Sporthotel Sonnenwald zima 17/18 - 7 nocí

Kód: 104867
Bavorský les - Langfurth
21.12.2017 - 29.04.2018
all inclusive ultra
děti do 12 let zdarma
kousek od vleku
Hotel
Sporthotel Sonnenwald leží na idylickém místě uprostřed Bavorského lesa, na jižním svahu hory Brotjacklriegel, v nadmořské výšce přibližně 850 metrů. V zimních měsících je tato oblast oblíbená díky obzvláště vysoké jistotě sněhu a je tak ideálním cílem pro milovníky zimních sportů. Hotel Sporthotel Sonnenwald nabízí pohodovou dovolenou v rodinné atmosféře. K relaxaci slouží hotelové wellness s bio saunou, finskou saunou a relaxační místností. Klienti mohou využít kosmetických služeb a masáží (za poplatek). K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, jídelna, bar, společenská místnost, kavárna s vyhlídkovou terasou, zimní zahrada, wellness centrum s bio saunou, finskou saunou a relaxační místností, dětská herna.
Lokalita je atraktivní také díky dobré dostupnosti z ČR. Z hraničního přechodu Železná Ruda to máte jen 60 km autem (1 hod jízdy autem).
K dispozici je hostům příjemné prostředí s veškerým hotelovým vybavením, wellness a přírodní pozemek o velikosti cca 5 ha.
Ideální rodinná dovolená, při které můžete zahodit veškeré starosti. Čeká na vás bohaté all inclusive stravování, při kterém se těšte na snídaně formou bufetu, oběd formou snacku/polévky, odpolední svačinu s kávou a zákuskem a večeře formou bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje jako šťávy, pivo, víno, káva/čaj můžete neomezeně konzumovat od 10:00 do 20:00 hodin, kvasnicové pivo Hefeweizen a Prosecco od 15:30 do 22:00 hodin.

V zimních měsících je oblast díky poloze ideálním cílem pro milovníky zimních sportů. Sněhové podmínky zde bývají více než příznivé. Běžecké lyžování je ideálním sportem pro všechny věkové kategorie. Můžete tak prozkoumat okolí díky mnoha běžkařským trasám. Nejbližší vleky jsou:
Vlek Steinberglift (cca 300 m od hotelu) se zasněžovacím dělem a osvětlením (délka: 450 m) stejně tak jako dětský svět s cvičnou sjezdovkou, nejdelším pásem v bavorském lese (110 m) a kouzelným kobercem pro lyžaře a sáňkovací dráhou.
Vlek Sturmriegellift (délka: 1200 m) a Brotjacklriegellift (délka: 300 m) s osvětlením, lanovou dráhou a údolním vlekem jsou vzájemně spojené a platí zde jeden skipas. Pro začátečníky jsou k dispozici 3 vleky o délce 150 m event. 200 m.
Vlek Kerschbaum v obci Grattersdorf (cca 480 m) v zimní sportovní oblasti Brotjacklriegel-Sonnenwald.

Bavorský les nabízí v každém ročním období různorodý a všestranný aktivní program. Za návštěvu stojí nádherné město Regensburg, zapsané na listině kulturního dědictví (UNESCO) s nádherným centrem, kterým protéká Dunaj. Dále pak můžete navštívit Pasov.


Pokoje
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkami (cca 17-34 m2, min. 2 dospělí/max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha / WC, topení, TV, wi-fi, rozkládací pohovka, některé pokoje mají balkón
Apartmán / bungalow (cca 45 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 3 děti): sprcha / WC, topení, TV, wi-fi, některé apartmány mají balkón

kuchyně:
bezlepková strava - v ceněbezlaktózová strava - v ceněregionální kuchyně - v ceněveganská strava - v ceněvegetariánská strava - v ceně
Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 12 let 100.00%
  • >13 let 50.00%
poloha:
lékárnabarynákupní možnostiod golfového hřištěnadmořská výškanemocnicenejbližší výjezd z dálnicenejbližší vlakové nádražínejbližší letiště: Münchenpoštaexterní restauracedo centra

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů dle článku 13 zákona Nr. 196/2003

naposledy shlédnuté

3 noci od 96.00 €


Všechny nabídky