Hotel Regina del Garda Suite

Kód: SC101574
Gardské jezero - Toscolano Maderno
22.04.2024 - 02.11.2024

Přímo u jezera

Děti do 6 let zdarma

Venkovní bazén

Hotel Regina del Garda Suite se nachází na jihozápadě jezera Lago di Garda (Itálie) v krásném letovisku Toscolano Maderno. Hotel Regina del Garda Suite s celkem 42 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací, barem, jídelním sálem a parkovištěm. Hoteloví hosté mají k dispozici venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Hotel akceptuje pobyt s domácími mazlíčky.


Hotel Regina del Garda Suite nabízí ubytování se stravováním formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech s možností výběru, salátový a zeleninový bufet). Hotelová kuchyně na vyžádání připravuje bezlepkovou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem a klimatizací. Všechny pokoje mají balkón.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Gardské jezero je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda. Užijte si na maximum dovolenou u jezera Lago di Garda a ochutnejte některou z místních specialit a skvělých vín.


Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Classic (cca 20 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, TV, telefon, trezor, wi-fi, klimatizace, balkón

Dvoulůžkový pokoj Royal (cca 22 m2, min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, TV, telefon, trezor, wi-fi, klimatizace, balkón

Příjezd možný každý den, min. délka pobytu jsou 3 noci.

Domácí zvířata jsou vítána, poplatek: cca € 10,00 / den, platí se na místě v hotelu.

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Wi-fi po celém hotelu zdarma.

Dětská židle k dispozici zdarma.

Dětská postýlka k dispozici za poplatek: cca € 10,00 / den, platí se na místě v hotelu.


CHECK-IN: od 16:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu

V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100% (ubytování)
  • od 6 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 20% (ubytování)

Městečko Toscolano Maderno se nachází na západním pobřeží jezera Lago di Garda a nabízí nespočet příležitostí k výletům pěším, na kole ale i v koňském sedle. Toscolano Maderno se skládá ze dvou částí – Toscolano a Maderno, oddělených potokem Toscolano, a dalších několika osad. Toscolano lemují dvě veřejné pláže a dlouhá promenáda s pouličními kavárnami, bary a butiky. Nedaleko Toscolana se nachází i největší zábavní park svého druhu - Gardaland, který ocení zejména rodiče s dětmi.


Toscolano Maderno čítá 7.979 obyvatel a spadá pod okres Brescia (Lombardia). Je římského původu, což dokazují pozůstatky velké vily, ve které se dochovaly nádherné mozaiky. Město Toscolano Maderno je známé díky výrobě papíru. V roce 1300 zde byla založena jedna z nejstarších výroben papíru v Evropě. Z tohoto důvodu je často nazýváno „valle delle Cartiere“, což v překladu znamená údolí papíru.


Na vyvýšenině Supina můžete navštívit svatyni „Santuario di Supina“ z konce 14. století. Můžete se vydat k úžasným vodopádům „Cascata del Pisot“, objevovat okolní historická města a poznat kuriózní stará řemesla. V místních restauracích můžete ochutnat lokální produkty a speciality, především ryby z jezera Lago di Garda jako např. pstruhy, štiky či sardinky. Pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového a dostat se blíže k fantastickému světu jachtingu, mohou zarezervovat kurz plachtění a naučit se kormidlovat loď. Kdo má rád horskou turistiku, může zkusit cca 3 hodinový výšlap k horské chatě „Rifugio Campei di Fondo“ v nadmořské výšce 804 metrů. V okolí města Toscolano můžete obdivovat typické terasy a skleníky s citrusy.


Co určitě nesmíte opomenout, je výlet lodí k nejznámějšímu ostrovu jezera – Isola del Garda. Navštivte nedaleké město Gardone a jeho památník Italů – „Vittoriale“ nebo zavítejte do města Saló s oblíbeným trhem, který se pořádá každou sobotu. Přejeďte lodí do historického města Malcesine na východním pobřeží jezera a vyjeďte si lanovkou na pohoří Monte Baldo. Budete odtud mít skvělý výhled na celé jezero Lago di Garda.


  1. 71/100
    14 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 5.800


Všechny nabídky