Villaggio Camping Mirage

Kód: 109466
Marche - Marina di Altidona

Camping CENTRO VACANZE MIRAGE**** se nachází na malém kopci obklopeném zelení, který se postupně svažuje k pláži v regionu Marche (Itálie). Pro hosty campingu je k dispozici bazén pro dospělé, bazén pro děti se skluzavkou, recepce, salonek s TV, Wi-Fi, restaurace, pizzerie, bar, supermarket, novinový stánek, tabák, dětské hřiště, posilovna a diskotéka. Za poplatek je možno využít tenisový kurt, fotbalové hřiště, prádelnu, masáže, kadeřníka nebo objednat výlety. V průběhu dne i večer probíhá řada animačních programů pro děti a dospělé (01.06. - 01.09.). Camping Villaggio Mirage se nachází ve městě Marina di Altidona v regionu Marche u Jaderského moře (Itálie). Na pláž je to jen cca 700 m. Můžete se projít nebo vás tam zaveze hotelový shuttle bus.


Kemp nabízí ubytování ve zděných domcích Villino nebo v mobilních domech Mobilhome Maddalena. Obě kategorie jsou pro max. 5 osob, se 2 ložnicemi, sprchou a WC, TV, kuchyňským koutem s ledničkou a klimatizací. Součástí je zastřešená terasa s posezením. Ke každému ubytování je vyhrazené parkovací místo.


V ceně je plážový set se slunečníkem a 2 lehátky. K osvěžení na pláži poslouží bar a restaurace. Mezi campingem a pláží vede železniční trať a silnice. Kemp je s pláží spojen podchodem. Pro přístup na soukromou písčitou pláž je zajištěna kyvadlová doprava zdarma. Pláž má pozvolný vstup do moře a je tak vhodná i pro děti. Kromě pláže campingu lze využít i nedalekou volnou písčito-kamínkovou pláž nebo psí pláž.


V okolí města Marina di Altidona díky své strategické pozici můžete podnikat spoustu výletů. Navštivte město "100 věží" Ascoli Piceno s renezančním náměstím a historickým centrem (největším v regionu Marche) a poutní místo Loreto s bazilikou Basilica della Santa Casa. Určitě si nenechte ujít návštěvu města Grottamare, umístěného na útesu. Zajeďte si do jeskyní Grotte di Frasassi, jedny z největších v Itálii. Najdete je v provincii Ancona, v národním parku "Parco Naturale Regionale della Gola della Rossa e di Frasassi". Doporučujeme pro rodiny s dětmi. Z dalších výletních cílů jmenujeme Macerata, Offida, Fermo, Recanati a Torre di Palme.


Kategorie ubytování


Apartmán Villino (min. 2 osoby / max. 5 osob): zděný domeček, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a přistýlkou, obývací část s vybaveným kuchyňským koutem, lednička, TV, sprcha / WC, terasa, klimatizace

Mobilhome Maddalena (min. 2 osoby / max. 5 osob): ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 postelemi, obývací část s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, TV, rozkládací pohovkou, sprcha / WC, terasa, klimatizace 

Příjezd možný pouze v neděli, pobyty na 7 nocí.

Sleva 5% za včasnou rezervaci do 31.3.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.

Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,00 na osobu a den

Marina di Altidona je klidným přímořským letoviskem na středním pobřeží Jaderského moře (Itálie). Na rozdíl od starobylé Altidony ve vnitrozemí je Marina tvořena především novou obytnou zástavbou. Podél hlavní cesty se nachází supermarkety, bary a restaurace. Velká pláž je převážně písčito-oblázková, místy se štěrkem. Dostanete se k ní podchodem pod železniční tratí, která vede podél pobřeží. V okolí města Marina di Altidona díky své strategické pozici můžete podnikat spoustu výletů. Navštivte město "100 věží" Ascoli Piceno s renezančním náměstím a historickým centrem (největším v regionu Marche) a poutní místo Loreto s bazilikou Basilica della Santa Casa. Určitě si nenechte ujít návštěvu města Grottamare, umístěného na útesu. Zajeďte si do jeskyní Grotte di Frasassi, jedny z největších v Itálii. Najdete je v provincii Ancona, v národním parku "Parco Naturale Regionale della Gola della Rossa e di Frasassi". Doporučujeme pro rodiny s dětmi. Z dalších výletních cílů jmenujeme Macerata, Offida, Fermo, Recanati a Torre di Palme.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky