Hotel Zontaja

Kód: 111074
Tyrolsko - Galtür

Hotel Zontaja se nachází 800 metrů od centra vesnice Galtür v údolí Paznauntal v Tyrolsku (Rakousko). Hotel Zontaja je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, barem, restaurací a kolárnou. U hotelu je bezplatné parkoviště. Pro děti je zde dětské hřiště, herna a animace. K dispozici je menší wellness s finskou saunou, parní lázní a relaxační místností. Každý z hostů obdrží slevovou kartu Paznaun s řadou slev a výhod. Domácí zvířata nejsou povolena. Autobusová zastávka se nachází hned před hotelem.


Ubytováni budete na pokojích v alpském stylu s výhledem na okolní hory, kabelovou TV, trezorem a koupelnou s toaletními potřebami a fénem.


Stravování probíhá formou all inclusive light, která zahrnuje snídani formou bufetu, odpolední občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo a víno, večeři o 3 chodech s možností výběru a salátový a sýrový bufet.


V létě se můžete zúčastnit pěších túr s průvodcem a výletů na horských kolech. 


V okolí můžete navštívit města jako Ischgl (cca 9 km), Landeck (cca 40 km) nebo hlavní město Tyrolska Innsbruck (cca 113 km). Galtür je známé jako ráj horolezců. Boulderarea v Silvapark nabízí přes 160 různých boulder, horolezeckou stěnu, boulder halu a 3 horolezecké trasy v okolí Galtür a řadu dalších najdete v Jamtals. Galtür je ideální destinací pro mountain bike, down hill a pěší túry. Nechybí ani 9-ti jamkové golfové hřiště Partenen. Kdo hledá trochu adrenalinu, může vyzkoušet rafting, kanyoning nebo navštívit místní propast. Užijte si klidu, čerstvého horského vzduchu a kochejte se pohledem na nádherné hory. Dovolená v Tyrolsku - to je léto plné odpočinku a zábavy. Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Silvretta (cca 20 m2, min. / max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, TV, wi-fi, balkon

Dvoulůžkový pokoj Piz Buin (cca 28 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, TV, wi-fi

Dvoulůžkový pokoj Fluchthorn (cca 23 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, TV, wi-fi, balkon

Dvoulůžkový pokoj Zontaja Superior (cca 30 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, telefon, TV, wi-fi, balkon

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci.

V hotelu se domluvíte anglicky a německy.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Master, Visa, Maestro.

Dětská postýlka na vyžádání za poplatek: cca € 8,00 / den, platí se na místě v hotelu.

Sleva 5% při včasné rezervaci do 30.4.

Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:30 hod.
Pobytová taxa: cca 2,70 € na osobu (od 15 let) / den, platí se na místě v hotelu
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 2 let 100.00%
  • od 3 - 6 let 80.00%
  • od 7 - 11 let 50.00%
  • od 12 - 15 let 30.00%
  • >16 let 10.00%

Obec Galtür se nachází v rakouských Alpách v údolí Paznauntal v Tyrolsku a čítá 811 obyvatel (údaj z roku 2011). Tato půvabná vesnička leží v nadmořské výšce přes 1500 m na konci údolí Paznauntal. V minulosti zde trávili dovolenou mimo jiné Albert Einstein a jeho kolega fyzik Erwin Schröder. Galtür v Rakousku je oázou klidu a míru. Za zábavou a kulturou můžete vyrazit do nedalekého Ischglu. Do hlavního města Tyrolska Innsbruck je to cca 110 km. Okolí vesnice Galtür nabízí působivé výhledy a mimořádně čistý horský vzduch. Dalším známým hostem v Galtüru býval Ernest Hemingway, který ve 20. letech strávil několik týdnů lyžařským průzkumem regionu Samnaun a pak tomuto koutu Tyrolska vzdal poctu v krátké povídce „Alpská idyla“.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky