Landgasthof Ledererwirt

Kód: 107262
Horní Rakousko - Geboltskirchen

Landgasthof Ledererwirt se nachází v zelené oblasti plné lesů, v centru městečka Geboltskirchen, cca 70 km od Lince (něm. Linz), hlavního města Horního Rakouska (Oberösterreich), a cca 90 km od hranic s Českou republikou. Landgasthof Ledererwirt nabízí ubytování na prostorných a stylových pokojích s výhledem na okolní krajinu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, TV, fénem a telefonem. V jednolůžkovém pokoji je možný pobyt dospělé osoby a dítěte se slevou (do 12 let zdarma). Hotel Ledererwirt s celkem 12 pokoji disponuje vstupní halou s recepcí, barem, restaurací, menším wellness, zahradou a parkovištěm. Landgasthof Ledererwirt se skládá z hlavní a vedlejší budovy. Hotel Ledererwirt umožňuje pobyt s domácími mazlíčky. Jezero Geboltskirchen vhodné ke koupání je odsud cca 2 km a koupaliště v Grieskirchen cca 20 km.


V menším wellness centru je finská sauna a relaxační místnost. Solárium je za poplatek. Děti si mohou pohrát na dětském hřišti na zahradě.


Penzion – hostinec Ledererwirt podává tradiční jídla tyrolské kuchyně s mnoha domácími potravinami. Stravování probíhá formou all inclusive: snídaně formou bufetu, na oběd polévka nebo obědový balíček, svačinka se zákusky a večeře o 3 chodech s možností výběru.


Nejbližší obchod je odsud cca 50 metrů a restaurace cca 100 metrů.


Okolí penzionu je vhodné pro pěší turistiku a procházky, koupání v jezerech, jízdu na kole, golf, minigolf, jízdu na koni, paragliding, rybaření. Nechybí ani bohatý kulturní program. Vaše dovolená v penzionu Ledererwirt bude plná odpočinku a sportovního i kulturního vyžití.

Pokoje


Jednolůžkový pokoj (min. 1 osoba /  max. 1 osoba + 1 dítě): sprcha nebo vana, WC, fén, TV, telefon

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou v hl. budově (min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha nebo vana, WC, fén, TV, telefon

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou ve vedl. budově (min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha nebo vana, WC, fén, TV, telefon

Dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami v hl. budově (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana, WC, fén, TV, telefon

Dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami ve vedl. budově (min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana, WC, fén, TV, telefon

Příjezd možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci.

Domácí zvířata jsou vítána, poplatek: cca € 5,00 / den.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Solárium za poplatek: cca € 3,00 

V hotelu se domluvíte německy a anglicky.

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 11 let 100.00%
  • od 12 - 14 let 80.00%
  • >15 let 30.00%

Horní Rakousko je spolková země na severu Rakouska. Největší a hlavní metropolí je Linec (něm. Linz) ležící na řece Dunaj (Donau). Jih a sever země je poměrně hornatý, ze severu sem zasahují české masivy a jih pak náleží Alpám a dále také pohoří Dachstein s nejvyšší horou Hoher Dachstein. Na jihu Horních Rakous se také nachází Solná komora a několik krásných jezer jako Halštatské jezero, Almsee, Mondsee, Traunsee nebo Wolgangsee.


V Horním Rakousku se rozhodně nudit nebudete. Tato země nabízí bohaté sportovní vyžití. K nejoblíbenějším patří cyklistika a pěší turistika. Vyzkoušet můžete i vodní sporty, horolezectví, jízdu na koni, silniční kolo nebo golf. Zajeďte se podívat na nejoblíbenější místa samotných Hornorakušanů, ke kterým patří jezera Gosaussen, Velká ledová jeskyně na Dachsteinu, roklina Dr. Vogelgesanga, jezero Almsee, Traunstein nebo Schlögenský meandr.


Vesnička Geboltskirchen se nachází v nadmořské výšce 555 metrů v trojúhelníku Linz - Passau - Salzburg. Má ideální polohu pro výlety do okolí, za kulturou, ale zejména pro rušnou a levnou rodinnou dovolenou.

Díky centrální poloze obce Geboltskirchen se můžete rychle dostat k výletním cílům jako je Solná komora, Salcburk (Salzburg) nebo Linec (Linz). Touto 30 km dlouhou a divokou lesní oblastí vede mnoho turistických stezek a cyklostezek a zve vás k odpočinku či sběru hub a různých lesních plodů.


Hospůdky a vinárny lemující stezku Moststrasse se postarají o vaši maximální pohodu.


Aktivním turistům je k dispozici 18ti-jamkové golfové hřiště, jezdecké centrum s krytou arénou, dva tenisové kurty, krásné koupaliště, fitness parcour, půjčovna kol, rybaření, střelba z pušek a letní bobová dráha.

Prozkoumejte oblast na kole, odpočiňte si při rybaření, vykoupejte se v jednom z místních jezer, užijte si piknik v přírodě nebo u jezera Geboltskirchen. Geboltskirchen - to je váš rodinný ráj vhodný pro děti na úpatí Hausruckwald.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky