Hotel Alfieri

Kód: 111056
Lago di Garda - Sirmione
24.03.2023 - 05.11.2023

sleva 10% od 7 nocí

děti zdarma

venkovní bazén

Hotel Alfieri se nachází v letovisku Sirmione u jezera Lago di Garda (Itálie). K jezeru a plážím je to cca 200 m, do centra města Sirimione pak cca 3 km. Hotel Alfieri disponuje vstupní halou s recepcí, výtahem, barem, terasou a venkovním bazénem s panoramatickým výhledem na jezero. U hotelu je bezplatné parkoviště. Garáž je klientům k dispozici za poplatek.


Ubytováni budete na pokojích s klimatizací a satelitní TV. Ve vlastní koupelně je fén a sada toaletních potřeb.


V ceně je kontinentální snídaně formou bufetu.


Hotel Alfieri stojí 10 minut jízdy od dálnice A4 a měst Peschiera a Desenzano del Garda. Zábavní park Gardaland je 10 km daleko a Safari Park v Bussolengu je vzdálený 25 minut jízdy autem. Letiště Verona (VRN - Valerio Catullo) se nachází cca 35 km od hotelu.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Na výlety se můžete vydat i mimo Sirmione. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland, Canevaworld (svět filmu - kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek), Verona - "město Romea a Julie" (historické centrum, Arena - opera pod širým nebem), pohoří Monte Baldo a muzeum vína či muzeum výroby olivového oleje. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.


Užijte si parádní dovolenou u největšího italského jezera Lago di Garda a ochutnejte místní kulinářské speciality a vína.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard s max. 2 přistýlkami (cca 18-20 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, klimatizace, trezor, TV, wi-fi, minibar

Minimální délka pobytu 3 noci (kromě hl. sezony - 7 nocí), příjezd možný denně.

Garáž za poplatek: cca € 6,00 / den, platí se na místě v hotelu.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard, Maestro.

Dětská postýlka za poplatek: cca € 10,00 / den, platí se na místě v hotelu (nutné předem objednat).Pobytová taxa: cca € 1,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • >2 let 100.00%
Sleva dle délky pobytu:
  • Pobyt: 7 - 99noci 24.03.2023 - 07.07.2023 10.00%
  • Pobyt: 7 - 99noci 26.08.2023 - 05.11.2023 10.00%

Sirmione se nachází na jihu jezera Lago di Garda v Itálii. Dominantou tohoto kouzelného středověkého města je vodní hrad Rocca Scaligera. Ve městě naleznete nádherné křivolaké uličky, několik historických památek, včetně římské vily, v níž pravděpodobně sídlil římský básník Catullus.


Lázeňské městečko Sirmione se rozkládá na 4 km dlouhém mysu, který vybíhá do jezera Lago di Garda a je právem nazýván perlou jezera. Do městečka se jde přes původní padací most, který je u hradu Scaligera – Rocca Scaligiera ze 13. století. Je obklopen hradním vodním příkopem. Za hradem je vstup do městečka, které je protkané úzkými uličkami, z nichž každou můžete dojít k pobřeží jezera. Z místního přístavu vyjíždějí lodě do blízkých letovisek i na projížďku kolem poloostrova. V městečku Sirmione je mnoho malých krámků se suvenýry a s jídlem, butiky, bary a restaurace. Je zde živý turistický ruch. Jsou zde i wellness lázně s termálními prameny, krásné vily a zahrady. Zájemci se mohou zajet podívat do Catullovy jeskyně ("Grotte di Catullo") - zříceniny velké starořímské vily a pozůstatky římských lázní na ploše asi 2 hektary. V současné době je zde archeologické muzeum. U ostrova pramení asi 18 metrů pod zemí 80°C horký léčivý pramen Boiola. Je zde možno provozovat různé vodní sporty, golf a pěší turistiku.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Na výlety se můžete vydat i mimo Sirmione. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland, Canevaworld (svět filmu - kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek), Verona - "město Romea a Julie" (historické centrum, Arena - opera pod širým nebem), pohoří Monte Baldo a muzeum vína či muzeum výroby olivového oleje. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 3.417,00


Všechny nabídky