Hotel Alpine Mugon

Kód: SC101137
Trentino - Trento
11.05.2024 - 25.10.2024

Děti do 9 let zdarma

Slevová karta

Wellness a krytý bazén

Hotel Alpine Mugon se nachází ve vesničce Vason na hoře Monte Bondone v regionu Trentino (Itálie). Hotel Alpine Mugon je vybaven vstupní halou s recepcí, barem, společenskou místností s TV, restaurací, sluneční terasou s lehátky a zahradou. Pro děti je zde herna a miniclub. Hostům je k disposici posilovna a wellness (vířivka, sauna, aromatická sauna, pára, termárium, multifunkční sprcha, Kneippův chodník, solárium (za poplatek) a relaxační koutek) s krytým bazénem s protiproudem a dětským bazénem. Za příplatek je možné využít masáží a kosmetických služeb. U hotelu je parkoviště a garáž.


Hotel Alpine Mugon nabízí stravování formou polopenze (snídaně formou bufetu a servírované večeře o 3 chodech s možností výběru). Na vyžádání připravuje hotelová kuchyně bezlepkovou, bezlaktozovou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají balkon.Ubytování


Dvoulůžkový pokoj Sambuco / Camomilla (cca 20 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha / WC, fén, trezor, wi-fi, TV


Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Mughetto (cca 28 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha / WC, fén, trezor, wi-fi, TV

Minimální délka pobytu: 3 noci.

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Domácí zvířata jsou vítána: poplatek cca € 10,00 / noc, platí se na místě v hotelu.

Garáž: za poplatek cca € 5,00 / den.


CHECK-IN: od 16:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca 2,50 € za osobu (od 14 let) a den (platí se na místě v hotelu)


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 8 let 100% (ubytování)
  • od 9 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)

Zažijte na vlastní kůži nezapomenutelnou dovolenou uprostřed Dolomit, v autonomní provincii Trentino-Alto Adige (Itálie). Kouzlo této oblasti spočívá ve spojení nádherné krajiny se spoustou slunce, výborným jídlem a excelentními víny. Hora Monte Bondone Vám představí krásy Trentinského světa hor. Pro ty, co hledají odpočinek, ale i pro sportovní nadšence je Trentino ideálním prázdninovým cílem.


Monte Bondone s nejvyšším vrcholem Palon (2.180 m.n.m.) se nachází pouhých 15 km od Trenta a nabízí velkolepé panorama na horské řetězce a vrcholky Trentina. Celá zona Monte Bondone spadá pod Přírodní integrální rezervaci a místní Alpská botanická zahrada se pyšní více než 2000 různými druhy rostlin a květin. V doprovodu alpských průvodců a odborníků objevíte ty nejkrásnější a nejsugestivnější kouty a poznáte charakteristiky místní přírody. Monte Bondone je ideálním místem pro odpočinek, pěší túry, mountain bike, projížďky na koni nebo lezení na skále. Ti odvážnější mohou vyzkoušet let deltaplánem nebo paragliding.


Kousek od pohoří Monte Bondone se nachází hlavní město regionu Trento s nádherným historickým centrem a čilým ruchem.​

  1. 88/100
    140 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.125


Všechny nabídky