkou na horu Montecatini Alto. Tato lanovka je nejstarší funkční lanovkou v Itálii. Dovolená v Toskánsku bude jedinečným zážitkem. Toskánsko je region ve střední Itálii proslulý nádhernou přírodou, uměním a kulturou, historickými městy a také lahodným místním vínem. Součástí Toskánska jsou také ostrovy, z nichž nejznámější je Elba. Vychutnejte si výtečnou italskou kuchyni se sklenkou vína, odpočiňte si v lázních nebo vyražte na projížďku na kole po překrásné toskánské krajině. Nudit se tu určitě nebudete.Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (ca. 16m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana / WC, topení / klimatizace, fén, trezor, telefon, TV, minibar (poplatek dle konzumace), wi-fi 

Domácí zvířata povolena: pouze menší velikosti, nutné uvést při rezervaci, zdarma

Parkoviště: zdarma, do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: Visa, Mastercard

Wellness: parní lázeň, sauna, posilovna - zdarma v Sportclub 84 (cca 450 m od hotelu) 

V hotelu se domluvíte: německy, anglicky a italsky

Wi-fi: v ceně po celém hotelu

Pokoje: minibar je za poplatek (dle konzumace), možnost zapůjčení županu (cca 8,00 € za den)

Sleva: 10 % při včasné rezervaci do 30.4.

Dětská postýlka: na vyžádání, zdarma, nutné nahlásit předem

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci

Možnost zapůjčení županu: cca 8,00 €

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,40 na osobu a den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 6 let 100.00%
  • od 7 - 12 let 50.00%
  • >13 let 10.00%
Sleva dle délky pobytu:
  • Pobyt: 5 - 99noci 06.01.2023 - 28.12.2023 5.00%

Montecatini Terme, nejslavnější italské lázně, se nachází v Toskánsku (Itálie). Založil je arcivévoda Leopold I. (it. Pietro Leopoldo I.), když začal koncem 18. století využívat prameny bohaté na síru. To vedlo k rozvoji města jako nové lázeňské destinace. Ve 20. století zažily lázně největšího rozkvětu a byla zde postavena většina lázeňských objektů, hotelů a vil. V centru města je rozsáhlý krajinný park s mnoha lázeňskými zařízeními. Mezi nejvýznamější komplexy patří Terme Tettuccio, Terme Regina, Terme Torretta, Terme Tamerici a Terme Excelsior.


Město Montecatini Terme se pyšní elegantními kolonádami. Lázně navštívilo spousta slavných osobností, herců, spisovatelů, hudebních skladatelů, umělců a členů královských rodin. Z lázní Montecatini je to jen kousek do toskánské metropole a města kultury a muzeí Florencie, města šikmé věže Pisa nebo historického města Sieny. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v nejslavnějších lázních Itálie - Montecatini Terme.Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 3.195,00


Všechny nabídky