Top Residence Kurz zima

Kód: 105636
Jižní Tyrolsko - Schnals
HOTEL
Prostorné apartmány Top Residence Kurz se nachází v nadmořské výšce 2 011 metrů ve vesnici Kurzras (obec Schnals / Senales, Jižní Tyrolsko, Itálie), obklopené velkolepou přírodní scenérií okolních horských velikánů. Rozsáhlý komplex se skládá z rezidenční a 2 hotelových částí mezi sebou vzájemně propojených. Vynikající poloha v pěší vzdálenosti od stanice kabinové lanovky vedoucí na ledovec. Nechte se ovládnout krásami údolí Schnalstal / Val Senales, prázdninovým rájem na slunné straně Alp. Tato slunná vysokohorská dolina s pěti malebnými vesnicemi nabízí nespočet možností pro objevování přírody, kultury a tradice.
Apartmánový dům Top Residence Kurz se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovek lyžařské oblasti Senales. Díky centrální poloze můžete nechat Vaše auto zaparkované u hotelu a pohybovat se po celou dobu pobytu pěšky. Kousek od hotelu se nachází obchody, restaurace, pizzerie, Apres Ski, lyžařská škola a lyžařská školka Ötzilino. Za pouhé 2 minuty chůze se dostanete k vleku a stanici lanovky, která vás za 6 minut zaveze k ledovcové lyžařské oblasti ve výšce 3.212 metrů. Čeká vás 42 kilometrů dokonale připravených sjezdovek v jedinečné krajině. Z vrcholu vede 8 km dlouhý sjezd z ledovce přímo k rezidenci. Hotel je vybaven recepcí, lobby, výtahem, wi-fi připojením k internetu, společenskou místností s TV a automatem na nápoje, úschovnou lyží a lyžařských bot. K dispozici je miniklub (od 4 do 10 let) a animační program ÖtziLino. U hotelu je vyhrazené parkoviště (počet míst omezen), garážová stání (za poplatek), půjčovna a servis lyžařského vybavení a obchod se sportovními potřebami.
Po celodenním lyžování můžete relaxovat v krytém bazénu (25 x 10 m) s lehátky (bazén v ceně) a wellness (za poplatek, vstup povolen od 14 let) se saunou, parní lázní, infračervenou kabinkou, vířivkou, kneippovým chodníkem a relaxační místností. Nechybí ani posilovna. Ubytováni budete v apartmánech pro 2-5 osob s jedinečným výhledem na okolní hory a ledovec. Apartmánový komplex Top Residence Kurz má dostatek kapacit i pro početné skupiny. Nástupy pobytů jsou vždy v sobotu.
Všichni hosté obdrží slevovou kartu Meranerland Card, která nabízí slevy na vstup do muzeí, lanovky a vleky, sportovní struktury, vinné sklepy a ochutnávky, termální lázně a bazény, vyjížďky na koních, zapůjčení lyžařského vybavení a slevy na jízdu autobusem a vlakem.Více informací najdete zde.

POKOJE
Dvoupokojový apartmán (cca 30-35 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): TV, telefon, obývací pokoj s manželskou postelí, předsíň s mimoúrovňovou palandou oddělená zasouvacími dveřmi, kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje či předsíně, sociální zařízení se sprchou nebo vanou / WC, některé apartmány mají balkon
Třípokojový apartmán (cca 35-42 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 3 děti): TV, telefon, obývací pokoj s manželskou postelí a gaučem pro 1 osobu, předsíň s mimoúrovňovou palandou oddělená zasouvacími dveřmi, kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje či předsíně, sociální zařízení se sprchou nebo vanou / WC, některé apartmány mají balkon

Při včasné rezervaci (60 dní před příjezdem) obdržíte slevu 5%.
Garáž za poplatek: € 8,00 / den
Domácí zvířata jsou vítána: poplatek € 10,00 / den se platí na místě v hotelu (nutné nahlásit předem).
Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard, Maestro, V Pay pro platby od 30 EUR a výše
Recepce: 7:30 - 24:00
Wi-fi ve společných prostorách, u recepce a v lobby v ceně.
Na vyžádání možnost přípravy bezlepkové, bezlaktosové a vegetariánské stravy.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma (nutné nahlásit předem).
V hotelu se domluvíte německy, italsky a anglicky.
Možné pouze pobyty na 7 nocí s příjezdem v sobotu.

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: pobytová taxa: cca 1,80 € na osobu (od 14 let) a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • >0 let 100.00%
Scenericky působivá a plná možností je dovolená v údolí Schnalstal / Val Senales v Jižním Tyrolsku, poblíž lázeňského města Merano. V údolí Schnalstal/Val Senales byla nalezena slavná ledovcová mumie Ötzi, o níž poskytuje více informací muzeum ArcheoParc. Obzvláště půvabná je lyžařská oblast na ledovci Schnalstaler Gletscher. Již od podzimu jsou zde skvělé podmínky pro lyžování a snowboardování. Ledovce Jižního Tyrolska jsou přirozeným prostředím mimořádného kouzla. Na konci Val Senales, na hranici mezi Itálií a Rakouskem, se rozprostírá ledovec Hochjochferner / Giogo Alto. Od září do května je toto místo rájem pro všechny nadšence zimních sportů. Lyžování na ledovci v Jižním Tyrolsku je vzrušující zážitek jak pro začátečníky, zkušené lyžaře, tak pro celou rodinu. Na protější stanici, ve výšce 3.212 metrů, se nachází Glacier Hotel Grawand, nejvyšší hotel v Evropě. Odtud si můžete vychutnat mimořádný výhled na hory Palla Bianca, Wildspitz a Similaun, ve výšce přes 3000 metrů. Vychutnejte si fascinující zimní horský svět v údolí Val Senales. Prachový sníh, slunce a relaxace - užijte si parádní lyžování bez dlouhých front na vleky a žádné přeplněné svahy. Najdete zde lyžařské školy pro malé i velké.
Vesnice Senales / Schnals se nachází v provinci Bolzano / Bozen a čítá 1236 obyvatel (údaj z roku 2016). Leží na úpatí třetí nejvyšší hory Jižního Tyrolska - Palla Bianca (3.738 m.n.m.). Merano je město protikladů. Na pozadí středomořsky působícího lázeňského města Meran/Merano se ukazují strmé, ohromující třítisícovky masívu Texelgruppe, největšího přírodního parku Jižního Tyrolska/Südtirol. Díky těmto horským ochranným valům má kotlina, v níž Merano leží, výhodnou klimatickou polohu. Díky mírnému podnebí zde dobře prospívají jabloně, vinná réva nebo např. palmy.
Velmi působivá je také rozmanitost Merana a okolí. Vedle příjemné atmosféry při nákupech v podloubí Merana láká k výletu i hřebenový přechod Meraner Höhenweg s velkolepými výhledy na krásy přírodního parku Texelgruppe. Venkov, staré horské usedlosti a nedotčená příroda v údolích Passeiertal a Ultental ukazují zase úplně jiný svět. Rozmanitost se ukazuje také v architektuře Merana a okolí. Četnost pozoruhodných staveb sahá od staletých zámků a hradů až k současné moderní architektuře.


Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky