Sporthotel Sonnenhof

Kód: 107196
Bavorsko - Sonnen

Hotel Sporthotel Sonnenhof se nachází v obci Sonnen v Bavorském lese (Německo). Ve Sporthotelu Sonnenhof najdete dokonalou rovnováhu mezi relaxací a kulturou, mezi odpočinkem a sportem. Hotelový komplex Sporthotel Sonnenhof se nachází na okraji klidného města Sonnen v okrese Passau (Pasov) a díky své poloze nabízí širokou škálu sportovních a kulturních možností: v létě pěší turistika, koupání, golf, v zimě běžky a lyžování, rodinné výlety nebo kulturní návštěvy nedalekého města Pasov. K vybavení hotelu s celkem 104 pokoji patří vstupní hala s recepcí, výtahem, jídelním sálem, restaurací, barem a čítárnou. Všichni hosté mají volný vstup do krytého bazénu a sauny. Možnost využití masáží (za poplatek). U hotelu je bezplatné parkoviště. Cca 150 m od hotelu je dětské hřiště, přírodní koupaliště a tenisové kurty. Stravování probíhá formou all inclusive včetně nápojů: snídaně formou bufetu, na oběd snack, odpolední svačinka s kávou / čajem a zákuskem, a večeře formou bufetu. Sporthotel Sonnenhof má vlastní restauraci à la carte se sluneční terasou. Ubytováni budete na prostorných pokojích s vlastní koupelnou a TV. Vaše dovolená bude skvělým zážitkem pro tělo, mysl i duši. Tipy na výlety v Bavorském lese najdete zde.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj s max. 1 přistýlkou (min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / vana, WC, TV, fén, trezor, telefon, minibar (za poplatek)

Rodinný pokoj (min./ max.  4 osoby): sprcha / vana, WC, TV, fén, trezor, telefon, minibar (za poplatek)

Jednolůžklový pokoj (min./max. 1 osoba): sprcha / vana, WC, TV, fén, trezor, telefon, minibar (za poplatek)

Minimální délka pobytu jsou 3 noci, příjezd možný denně.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Domácí zvířata jsou vítána, poplatek: cca € 15,00 / den (nutné předem nahlásit)

Solárium za poplatek dle ceníku v hotelu.

Masáže za poplatek dle ceníku v hotelu.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.


Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 10 let 100.00%
  • od 11 - 15 let 50.00%

Vesnička Sonnen se nachází v okrese Pasov (něm. Passau) v Bavorském lese v Německu, v nadmořské výšce 700 až 900 metrů. Sonnen leží 28 km od Pasova, 9 km od Hauzenbergu a cca 35 km od českých hranic. Obec Sonnen hraničí s horním Rakouskem, které leží jen 8 km daleko.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky