Hotel zum Lamm

Kód: SC101207
Tyrolsko - Tarrenz
04.05.2024 - 29.10.2024

Děti do 9 let zdarma

Slevová karta

Wellness

Hotel Zum Lamm je komfortní 3hvězdičkový hotel v tyrolském stylu uprostřed majestátní alpské krajiny ve vesnici Tarrenz (TyrolskoRakousko), jen pár kilometrů od dálnice A12. Hotel Zum Lamm je ideálním výchozím bodem pro mnoho aktivit, jako je pěší turistika, nordic walking, jízda na horském kole, horolezectví a koupání. Hotel Zum Lamm s celkem 60 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, společenskou místností, jídelnou, restaurací, barem, kavárnou, terasou a tanečním barem. Hotelovým hostům je k dispozici wellness (parní lázeň, finská sauna, sauna v zahradě, infračervená kabinka, kneippův chodník, relaxační místnost). Za poplatek je možné využít masáží a posilovny. Pro děti je zde dětské hřiště a herna. U hotelu je bezplatné parkoviště a nabíjecí stanice pro el. kola. Domácí zvířata jsou vítána (za poplatek). Každý z hostů obdrží slevovou kartu Urlaubsspass.


Hotel Zum Lamm nabízí polopenzi: snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech nebo formou bufetu. Děti dostanou k večeři 0,3 l nealkoholického nápoje zdarma (soda, voda nebo jablečný džus). Hotel na vyžádání připravuje speciální dětské menu a bezlepkovou, bezlaktózovou, veganskou a vegetariánskou stravu.


Večerní zábavu zajišťuje hotelový bar a sklepní bar. V okolí hotelu Zum Lamm se rozkládají rozlehlé pastviny a najdete zde i mnoho horských chat a restaurací, a to často jen několik minut pěšky odsud. V bezprostřední blízkosti je možné si zahrát golf, minigolf, volejbal, tenis nebo si zajezdit na koni.


V okolí můžete navštívit město Imst (cca 4 km). Hlavní město Tyrolska Innsbruck se nachází od města Tarrenz cca 65 km. Krajina u vesnice Tarrenz v Tyrolsku je plná horských luk a chat, kde se můžete osvěžit a ochutnat některou z místních kulinářských specialit. Vychutnejte si báječnou dovolenou v Tyrolsku.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Dorfblick Nord (cca 25 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, TV, wi-fi, trezor, některé pokoje mají balkon

Jednolůžkový pokoj Dorfblick Nord (cca 18 m2, min./max. 1 osoba): sprcha nebo vana / WC, fén, TV, wi-fi, trezor

Minimální délka pobytu 3 noci, příjezd možný denně.

V hotelu se domluvíte anglicky a německy.

Domácí zvířata jsou povolena za poplatek: cca € 15,00 / den, platí se na místě v hotelu (nutné nahlásit předem).

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.

Posilovna za poplatek (více info v hotelu).

Možnost zapůjčení županu a přezůvek (více info v hotelu).

Dětská postýlka: cca € 15,00 / den, platí se na místě v hotelu.


CHECK-IN: od 14:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca 3,00€ na osobu (od 15 let) a den, platí se na místě v hotelu.


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 8 let 100% (ubytování)
  • od 9 - 14 let 50% (ubytování)
  • >15 let 25% (ubytování)

Vesnička Tarrenz v okrese Imst v Tyrolsku (Rakousko) čítá kolem 2785 obyvatel (údaj z roku 2022). Je známé především díky chovu ovcí. Tarrenz leží v nadmořské výšce 836 metrů, severovýchodně od Imst v údolí Gurgltal. V okolí se nachází chráněná krajinná oblast "das Natura 2000 Schutzgebiet Sinnesbrunn" a "Naturschutzgebiet Antelsberg".


Tarrenz je oblibeným turistickým cílem obzvlášť pro rodiny a milovníky přírody. V okolí je možné navštívit historický hrad Starkenberg s pivovarem, důl Knappenwelt Gurgltal, mýtickou stezku čarodějnic a spoustu dalšího. Odpočinout si můžete v termálním zařízení Kneipp Frauenbrunnen nebo na dětském hřišti Hexengarten.


Nechybí hala pro boulder "Boulderhalle Tarrenz" o ploše 100 m², jízdárna "Reitstall Seehof", lanový park "Klettergarten Walchenbach" nebo cyklostezka "Radweg Gurgltal". Tarrenz byl součástí stezky Via Claudia Augusta. Nenechte si ujít naučnou stezku Hexenlehrpfad nad vesničkou Tarrenz nebo se vydejte do úchvatné propasti Salvesenschlucht. Nedaleko Tarrenz leží jezero Starkenberger See. Hlavní město Tyrolska Innsbruck je odsud cca 65 km.


  1. 98/100
    154 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 5.710


Všechny nabídky