Ledovec Kaunertal Gletscher

Nadmořská výška: cca 910 – 3 108 m.n.m.


Se skipasem „Kaunertaler Gletscher – Fendels“ máte k dispozici 32,5 km sjezdovek ve dvou lyžařských střediscích, na které vás doveze celkem 16 lanovek a vleků. Na výběr máte mezi rodinným lyžařským střediskem Fendels se 11 km sjezdovek a terénem na ledovci Kaunertal se 22 km sjezdů a mnohými možnostmi pro freeride.

Fendels potěší zejména začátečníky, neboť tu najdete v první řadě jednoduché až maximálně středně obtížné sjezdovky. Děti se vyřádí v „Bibiland“. Pro zkušené lyžaře jsou k dispozici náročné a strmé sjezdovky, ke kterým se dostanete vlekem Planggerlift. Jednou týdně si tu navíc zalyžujete i po setmění.

Ledovcové lyžařské středisko Kaunertal Gletscher má příjemně široké a relativně mírné sjezdy, oblíbené je však zejména u fanoušků freestylu. Milovníci freeridu tu najdou 30 km různých sjezdů a snowpark.

Běžkařská síť v údolí Kaunertal disponuje celkem cca 30 km tratí. Trasa v údolí o délce 25 km vás provede obzvláště skvostnou zimní přírodou. Zkušení běžkaři rádi vyzkouší 6 km dlouhou vysokohorskou trasu Hubertushöhenloipe na Gachenblicku ve výšce 1 500 až 1 660 m.n.m.

Síť běžeckých tratí v Kaunertalu je vyznamenána pečetí záruky kvality běžeckých tras.

 

Sjezdovky:
Lehké: 21 km
Středně těžké: 8 km
Těžké: 3.5 km
Běžecké trasy: 30 km

mapa sjezdovek (pro zvětšení mapy klikněte zde)


ceny skipasu a další informace