Residence Eden

Kód: 111151
Lago di Garda - Peschiera

Residence Eden se nachází uprostřed přírody a golfového hřiště nedaleko letoviska Peschiera del Garda u jezera Lago di Garda (Itálie). Residence Eden je součástí resortu „Parc Hotel Paradiso & Golf Resort“. K jezeru je to cca 5 km. Residence nabízí zdarma shuttle bus do centra města Peschiera del Garda.

Residence Eden je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nachází se zde krytý a venkovní bazén se skluzavkou a wellness (za poplatek). V letních měsících nabízí animaci pro děti, miniclub, junior club a různé sportovní aktivity. Pro děti je zde dětské hřiště a skate-park. Osvěžit a dát si něco dobrého k snědku můžete v jedné z restaurací či na baru. U residence je zdarma parkoviště.


Ubytování budete v apartmánech pro 1-6 osob. K vybavení apartmánů patří vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s ledničkou, TV, klimatizace / topení a trezor.


Při pobytu od 3 nocí je možné přiobjednat snídaně či polopenzi (více info u CK).


Okolí je ideální pro podnikání výletů. Najdete zde nespočet cyklostezek a turistických stezek. Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Gardské jezero ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Tipy na výlety u jezera Lago di Garda najdete zde.


Apartmány


Studio (min. 1 osoba / max. 2 osoby): balkon nebo terasa, sprcha / WC, topení / klimatizace, TV, trezor

Bilocale (min. 2 osoby / max. 4 osoby): balkon nebo terasa, sprcha / WC, topení / klimatizace, TV, trezor

Trilocale (min. 2 osoby / max. 6 osob): balkon nebo terasa, sprcha / WC, topení / klimatizace, TV, trezor

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci (kromě hl. sezony - 4 noci)

Možnost přiobjednání snídaně / polopenze (při pobytu od 3 nocí), více info u CK.

Dětská postýlka (pro děti do 2 let zdarma) - nutné předem objednat

Dětská židle zdarma - nutné předem objednat

Domácí zvířata (do 10 kg) povolena (nesmí do restaurace a k bazénu)

Možnost objednání úklidu: poplatek cca € 25 € za studio, € 30 za Bilocale, € 35 za TrilocaleVratná kauce: € 100 (platí se hotově na místě)


Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,00 na osobu / den, platí se na místě v hotelu

Historické město Peschiera del Garda leží na jihovýchodním pobřeží jezera Lago di Garda v Itálii, cca 25 km od Verony. Peschiera del Garda čítá aktuálně cca 10.300 obyvatel (údaj z roku 2016). Nachází se na strategické pozici při výtoku řeky Mincio z Gardského jezera. Stará část města leží na třech malých ostrovech a vstupuje se do ní několika branami.


Centrum města je obklopeno masivními hradbami a starými kamennými zdmi ze šestnáctého století, které jsou připomínkou dob, kdy tuto oblast ovládalo Rakousko a město sloužilo jako pevnost. Peschiera je známá též díky své vojenské věznici, která byla zavřena v roce 2002. Ve městě se nachází prehistorické domy na kůlech (tzv. le palafitte), které jsou součástí světového dědictví Unesco.


Dnes se Peschiera del Garda považuje za velmi důležité místo pro cestovní ruch. Najdete tady typické restaurace, kavárny, bary, vinárny a obchůdky. Milovníci dobrého jídla, vína i kávy si zde zajisté přijdou na své. Ochutnejte v jednom z místních plážových barů osvěžující nápoj Aperol – Spritz a kochejte se přitom pohledem na jezero. Na břehu mezi Peschierou a Sirmione budete mít dostatek možností ke koupání a romantickým procházkám. Jen 2 km od Peschiery najdete populární zábavní park Gardaland a Canewaworld – aquapark Aqua Paradise a tématický park Movieland.


Nudit se tu rozhodně nebudete. Navštívit můžete např. botanickou zahradu „Parco Giardino Sigurtá“ nebo historickou osadu na soutoku řek „Borghetto“ u města Valeggio sul Mincio. Pro cyklisty je Peschiera del Garda hotový ráj. Cyklostezka podél řeky Mincio, dlouhá cca 43,5 km, vede až do města Mantova a nabízí úžasné pohledy na okolní krajinu. Za návštěvu stojí též romantické jezírko „Laghetto del Frassino“. Jedná se o malé jezero ledovcového původu o rozloze asi 80 hektarů a maximální hloubce 15 metrů. Jezero je raritou a obzvláště důležité z naturalistického pohledu, jelikož na jeho břehu žijí ojedinělé živočišné a rostlinné druhy. Z tohoto důvodu bylo v roce 2000 zařazeno mezi evropsky významné lokality (SCI) a chráněné oblasti (SPA).

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky