Premantura Dom

Kód: 107219
Chorvatsko - Premantura - Istrien

Apartmány


Apartmány Premantura Dom - Villa Istra se nachází cca 100 m od centra města Premantura a cca 450 m od moře a pláží (Istrie, Chorvatsko). V bezprostřední blízkosti najdete supermarket (cca 150 m) a restauraci á-la-carte (cca 70 m). Města Pula a Medulin jsou cca 10 km odsud. Moderní klimatizované apartmány pro až 7 osob apartmánového domu Villa Istra jsou vybaveny sprchou/WC, rozkládací pohovkou, SAT-TV s plochou obrazovkou, rohovým posezením a plně vybaveným kuchyňským koutem se sporákem, ledničkou, kávovarem, toustovačem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou. Všechny apartmány disponují balkonem. K dispozici je samozřejmě i parkoviště (za poplatek) a bezplatné wi-fi. Na vyžádání lze použít i pračku (za poplatek). Apartmány Villa Istra jsou ideální volbou pro milovníky vodních sportů a cyklistiky. Město Premantura se rozkládá na krásném poloostrově Kamenjak, nejjižnější části Istrie. Nabízí pěknou přírodu, dlouhé a převážně oblázkové pláže a čisté moře.


Obdivovat můžete krásy Národního Parku Kamenjak (cca 500 m), ke kterému dojdete za pouhých 10 minut pěšky od apartmánů. Za kulturou a zábavou můžete vyrazit do historických měst Pula a Medulin nebo si zajet k slavným Plitvickým jezerům nebo jeskyním Postojna. Doporučujeme i výlet lodí na okolní ostrovy. Apartmány Villa Istra leží ve vzdálenosti 100 metrů od zastávky místních autobusů a 8 km od hlavního autobusového a vlakového nádraží v Pule. Od mezinárodního letiště v Pule vás dělí 12 km.


Kategorie apartmánů:


Apartmán typ A: cca 39 m2 disponuje sprchovým koutem, WC, rozkládací pohovkou, přistýlkou, satelitní TV, klimatizací, posezením, kuchyňským koutem, jídelním koutem, balkonem (max. 3 osoby)

Apartmán typ B: cca 53 m2; stejné vybavení jako typ A, ale navíc disponuje oddělenou ložnicí (max. 5 osob)

Apartmán typ C: cca 80 m2; stejné vybavení jako typ A, ale navíc disponuje samostatnou ložnicí a 2-lůžkovým pokojem (max. 7 osob)

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci.

Možnost zapůjčení mountain bike (za poplatek).

Domácí zvířata vítána, poplatek: cca € 10,00 / den (hradí se na místě).

Společná pračka k dispozici na vyžádání.

V den příjezdu se platí vratná kauce: € 50,00 / apartmán.

Jednorázový registrační poplatek: cca € 2,00 / osoba

Závěrečný úklid: cca € 25,00 / apartmán

Parkoviště za poplatek: cca € 3,00 / den / auto

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: Cca € 1,50 na osobu (od 18 let) a den, děti 12-17,9 let cca € 0,70 na den

Premantura je považována za jedno z nejkrásnějších měst jižní části Istrie v Chorvatsku. Premantura leží nedaleko známého města Pula a umožňuje tak návštěvníkům spojit příjemnou dovolenou s poznávacím výletem právě do tohoto malého "chorvatského Říma".


V samotné Premantuře najdete několik převážně písčito-oblázkových pláži, které však v jistých částech doplňují i betonové desky. Mnoho zdejších pláží je vhodných i pro malé děti díky pozvolnému vstupu do moře.


Nedaleký mys Kamenjak, na kterém vyrostla i samotná obec, má pobřeží dlouhé přibližně 30 kilometrů. Nachází se zde chráněná krajinná oblast a azurové, průzračně čisté moře. Mys Kamenjak je kromě toho plný pláži, které jsou ideální zastávkou pro všechny, kteří hledají soukromí a klid od běžného ruchu letoviska. Velkou zajímavostí samotného mysu je chodník dinosaurů, který se nachází na pravé straně tohoto mysu. Tento rekreační, ale zároveň i naučný chodník se táhne v délce asi 600 metrů. Charakterizují ho především makety dinosaurů skutečné velikosti a skutečné stopy dinosaurů. Celá oblast v okolí poloostrova Kamenjak je známá, jako ráj windsurfařů, kteří zde díky ideálnímu klimatu, geografické poloze a ideálnímu větru mohou surfovat prakticky po celý den. Vynikající podmínky má okolí Premantury i pro cyklistiku, která je velmi populární prakticky na celém Istrijském poloostrově. Můžete vyzkoušet například místní stezku, která vede celým poloostrovem Kamenjak přes vrch Volme a kolem podmořské jeskyně Kolombarica. Krásná je též trasa z Premantury do městečka Medulin. Z dalších sportovních aktivit jmenujeme tenis, minigolf, kuželky, boccia nebo podmořský rybolov. Další tipy na výlety najdete zde.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky