Alle Dolomiti Boutique Lake Hotel

Kód: SC101024
Trentino - Molveno
29.04.2024 - 02.10.2024

Jen 150 m od jezera

Venkovní bazén a wellness

Slevová karta

Hotel Alle Dolomiti Boutique Lake Hotel se nachází ve městě Molveno, jen cca 150 m od jezera Molveno v regionu Trentino (Itálie). Hotel je obklopen nádherným pohořím Dolomiti Brenta. Alle Dolomiti Boutique Lake Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, společenskou místností, výtahem, restaurací a pizzerií, barem / kavárnou, pool barem, wellness s parní lázní, saunou, infračervenou kabinkou, vířivkou a relaxační místností. Hostům je k dispozici venkovní bazén a zahrada s lehátky a slunečníky. U hotelu je bezplatné parkoviště a garáž (za poplatek). Tato oblíbená prázdninová oblast nabízí spoustu sportovních možností a výletů za kulturou. U jezera Molveno si můžete zapůjčit loďku, plachetnici nebo kánoj či šlapadlo. V okolí najdete nespočet turistických stezek a stezek pro mountain bike. Určitě si nenechte ujít výlet do hlavního města regionu Trento. Zde se nachází hrad "Castello del Buonconsiglio", spousta muzeí a nákupních center. Na svých výletech můžete využít řadu slev a výhod na vstupy a veřejnou dopravu díky slevové kartě Trentino Guest Card, kterou obdržíte zdarma v hotelu. Hotel povoluje pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek).


Hotel nabízí stravování formou rozšířené polopenze (snídaně formou bufetu, odpolední svačinka a večeře o 4 chodech s možností výběru). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, veganskou, bezlaktózovou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem a wi-fi. Pokoje mají balkon s výhledem (nebo částečným výhledem) na jezero a okolní hory.


Okolí letoviska Molveno nabízí nespočet možností pro podnikání výletů. Trentino je ideálním místem pro provozování outdoor aktivit jako horolezectví, mountain bike, cyklistika, down hill, paragliding, kitesurfing, windsurfing, stand up paddeling, jízda na koni, vysokohorská turistika a další. Jednou z mnoha turistických atrakcí této oblasti je jezero Molveno v západní části provincie, na úpatí pohoří Dolomiti Brenta a horského masívu Paganella. Jedná se o největší alpské jezero přírodního původu v Itálii, ležící v nadmořské výšce 800 metrů. Jezero Molveno získalo ocenění „nejlepší italské jezero“, udělované hlavní italskou asociací na ochranu životního prostředí Legambiente a italským turistickým klubem Touring Club. Ocenění je udělováno za pozornost věnovanou přírodě, umění, tradicím, enogastronomii a zavádění zásad udržitelného cestovního ruchu. Zároveň již po několikáté získalo ocenění „5 plachet“ za „kvalitu a ochranu životního prostředí a péči věnovanou italským jezerům“. Dovolená u jezera Molveno - to je zábava pro dospělé i děti a pro milovníky sportu i odpočinku. Najdete zde i aquapark s vodními atrakcemi. Určitě doporučujeme rodinný výlet do lanového parku Forest Park Molveno. 


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Comfort (ca. 22 m², min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, Sat-TV, telefon, klimatizace, wi-fi, balkon nebo francouzský balkon s výhledem na jezero

Dvoulůžkový pokoj Superior (ca. 26 m², min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, Sat-TV, telefon, klimatizace, wi-fi, balkon nebo francouzský balkon s výhledem na jezero

Domácí zvířata: poplatek € 15,00 / den, nutné uvést v rezervaci, platí se na místě v hotelu

Wi-fi: v ceně

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

Garáž: cca € 7,00 za den (do vyčerpání kapacit, platí se na místě v hotelu)

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci

Stravování: začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: ca. € 2,80 na osobu (od 14 let) a den, platí se na místě v hotelu

Město Molveno leží u stejnojmenného jezera v nadmořské výšce 864 metrů v regionu Trentino (Itálie). Molveno je elegantní městečko na úpatí překrásného horského masivu Dolomiti di Brenta a pohoří Paganella. V létě je oblíbeným místem ke koupání v relativně teplé a křišťálově čisté vodě s možností kochat se nádhernou scenérii okolních štítů hor. Přístup do přírodního parku Adamello Brenta je usnadněn lanovkami nacházejícími se pouhých 5 km od centra Molvena v Andaló. Nezapomenutelný je výhled z vrcholu Paganelly na jezero Lago di Garda, na horské masivy Monte Bondone a Brenta i na údolí Adige.


Molveno je malebné městečko v Trentinu. Symbolem města je kostelík sv. Vigilia ze 13. století. Najdete zde romantickou pěší zónou i promenádu okolo jezera. Okolí nabízí dostatek příležitostí ke sportu. Pro milovníky horských kol je v oblasti připravena řada značených horských cyklostezek, pro nadšence pěší turistiky stovky kilometrů značených tras či horolezecké výstupy v masivu Dolomiti di Brenta. Za nákupy a kulturou si můžete zajet do města hlavního města regionu Trento nebo do Bolzana, hlavního města Jižního Tyrolska (italsky Alto Adige). Zajeďte si k největšímu italskému jezeru Lago di Garda (cca 1 hodina cesty autem). Při špatném počasí lze využít aquapark AcquaIN v nedalekém městě Andaló.


Okolí nabízí nespočet možností pro podnikání výletů. Trentino je ideálním místem pro provozování outdoor aktivit jako horolezectví, mountain bike, cyklistika, down hill, paragliding, kitesurfing, windsurfing, stand up paddeling, jízda na koni, vysokohorská turistika a další. Jednou z mnoha turistických atrakcí této oblasti je jezero Molveno v západní části provincie, na úpatí pohoří Dolomiti Brenta a horského masívu Paganella. Jedná se o největší alpské jezero přírodního původu v Itálii, ležící v nadmořské výšce 800 metrů. Jezero Molveno získalo ocenění „nejlepší italské jezero“, udělované hlavní italskou asociací na ochranu životního prostředí Legambiente a italským turistickým klubem Touring Club. Ocenění je udělováno za pozornost věnovanou přírodě, umění, tradicím, enogastronomii a zavádění zásad udržitelného cestovního ruchu. Zároveň již po několikáté získalo ocenění „5 plachet“ za „kvalitu a ochranu životního prostředí a péči věnovanou italským jezerům“.


Dovolená u jezera Molveno - to je zábava pro dospělé i děti a pro milovníky sportu i odpočinku. Najdete zde i aquapark s vodními atrakcemi a půjčovnu lodiček a šlapadel. Určitě doporučujeme výlet do lanového parku Forest Park Molveno. 

  1. 9/100
    207 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 5.800


Všechny nabídky