Parkhotel Jolanda

Kód: 105080
Lago di Garda - San Zeno di Montagna
Hotel
Parkhotel Jolanda ***, postavený na ruinách historického kláštera, nabízí ubytování na majestátním panoramatickém místě poblíž centra města San Zeno di Montagna (Itálie). Parkhotel Jolanda vám umožní jednoduše poznat největší italské jezero Lago di Garda a oblast pohoří Monte Baldo. Hotel Jolanda je vybaven restaurací, barem / kavárnou, společenskou místností, výtahem, sluneční terasou s lehátky a slunečníky (dle dispozice) a tenisovými kurty. Nové wellness centrum se může pochlubit krytým bazénem, saunou, vanou se slanou vodou, whirlpool, Kneipp bazénkem, parní lázní, regenerační sprchou a fitness. Klienti mohou využít za příplatek masáže (pouze v pátek, sobotu a neděli). Ceník nabízených služeb najdete zde: ceník masáží a kosmetických služeb.
Přímo ve městě San Zeno můžete navštívit zábavní park Jungle Adventure a projít se po lanech korunami stromů. Na výlety se můžete vydat i mimo město San Zeno di Montagna. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland, Canevaworld (svět filmu - kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek), Verona - "město Romea a Julie" (historické centrum, Arena - opera pod širým nebem), pohoří Monte Baldo a muzeum vína či muzeum výroby olivového oleje v Bardolinu. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.
Město San Zeno di Montagna na východním pobřeží jezera Lago di Garda, leží zhruba 7 km od městečka Garda, vysoko v kopcích, a pyšní se panoramatickým výhledem na celé jezero. Krajina kolem jezera, největšího v Itálii, je velmi atraktivní oblastí pro pěší turistiku, treking, cykloturistiku, horolezectví, golf, plachtění, kitesurf a windsurf, aquasub, potápění, jízdu na koni i aktivní odpočinek. Voda v jezeře je průzračně čistá a příjemná ke koupání. Mezi zajímavosti v okolí patří Madonna Della Corona, svatyně postavená přímo na skále.
Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Nabídku sportů najdete zde.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj (cca 18 m2, min. / max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, topení, malá lednička, některé pokoje mají balkon nebo terasu
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkami (cca 18 m2, min./max. 2 dospělí + 2 děti) jsou vybaveny podobně jako dvoulůžkové pokoje, disponují navíc dvěma přistýlkami

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
Hotel nemá bezbariérový přístup.
Hotel nemá klimatizaci.
Wi-fi za poplatek ve veřejných prostorách.
Tenisové kurty za poplatek (cca 10 EUR / hod).
Domácí zvířata nejsou povolena.
Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,50 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 11 let 50.00%
  • >12 let 30.00%
Město San Zeno di Montagna na východním pobřeží jezera, leží zhruba 7 km od Gardy, vysoko v kopcích, a pyšní se panoramatickým výhledem na celé jezero. Krajina kolem jezera, největšího v Itálii, je velmi atraktivní oblastí pro pěší turistiku, treking, cykloturistiku, horolezectví, golf, plachtění, kitesurf a windsurf, aquasub, potápění, jízdu na koni i aktivní odpočinek. Voda v jezeře je průzračně čistá a příjemná ke koupání. Mezi zajímavosti v okolí patří Madonna Della Corona, svatyně postavená přímo na skále. Na jih od Gardy, poblíž Peschiery, se nachází proslulý Gardaland - jeden z největších zábavních parků v Evropě.

Okolí městečka San Zeno di Montagna je ideálním prostředím pro klidné procházky, nejlépe po příjemných stezkách uprostřed olivových sadů, lesů a borů. Výletních stezek jsou desítky, od pobřeží jezera až na nejvyšší vrcholky okolních hor, kde často jediná přístupová cesta vede po horolezeckých stezkách. Samotné San Zeno je překrásná vesnice se skvělým přístupem do okolních hor. Je zde také druhá (méně známá a zároveň levnější) lanovka na nejvyšší horu oblasti – Monte Baldo. Kraj samotný je jakoby neposkvrněný turismem. Především v mimosezóně se zde cítíte jak na typické italské dědině.

Nezapomeňte přitom, že dovolená je také příležitostí k objevování specialit místní kuchyně a dobrého vína.

Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Pro další tipy na výlety klikněte zde: tipy na výlety u jezera Lago di Garda .

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky