Hotel Villa Emma zima

Kód: 106718
Trentino - Canazei

Hotel Villa Emma se nachází v oblíbeném zimním středisku Canazei v údolí Val di Fassa, na klidné a panoramatické pozici, kousek od pohoří Marmolada v Dolomitech. Canazei je součástí lyžařské oblasti Dolomiti Super Ski. Město Bolzano je odsud cca 50 km a letiště Verona cca 160 km. Nejbližší vlek je odsud cca 200 m (Ciampac), vlek Belvedere (Sella Ronda - Superski Dolomiti) cca 700 m. Přímo před hotelem je zastávka skibusu. Lyžařský areál zahrnuje oblasti Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida e Marilleva. Snowboard park se nachází na svahu Pradalago a Groste’. Bežkaři mohou využít běžeckých tras o délce cca 40 km běžkařského areálu "centro Fondo di Campo Carlo Magno". Madonna di Campiglio, též nazývána Perlou Dolomit, je jednou z nejdůležitějších a nejoblíbenějších lyžařských areálů Itálie a zahrnuje 57 vleků a 150 km sjezdovek.


Hotel Villa Emma disponuje celkem 43 pokoji s LED TV, telefonem, trezorem a vlastní koupelnou. Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací, jídelním sálem, barem, společenskou místností s různými společenskými hrami a biliardem a lyžárnou. Wellness je za poplatek a zahrnuje finskou saunu, tureckou lázeň, výřivku a relaxační místnost (vstup od 18 let). Parkoviště u hotelu je v ceně. 


Můžete se těšit na chutné snídaně formou bufetu. Za příplatek je možné přiobjednat plnou penzi s nápoji v ceně. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a bezlaktózovou stravu.Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Economy (min. / max. 2 osoby): koupelna se sprchou nebo vanou / WC, fén, telefon, TV, trezor

Dvoulůžkový pokoj Typ 1 s přistýlkami (min. 2 osoby / max. 4 osoby): koupelna se sprchou nebo vanou / WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon

Možnost přiobjednání plné penze včetně nápojů za příplatek.

Wellness s finskou saunou, tureckou lázní, výřivkou a relaxační místností za příplatek (vstup od 18 let).

Možnost zapůjčení županu a wellness přezůvek: cca € 10,00

Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a bezlaktózovou stravu.

Psi jsou vítáni (nutné předem nahlásit): cca € 8,00 / noc (zákaz vstupu do restaurace / jídelního sálu)


Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca 2,00 € na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 7 let 100.00%
  • od 8 - 13 let 75.00%
  • >14 let 30.00%

Obec Canazei se nachází v nadmořské výšce 1460 m.n.m. v údolí Val di Fassa v severní Itálii a čítá cca 1907 obyvatel. Nachází se 56 km od města Bolzano na úpatí Pordoi Pass (2950 m.n.m.). Canazei je turistické středisko známé především svou strategickou polohou vůči průsmykům pohoří Dolomity – Pordoi, Sella a Fedaia. Nabízí hostům příležitost ke strávení nádherné dovolené na největším a nejzajímavějším lyžařském okruhu, Dolomiti Superski, s možností rychlého přesunu v rámci nejlepších evropských lyžařských svahů. Areál se pyšní 78 sjezdovkami o celkové délce 150 km. 91 lanovek a vleků a 50 km stezek pro milovníky lyžování cross-country. Centrum městečka Canazei je plné kaváren, restaurací, pizzerií a cukráren. 


Oblasti Belvedere (2377 m.n.m.), Ciampac a Marmolada, známé jako „Královna Dolomitů“, jsou rájem lyžařů s obrovským množstvím lyžařských vleků. Díky výhodné poloze Canazei umožňuje přímé spojení s ostatními ski areály. Resort láká za sportem, relaxací, kulturou i nočním životem v Apres-Ski barech a klubech.


Canazei je jednou z nejdůležitějších zastávek na lyžařském okruhu Sella Ronda. Na východě se napojuje přes Passo Pordoi na Arabbu, na severu přes Passo Sella na Val Gardena. Z centra města Canazei vás dopraví na pravou stranu údolí lanovka do stanice Pecol, zde budete mít možnost buď vyjet lanovkou „Toé“ do hlavní části ski areálu, nebo lanovkou „Col dei Rossi“ přímo na hřeben. Sedačková lanovka Sass Bece spojuje Canzei s Arrabou, která je velmi populárním resortem okruhu Sella Ronda, na lyžích se velmi snadno dostanete i k Marmoladě. Pokud se vydáte dolů po sjezdovce Pian Frataces, můžete využít skipasu Sella pass a Pordoi pass. Za dobrých sněhových podmínek lze dojet na lyžích až na okraj Canazei, odkud se dostanete během několika minut k lanovce. Z Pian Frataces se dostanete na sjezdovky nad Campitellem, patřící k Passo Sella. V resortu platí dva druhy skipasů - Val di Fassa skipass (platný pro všechny resorty od Canazei po resorty sdružené pod Costalunga Pass a samozřejmě i pro lokální malé vleky např. v Albě a Pozza di Fasse) a Dolomiti Superski pass, který platí na v celém resortu na všechny vleky (cca 460 vleků). 

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky