Park Hotel Folgarida

Kód: SC101283
Trentino - Folgarida
09.06.2024 - 14.09.2024

Dítě do 12 let zdarma

Wellness

Krytý bazén

Park Hotel Folgarida se nachází v údolí Val di Sole ve městě Folgarida v regionu Trentino (Itálie). Do centra města je to cca 1,5 km a do oblíbeného prázdninového střediska Madonna di Campiglio cca 8 km. Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, parkovištěm a garáží, posilovnou, dětskou hernou, restaurací a barem. Hostům je k dispozici krytý bazén a wellness (vstup od 16 let) s parní lázní, saunou, vířivkou a Kneippovým chodníkem. Na místě je možné přiobjednat masáže a kosmetické služby (za poplatek).


Stravování probíhá formou plné penze se snídaní, obědem a večeří formou bufetu. Nealkoholické nápoje od 10-21 hod jsou v ceně, stejně jako víno a voda k večeři.


Ubytováni budete na pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, minibarem, telefonem, TV a wi-fi.


Turistické středisko Folgarida je zasazeno do zeleně a obklopené horským světem Dolomit. Folgarida spadá pod okres Dimaro a vznikla v roce 1965 uprostřed smrkového a modřínového lesa Selva. Oblíbené letovisko Madonna di Campiglio je odsud pouhých 8 km. Folgarida dnes představuje jednen z nejnavštěvovanějších turistických cílů Trentina v létě i v zimě. V letní sezóně Folgarida nabízí bohatý sportovní program: ať už hustou síť turistických stezek, stezky pro mountain bike, down hill a nordic walking. V okolí se můžete kochat rozkvetlými loukami, jezery a potoky. Tato oblast je ideální pro provozování raftingu a kanojistiky. Pro rodiny s dětmi doporučujeme výlet do lanového parku PARCO AVENTURA FLYING – MALÉ, kde najdete tratě pro děti od 3 let až pro dospělé.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard s přistýlkou (cca 14 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, minibar, telefon, Sat-TV, trezor, wi-fi

Čtyřlůžkový pokoj (cca 16 m2, min. / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, minibar, telefon, Sat-TV, trezor, wi-fi

Jednolůžkový pokoj (cca 12 m2, min. / max. 1 osoba): sprcha / WC, fén, minibar, telefon, Sat-TV, trezor, wi-fi

Domácí zvířata: povolena pouze zvířata malé velikosti, nutné uvést v rezervaci, poplatek cca € 10,00 za den, platí se na místě v hotelu

Dětská postýlka: zdarma, na vyžádání, nutné uvést v rezervaci

Pro děti: dětský koutek, mini club (pro děti 3-12 let)

Wi-Fi: zdarma po celém hotelu

Parkoviště: v ceně, do vyčerpání kapacit

Garáž: za poplatek cca € 10,00 / den, hradí se na místě v hotelu, do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

V hotelu se domluvíte: polsky, německy, anglicky

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci (kromě hlavní sezony - 7 nocí s příjezdem v sobotu nebo v neděli)


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 na osobu (od 14 let) a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 11 let 100% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)
  • od 0 - 11 let 50% (ubytování)

Turistické středisko Folgarida je zasazeno do zeleně a obklopené horským světem Dolomit. Folgarida spadá pod okres Dimaro (cca 6 km od hotelu) v regionu Trentino (Itálie) a vznikla v roce 1965 uprostřed smrkového a modřínového lesa Selva. Oblíbené letovisko Madonna di Campiglio je odsud pouhých 8 km. Folgarida dnes představuje jednen z nejnavštěvovanějších turistických cílů Trentina v létě i v zimě. V letní sezóně Folgarida nabízí bohatý sportovní program: ať už hustou síť turistických stezek, stezky pro mountain bike, down hill a nordic walking. Každý si zde přijde na své. V okolí se můžete kochat rozkvetlými loukami, vodopády, jezery a potoky. Tato oblast je ideální pro provozování raftingu a kanojistiky. Pro rodiny s dětmi doporučujeme výlet do lanového parku PARCO AVENTURA FLYING – MALÉ, kde najdete tratě pro děti od 3 let až pro dospělé.


Z Folgaridy vedou turistické trasy do krásného úvolí Val Meledrio, které spojuje údolí Val di Sole a Val Rendena. Všechna údolí se nachází v národním parku "Parco Naturale Adamello Brenta". Val Meledrio je úzké údolí s relativně původní divokou přírodou. Protíká jím říčka Meledrio, která se vlévá do řeky Noce kousek od městečka Dimaro. Doporučujeme výlet k vodopádům "cascata del Pison". Kids Bike Park Folgarida nabízí vyžití pro nadšence mountain bike (vstup pro děti nad 130 cm). Najdete zde tapis roulant, který děti vyveze na vrchol. Park je otevřený v létě, od neděle do pátku, od 15.30 - 18.30 (vstup každé půl hodiny). Na místě je možné zapůjčit mountain bike a helmu. Do hlavního města Trentina Trento je to cca 67 km. Můžete sem vyrazit za nákupy a kulturou. Najdete zde krásné historické centrum, hrad a řadu muzeí. Dovolená v letovisku Folgarida bude nezapomenutelným zážitkem. 


  1. 4.00/5
    1133 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.100


Všechny nabídky